Şubat 2009 anne adayları haydi buraya

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve lebis tarafından 17 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Haziran 2008
    Konu Sahibi : lebis
  1. lebis

lebis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :dance:sizlerde benim gibi 2009 şubat ayı anne adaylarıysanız gelin burada herşeyimizi paylaşalım. kim nezaman kontrole gitti, bebeğinin gelişimi nasıl , aşermeye başladımı , kalp atışları vs.vs. herşeyi paylaşalım. bekliyorum bayanlar:1rolleyes:

2. 17 Haziran 2008
  3. dilek_83

dilek_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım öncelikle hayırlı olsun, Allah hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin.
    Bende şubat annesi olacam sırnaşık şey :nazar:
    Ben ilk kes 10 Haziran'da gittim doktora, fakat henüz çok erkendi birşey gözükmedi. Perşembe günü ikinci kez gittiğimde kese gözüktü çok şükür. Haftaya da kalp atışlarına bakmaya gideceğiz. İnşallah birşey olmaz.
    Senin ilk çocuğun mu? Çok heyecanlıyım, henüz inanamadım tam olarak. Bulantılarım, aşermelerim yok henüz ama tansiyonum düşüyor bazen.
    Doğum tarihini hesapladın mı? Benimki 10 şubat internetteki hesaplayıcılara göre.

4. 17 Haziran 2008
  5. canorkide

canorkide Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende işallah şubat annesi olacagım bende yarın ilk kontrolüme gidecegim 5+1 hamileyim:1hug:

6. 17 Haziran 2008
  7. lebis

lebis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ay çok sevindim kızlar . burdan sürekli takipler yaparız bebeklerimizle ilgili. benim ilk çocuğum olacak. ben de hesapladım doktorunda dediği gibi 1-10 şubat arası olacak Allahın izniyle. senin ne güzel bulantın yokmuş benim cok feci başladı ya. herşeye midem bulanıyor ne yapıcam bilmiyorum. CANORKİDE sende bizm gibi kontrole gittiğinde herhalde sadece keseyi göreceksin sanırım. ben öyle yaptım. iki hafta sonra bebişimin kalbi atmaya başlayacakmış

8. 17 Haziran 2008
  9. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    slm ayy bende şubat annesi olucam nasip olursa.benmde 9 şubat.heniz doktora gitmedim.az daha büyüsün diye bekliyorum.ben normal dogum istiyotum.ama nasıl belli olacak sezeryan olup olmica.inşallah hepimizin allah gönlüne göre verir

10. 17 Haziran 2008
  11. lebis

lebis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Demircool canım ilk önce hayırlı olsun sağlıkla büyüsün bebeğin inş.:nazar: Doğumunu nasıl yapmak istiyorsun. Normal mi Sezeryan mı? Bu biraz da sana bağlı. Yani eğer şartların uygunsa genelde normal doğumu tercih ediyor doktorlar. Eğer bir sorunla karşılaşırsan sezeryana başvuruyorlar. Ama şimdi coğu anne adayı sezeryan istiyor illede bende sezeryan olucam dersen herhalde doktorun buna karşı gelmez. Bu arada canım kaç haftalık oldu bebeğin biliyormusun. bence bir an evvel bir doktor belirlesen ve kontrole gitsen iyi olur. nacizane fikrim tatlım

12. 17 Haziran 2008
  13. demircool

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    saol canım.bnm son adet tarihim 4 mayıs.işte 5-6 hafta mı oluyo ne oluyo artık.ben doktora gidicem de hemşire komsum var.o dedi bana az daha bekle diye.bakalım eşimle konuscaz bidaha bu konuyu.senn de varmı bbek canım.ben normal dogum istiyorum.sezeryandan korkuyorum canım.inşallah normal olur.CADIARZU

14. 17 Haziran 2008
  15. lebis

lebis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aa güzelim benimde son adet tarihimin ilk günü 6 mayıs. iki gün fark var aramızda. bende tam olarak bugün 6 haftalığım. seninkisini de hesapladım sende eğer yanlışlık yoksa 6 + 2 günlüksün canım. bende sezeryandan çok korkuyorum. normal doğum yapıcam bir aksilik olmazsa. bakarsın aynı gün doğum yaparız bide:roflol:

16. 17 Haziran 2008
  17. demircool

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ne güsel olur canım yaa.kız mı istiyosun erkekmi?farketmez deme inanmam.içinde muhakkak bi istek oluyoo.ama cok mutluyummmmmmm.hee bi de gebelikte kacıncı aylarda aşı oluyoo?bilen varmı acaba

18. 17 Haziran 2008
  19. lebis

lebis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben herzman kıs bebek istemişimdir ama nedense komşularım akrabalarım ben bile hep erkek hissediyoruz. dün pazara cıktığımda bile elim hep mavi tulumlara gitti nedense. canım bizim için aşılar daha çok erken. ilk önce tetonoz aşısı olacağız ama ona da henüz var sanırım daha. bak sana bi link vericem ona gir orda genel bi takip yapılıyo ordan bakarsın canım neyin ne zamam yapılacağı.
    http://www.doktornevra.com/otomatik_hesaplayicilar/gebelik_takvimi.asp

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.