suc bende mi ?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve sahra82 tarafından 13 Haziran 2009 başlatılmıştır.

13 Haziran 2009
    Konu Sahibi : sahra82
  1. sahra82

sahra82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    11 aylık bir ilişkim var.ciddiyiz sadece ailelerin tanısması kaldı..konuya gelince erkek arkadasım işi icabı yurt dısına gidicek..bende bunu ögrenince git tabıkı ne güzel falan dedim.sonrada hatta orda kalabiliyorsam 1 ay kal dedim.degişiklik olur senın için dedim.oda buna cok kızdı kavga ettik..ne konustugunun farkında degilsin.ben yurt dısı meraklısı degilim dedi..bu huyundan vazgec dedi.herşeye kötü tarafından bakıyorsun dedi.biraz rahat ol ince düşünme dedi bana..bende cok kırıldım tabıkı..bu huyundan vazgec demesi cok kırıldım.ben şehrimden memnunum dedi..biz bir ilişki yasıyoruz dedi zaman gecmesin diye aradan ugrasıyorum dedi.bu dedigin bana kufur gibi dedi..yanı sen git ne yaparsan yap benı düşünme demek istemişim..sizce suc bende mi??

2. 13 Haziran 2009
  3. seaside

seaside Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    567
    Ödül Puanları:
    153
    iyi niyetten maraz doğmuş buyrunnnnnnnnn mutlaka iyi niyetle bunu söylemişsindir,sıkma canını o senden daha çok ilgi beklemiş,özlerim ,sensiz zaman nasıl geçicek gibi şeyler söylemeni beklemiş..o da haklı aslında :KK66: 1 ay az zaman değil,empati yap bence ,aynı şeyi o söyleseydi ne hissederdin?

4. 13 Haziran 2009
  5. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    canim niyetini bize degil ona guzelce anlatirsan seni anlayacagindan eminim laflarin ona kinayeli gibi gelmis alinganlik gostermis aciklarsan anlayacagina eminim.

6. 13 Haziran 2009
  7. Vengeance

Vengeance Türkiye :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence söylerken kullandığın ses tonun, o anki duruşun önemli, alaycı bir tavırla söylersen yanlış anlaşılması normaldir, yada çok mutlu gibi gülümseyerek söylersen..

8. 13 Haziran 2009
  9. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    valla hiçbir şey anlamadım
    dikkatimi veremedim sanırım
    ama anladığım kadarıyla geçmişte konuşulmuş şeylerin
    ya da yapılan kıskançlıkların patlaması olmuş.

10. 13 Haziran 2009
  11. sahra82

sahra82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben acıkladım ona ama o üsteledi..söylemek istediklerini söylemyorsun dedi.ben senın gercekte ne söylemek istedigini anlıyorum ben artık senı tanıdım diyo..oda bana dedi sen yurt dısına gitsen ben sana desem git tabıkı hatta kalabiliyorsan orda kal desem sen ne anlarsın dedi.bende benı istemedigini düşünürüm dedim..yani dedi.artık ince düşünme dedi.ne söylemek istiyorsan onu syle bana dedi..bense kırıldım cok..cunku bazen böyle alınganlıkları oluyo..aradaki yas farkından mıdır nedir anlamadım..dışarı cıkacagı zaman tamam canım iyi eglen güzel bir gun gecir desem buna bile bazen bozuluyo..bir sitem var sanki diyoo..ama ben gercekten sitem etmyorum iyi niyetimle söylüyorum kızıyo bazen senı anlamıyorum diyip kızıyo..bilmiyorum ne desem kızıyo ne yapıcam belli degil..bununla bir ömür gecermi onu bile bilmiyorum..beraber yemek yapıyoruz.elimi bile sürdürmüyo kendi yapıyo..bulaşıkları bile kendi yıkıyo yaaaa..sen gec otur içerde diyoo.bende kendimi tabıkı kötü hissediyorum..ben dururken ona mı kalmıs iş yapmak...birde iş yaparken diyo ki ben ede kalmam dimi diyoo..allah aşkına bu söylenicek lafmı yaaaaaa..artık cok doldum cokkk

12. 13 Haziran 2009
  13. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Tek derdiniz bu olsunn tatlım yaa =)

Büyük ihtimal biraz imalı söledinki alındıı =)

Takılmayın ikinizdede suç yok =)

14. 13 Haziran 2009
  15. kuzum85

kuzum85 aşk bir yangın Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    iyi desen kötü anlarlar kötü desen yarabbi şükür derler bide bizi karışık bulurlar:eek:klava:

16. 13 Haziran 2009
  17. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    senin sevgilin çok alıngan canım sen bi selam vermişsinde borçlu çıkmışsın derler ya öyle olmuş-tatlicadiarzu- valla bilmem ne deyim fazla derin düşünüyo bu özelliğini törpülemesi lazım sen ne yapsan suç olmuş allah kolaylık versina.s.

18. 13 Haziran 2009
  19. kk_bayansu

kk_bayansu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    sende git git diye ısrarla yaklaşınca yanlış anlamış olabilir canım..

gitme aşkıım sensiz yaşayamam fln deseydin yakaydirigubbakcemile