Şubat ayında aşılama yaptıracak olan arkadaşlar buraya

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve tramissu tarafından 22 Ocak 2009 başlatılmıştır.

22 Ocak 2009
    Konu Sahibi : tramissu
  1. tramissu

tramissu göbiş değl artık bebiş :) Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar ben 2.5 yıllkı ewlıyım 6 ay korunduk 1 yıl duphaston kullandım 6 ay da klomen we ovıtrelle kullandım 3 aydır da ara werdim we şubat 11 gibi adet olucam hani inşallah olmam ama hiç umudum yok adetımın 2. günü merional iğne ile yumurtaları buyutucez sonra uyguın boyutta çatlatıcaz ovitrelle ile ardından da 1. aşılamam yapılacak
    belki erken açtım konuyu ama cok meraklı , heyecanlı we tedirginim we aynı zamanda da çok korkuyorum benimle aynı durumda olan warmı arkadaşlar??????????*
    size hangi ilaçları werdiler ???????????
    siz şuan neler hissediyorsunuz ???????????????

2. 22 Ocak 2009
  3. elif23

elif23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bende şubatta aşılama yaptırcam bu ay histereskopi yapılcak şubat sonu aşılama bana ilaç olarak gonal f verdi doktorum

4. 22 Ocak 2009
  5. bircan

bircan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    slm benim aslında ocak ayında yapılacaktı aşılamam ama adetim gelmedi malesef bugün 10.günüm hala yok yarın dr a gidicem.gebelik testimde negatif...benimde şubatta olucak sanırım aşılamam

6. 22 Ocak 2009
  7. tramissu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

kıs sen yoksa dördüncüyümü istiyosun canım üçüz annesi yazıyo ya
    merhaba canım histereskopi hiç duymadım canım ya hsg bılıom ama o ne bılmıom bıze hiç bööle bişy olmadı acaba ne için yapılacak o yazabılırmısın canım gonal f ne için di canım allah hayırlısıyla hepimize kısmet etsin inşallah................

Son düzenleme: 23 Ocak 2009
  8. 23 Ocak 2009
  9. tramissu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım hayırlısı olsun ya ilk aşılaman mıydı senınde inşallah hamişsindir cnm ya eger olursanda herseyın hayırlısı cnm üzme kendini olmamasının nedeni neydi senin canım

10. 23 Ocak 2009
  11. ceylin1907

ceylin1907 Guest

merhaba ben de 2,5 yıllık evliyim
    3 kere merionalle yumurta büyüttük,2 sinde aşılama yaptık henüz sonuç elde 0.
    bu sefer dr.değiştiriyorum ve puregon iğne ile deneyeceğiz.Şubat 2 si adet günüm ama düzensizdir adetlerim.aşılamam şubatsonunu bulabilir.
    hepimize bol şans ve sabır arkadaşlar...

12. 23 Ocak 2009
  13. tramissu

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlısı canım ya belkı bu ay hepımız beraber hamiş oluruz bende bu ay ilkkez merional kullancam senin problem neydi canım pko musn sende bnm gibi cnm bu arada bi arkadaşım aşılamada iğne ile yapılıyor rahımın iiçne iğne yapılıyor dedi geçen gün ben hiçi duymamıştım ama yok dimi öylee bişiy canım inşallah bu ay şans we kısmet bızden yanadır allah yardımcımız olsun hepimizin .............

14. 23 Ocak 2009
  15. ceylin1907

ceylin1907 Guest

evet pko yum cnm ama dr. Bize açıklanamayan infertilsiniz dedi.yumurtlamam olmuyo regliler düzensiz...
    Yok rahimin içine iğne yapılmıyor cnm spermler çatlatmadan 36 saat sonra katarater denilen bişiyle içine salınıyor.
    Inşallah cnm aminnnnnnn

16. 23 Ocak 2009
  17. bircan

bircan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    yok canım ben hiç aşılama yaptırmadım daha adet olayım ilk aşılamamı yaptırıcam inş.dr a gittim bugün eli kulağında gelicek adetin dedi bekliyorum...

18. 23 Ocak 2009
  19. 35sevi35

35sevi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    selam bircan aşılamanı kime yaptıracaksın canım ssk ilemi özelmi yaptırcan dr undan memnunmusun peki inşallah yakında bebeşine kavuşursun sen ben ve bütün bebek isteyenleri bebişlerine kavuşurlar canım haberlerini bekliyorum
    :teselli: