subat anneler doguma kadar gelen agrilari sancilari birbirimize anlatalimda korkmayal

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve aysima81 tarafından 5 Ocak 2008 başlatılmıştır.

5 Ocak 2008
    Konu Sahibi : aysima81
  1. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    senağlamaya 34 hafta 3 gunluk hamileyim kizlar.bundan once herkezin oldugu gibi iste sismeler gece tuvalete kalkmalar falan vardi.okuyorum normal yaziyodu.ya dun gece belli araliklarda surekli uyandim ya sanki adet sancisindan biraz daha agir bi sanci vardi sabahi sabah ettim.ya normalmi kizlar burda doguma kadar yasadigimiz sancilari agrilari birbirimize anlatalimda korkmayalimyasenağlamasenağlama

2. 5 Ocak 2008
  3. fish

fish Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım korkma aynısını geçen gece bende yaşadım 1 saat kadar sürdü perşembe günü dr sordum çok normal olur haftada 1 falan dedi gecmezse tehlikeliymiş!sende ne kadar sürdügüne dikkat et istersen!ona göre dr danışırsın.

4. 5 Ocak 2008
  5. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ya ben cok endiselendim cunku dusunsene uyuyorum ve araliklarla uyaniyorum bi sanciyla sonra tekrar uyuyorum bu dort bes saat surdu tum gun cok kotuydum.aslinda bu benim ikinci hamileligim ama oglum da 42 haftayi doldurdum sancisiz gittim hastaneye suni sanciyla iki gunde dogurdum .yani bilmiyorum bu konuyu .ne zaman hastaneye gidicem bu sancilar normalmi diye cevabin icin cok sagola.s.

6. 6 Ocak 2008
  7. SERNANAZ

SERNANAZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayy kızlar dememyin 2 günde doğurdum diye.amanınnnnnn napacazzz.yaa daha bende sancı falan yok.ay sancısı olurmuş öle diyolar.bilmiyorumm.

8. 6 Ocak 2008
  9. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canim endilenme her kezinki farkli sakin korkma bakarsin sen hemencik dogurursun :nazar:ben gelen sansilari siniflandiramiyorum bide ne zaman gidicem hastaneye ondan korkkuyorum.bide esim tum gun iste yurt disinda yasiyorum ailemde turkiyede yannizim tum gun evde ondan cok korkkuyorum.yardim almak icin actim konuyu

10. 6 Ocak 2008
  11. meral26

meral26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim gecmis olsun korkma bende yaklasik bir aydir öyle cekiyorum sanci geliyo seninki gibi bütün gün sürüyo bazen doktora gittim kac defa olabilir dedi.stresten uzak dur kendini yorma.gerci cocuklardan ne kadar yatabilirizki?ben o agrilari hala cekiyorum.kendine dikkat et olurmu öpüyorum kocaman.ŞenizŞeniz

12. 6 Ocak 2008
  13. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    oncelikle bende sen dun yazmayinca bayabi merak ettim bu kiza ne oldu diye guzelim iyi olduguna sevindim.canim onceden anlatmistim ilk dogumum 42 haftalikkken hastaneye gittim sancisiz oncesindede hic agrim olmamisti suni sanciyla dogurmustum.bilmiyorum yani hangi sanciyla hastaneye gidelir .bide kimsem yok esim gececi sabah 10 ise gidiyo gece ikide geliyo tum gun yannizim oglanda basimda .ailemde turkiyede korkuyorum yanniz yani.ben burdan sana yazarim olanlari sende beni rahatlatirsin oldumu.sana geciyor benimde nazim kendine cok iyi bak oglusunu cok op annesiŞeniz

14. 7 Ocak 2008
  15. xsxekercim

xsxekercim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde yorulduğum zaman aralıklı gelen sancılarım oluyor ama akşam yatıp dinlenince ertesi gün geçmiş oluyor. geçen gün 5-6 saat oğlumuzun ihtiyaçları için alışveriş yaptık. biraz yürüdük biraz soğuk bir de grip... hepsi biaraya gelince galiba ondan rahatsızlandım.bazende ayakta çok durunca oluyor o sancılardan.benneyaptımki
    kızlar sizin 2. doğumunuz, sizin az çok sancılar konusunda fikriniz olmalı. bende hem tecrübe yok,hemde doktorum yaşadığım şehre 60 km uzakta başka bi ilde. benim sancım başlayınca birde doktora hastaneye yetişmem gerekecek.tabi öncesinde hangisinin doğum sancısı olduğunu keşfetmem lazım:uhm:

16. 7 Ocak 2008
  17. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben bugun doktora gittim agrilamarimi soyledim evet dogum sancisi dedi ama vucut doguma hazirlaniyor .dedi ilk hamililklerde bu sancilar son haftada baslarmis ama ikinci hamileliklerde dortbes hafta once baslarmis bende oldugu gibi.bide gorunuse gore daha doguma biraz var dedi ama bebek ne zaman isterse ozaman gelir diyede ekledi.canim.canim ben sana dogum sancilari hakkinda yardimci olamiyacagim ilk dogumum 42 haftayi doldurdu bebeyim sancisiz doguma gittim .suni sanciyla dogurdum .sende sag saglim bebeyinle beraber kurtulursun insallah bebeyine cok iyi bak annesi:KK46:

18. 8 Ocak 2008
  19. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ne guzel benden baska agrisi sizisi olan yok sanirim.:teytey: