subart 2009 anneleri buraya gelin

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU2 tarafından 5 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

mrb arkadaslar ben 11 hafta 2 günlük hamileyim insallah bebisim 22 subartta gelicek ,cinsiyeti daha belli degil ,sizde simdi ne gibi degisiklikler var,
    caniniz neler cekiyor ?
    bebisi hissedeniniz varmi??
    bulantilariniz nasil oldu ?
    kiz yada erkek ?
    hadi arkadaslar gelin tanisalim tüm sorunlarimizi konusalim nedersiniz ???
    a.s. :icecream:

2. 7 Ağustos 2008
  3. EU2

EU2 Guest

arkadaslar yazmak istiyen yokmu??????????

4. 7 Ağustos 2008
  5. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ilk bana yazmak nasip oldu hayatım :) bende 13+5 haftalığım.allahın izniyle 14 şubatta doğumum var.ikili testimi oldum ve sonucum temiz çıktı...ve dr dediğine göre oğlum olacakmış.miğde bulantılarım malesef her sabah oluyo ve her sabah kusuyorum.ama az kaldı heralde yakın zamanda geçer diye düşünüyorum.şimdilik benden ve oğlumdan bu kadar :)

6. 7 Ağustos 2008
  7. EU2

EU2 Guest

cok sevindim cnm cinsiyetini belli etmis kerata süprizzzzz bulantilarinda yakinda gecmesi gerek cnm benm bu hamilelik dönemimde hic bulanti sorunum olmadi iyike olmadi tamda sinav öncesi cok zorlanirdim walla ..
    komik bi anin oldumu canim hic hamileliginde ?

8. 8 Ağustos 2008
  9. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım bende bi umutla geçmesini bekliyorum bulantılarımın.şimdilik aklıma gelmiyo komik bişeyler oldumu diye ama aklıma gelirse sölerim :) senin varsa beklerim ama :)

10. 8 Ağustos 2008
  11. EU2

EU2 Guest

ilk hamileligimde hastaydim esimde gel pencerenin önünde otur temiz hava al demisti 8 aylik hamileydim pencerenin orda bi sandalye var esim dur oturma sakin pencereyi acicam demisti benimde tam oturcagim sirda esim sandalyeyi cetkti tabii.... :roflol: ben sadalyeye oturcagima yere düsmüstüm sırnaşık şey

dogum sirasinda birde hemsirelere yalvaristim beni birakin ben dogumdan vazgeciyorum ,imdat beni kurtarin felan..... neyseki dogumum 8 dk sürmüstü
    walla simdi korkuyrum acikcasi ya daha fazla sürerse diye..

cnm ya icime kiz doguyor anneminde icine kiz bebek doguyor simdi perseymbe gitcez doktora insllah belli olur cinsiyeti süprizzzzz

12. 8 Ağustos 2008
  13. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    e bende şubat anne adayı olarak yazıyım bari dimi amaa... ben bugün tam 13+0 son adet tarihine göre. bende bi değişiklik yok kilom artmadı ama biraz göbek çıktı ama az.mide bulantısıda yok ikili testimde iyi çıktı bendedende bu kadar cinsiyet belli değil:KK43:

14. 8 Ağustos 2008
  15. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

16. 8 Ağustos 2008
  17. EU2

EU2 Guest

18. 11 Ağustos 2008
  19. deryanur1

deryanur1 Guest

benimkide 14 şubatta gelicek.hihoyyyt.cinsiyeti belli değil
    2aydır sadece et,ayran ve turşu yiyorum
    tam olarak hissetmedim ama bazen karnım pır pır ediyoo.
    etrafa göre herkes kız dedi ama rüyamda hep erkek bebek görüyom bakalım hayırlısı.
    beni bu 4.ayda en çok zorlayan tansiyon oldu.sürekli baygınlık geçiriyom ya siz?*