şubat meleklerinin hareketleri nasıl???

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve bebisim09 tarafından 15 Aralık 2008 başlatılmıştır.

15 Aralık 2008
    Konu Sahibi : bebisim09
  1. bebisim09

bebisim09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar bir çoğunuz biliyorsunuz benim kızımın ne kadar hareketli olduğunu, ama 2 gündür pek hareketli değil eskisi gibicadıarzu bazen telaşlanıyorum ama sanırım yeri daraldığı için böyle sizlerin bebişler nasıl? yoksa benim bebişte bişeyler mi var? 33. haftamda gidecektim dr a ama böyle devam ederse çarşamba günü gitmeyi düşünüyorum

2. 15 Aralık 2008
  3. sunseet

sunseet ARDA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde bebiş çok hareketli ama bi kaç gün hareketlerinde azalma hissetmiştim senin gibi ama tamamen bizimle alakalı sanırım yorgunlukla yada bişeylerle ilgilenirken farkına vamrıyoruz sanırım hareketlerinin yoksa evde yanlız geçirdiğim vakitlerde hep tekmeler yiyiorum kendimi dinliyorum ne zaman elimi karnıma koysam hareket ediyo :KK46:

4. 15 Aralık 2008
  5. bebisim09

bebisim09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    aslında çok yorulmuyorum artık, gece 3 te yatıp 12 de kalkıyorum uyandıktan sonra baya seviyorum karnımı yatakta eskisi gibi tekmeler sallamıyo :KK43:(
    ve hareketlendiği zaman ise sol tarafa vurmuyo hep sağ tarafıma ve göbeğimin çevresinde hissediyorum harketleri..
    inşallah ters bi durum yoktur

6. 15 Aralık 2008
  7. radyolog

radyolog Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim bebişim 30 haftalık maşallah o kadar hareketliki onun hareketleri beni çok mutlu ediyo hareket ediyomu diye soranlara evet kızımla oynaşıyoruz diyorum çok güzel bir duygu

8. 15 Aralık 2008
  9. PureHate

PureHate Uğur böcüğüm (ÖzLem) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ya eskiden gerçekten tekmeleri daha sert atıyordu benim oğluşumda sanırım yeri daraldı tekme çok atmıyo ama hareketleri bariz belli fırt sağa pırt sola devamlı popoyu çıkarıyo zaten eskiden hep sağ tarafta olurdu şimdilerde solda karnımı resmen yamulttu fırlama bitaraf inik bi taraf şişik:))))

10. 15 Aralık 2008
  11. lebis

lebis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğluşumda maşallah okadar hareketli ki. tabiki ilk zamanlardaki gibi değil ama yinede fazla fırıldakk.eskiden hep soldaydı şimdi sağda duruyor. hele bazen bi hıçkırık tutuyor .geçenlerde de oldu babasına dedim bak oğlun hıçkırıyor. elini koydu o bile anladı. hoşuna gitti. yalnız gece sağ tarafıma yatamıyorum. elinden gelse sanki sırtıma kadar kayacak. o yüzden en rahat solda yatıyoruz.. hareketli oğluim beniim

12. 6 Ocak 2009
  13. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    1-2 haftaya kadar sağıma yatardım hep ve hemen soldan kenardan biyerini çıkarır ve orda oynar dururdu.şu son günlerde artık dünmüş hanımefendi ayakları sag yukardaa kalıyo ellleride orda hemen doktor ellerini ayakalarını kafasına çekmiş öyle duruyor dedi.artık topugumu dirseginimi getiriyo sağıma ayy ne güzel oluyo ya.resmen çıkıy bi yeri.çıksın acısını çıkarırım bunların.

14. 6 Ocak 2009
  15. dcadder

dcadder Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlumda maşallah çok hareketli.. dirsek topuk kol bacak el ne varsa çıkarıyo :) hatta bazen ayağının şeklini görüyorum ya, resmen ayağını karnıma dayayıp zorluyo kendini.. çıkmak istiyo tabi yavrum sıkıldı orda:))

16. 7 Ocak 2009
  17. esencen

esencen Tuğram ömrüm benim (ESEN) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    annişler benimde oğluşumun hareketleri bugün biraz daha az daha önce çok hareketli idi,gerçi bir yandan azalması normal ama insan tedirgin oluyo cumartesi kontrolüm var inşallah yarın kıpır kıpır olurda öncesinde dktr.gitmem..aslında el,ayak,dirsek her neresi ise bilmiyorum ama bir şişiriyoki çok tatlı oluyo ve poposunu soluma bir geriyoki bariz yani bi tane hafif şaplatıyom çok tatlı ya...

18. 7 Ocak 2009
  19. symslow

symslow Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar yemek yedikten bir saat falan sonra solunuza yatın hereketlri daha bariz hissedebiliyorsunuz bebeğin beslenmesi açısından da sol tarafa yatmak en iyisiymiş.