şubat anneleri yalancı sancılarınız devam ediyormu

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve oltu tarafından 1 Şubat 2008 başlatılmıştır.

1 Şubat 2008
    Konu Sahibi : oltu
  1. oltu

oltu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar yalancı sancılarınız devam ediyormu ben halen yalancı sancı çekiyorum bazen çok agrılarım şiddetli oluyor dogum sancısıdır diye panikliyorum ama sonra hafifliyor ama belim devamlı agırıyor şuan dogum yapsak erken deyil 38 haftalıkken yapılan dogumlar normal dogum olsa heralde doktorum öyle söyledi sizlerin durumu nasıl arkadaşlar

2. 1 Şubat 2008
  3. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım bendede ouyor yalancı dogum sancısı artı kasılmalarım
    37 haftayı doldurduktan sonra bı sorun olmadıgını bılıyorum cunku kalp gelısımı o zaman bıtıyormus herhalde

4. 2 Şubat 2008
  5. decebe

decebe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merak etme canım benimde aynı sancılarım oluyor.. hemde bazen yürüyemiyecek kadar şiddetli oluyor.. ama doktor bu ağrıların normal olduğunu ve bebek hazneye yerleşmeye başladığından dolayı çatının açıldığını bu yüzden ağrıların olduğunu söyledi..bakalım bende 38. haftaya girdim .. bebişimiz ne zaman bizlere merhaba diyecek.. allah herkesi bir nefeste kurtarsın..

6. 3 Şubat 2008
  7. burlik

burlik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benimde bazen kasılmalarım oluyor ama bu gayet normalmış doğum kanalında çıkmak için hzırlanıyomuş bebişlerimiz,hayırlısıyla dünyaya merhaba dediklerini görürüz inşallh