Suçum konuşamamak, kıramamak kimseyi.... İstesem de çekip gidememek

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yelda85 tarafından 23 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Ocak 2010
    Konu Sahibi : yelda85
  1. yelda85

yelda85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bunu paylaşmak istedim. burda sanal hiyanet affedilirmi die bi konu açmış arkadaşımızın biri üzülüyorum böle durumlara benim geçen yıl başımdan geçti böle bi olay bir gün pc yi karıştırıken msn gibi bi konuşma programı gördüm daha önceleri eşim sölemişti bana programı kurduğunu ve nedeninde yabancı dilini geliştirmek için başkalarıyla arkadaş olarak sohbet ediyorum demiştiama ben umursamamıştım hiö programın adını fln tmm dedim unuttum sonra gülüyorum halime ne kadar salkmışım inandım çünkü zamn zamn gidip yanına bakıyodum hiç saklamazdı sonra bir gün evde yokken programa bakmak geldi içimden açtım birine tıkladım görüşürüz byby fln yazıyodu son iki üç satırlar vardı hep listedeki diğer kişilerede baktım geneli böle idi ve bir kişiyede derken biri dikkatimi çekti son kelimeler. yine programda orayı burayı karıştırırken bütün konuşmalar döküldü önüme ve okudum hepsini işte o anı hiç unutamıyorum eşim kadının biriyle devamlı konuşmuş ve konuşmaya devam ediyormuş oysa sanalda cinsellik falan yaşamışlar bu her istediğinde kadın yazmış buna eşin sana vermiomu die (çzür dilerim herkesten bu laf için) buda verio ama sen ondan daha güzelsin fiziğin falan harika vs vs konuşmalar onları okurken hayatımda ilk defa göz yaşlarım yüzümü öle bi yaktıki ve durmadı hiç beklemiyodum eşimden böle bişey yapmaz bana diyodum bana karşı o kadar iyidi-ki halada iyide ne bilim işte insan konduramıyo sonra belki bunları siler die bütün yazdıklarını bi dosya açıp kopyaladım pcye ve biyerine sakladım ne yapacağımı bilmedim hiç dışarı çıktım dolandım eve gelecekti gidip eve yemek falan haırladım belli etmedim ama hiç okuduklarımı takip etmek istedim daha devamını devm ediyordu konuşmalar ben evde yokken. sonra bi karar aldım ve konuşmalardan yola çıkarak kağıda bişeyler yazıp pc nin üstüne bıraktım eve gelmesi yakında tlf ettim arkadşıma gidiyorum die tmm dedi kimbilir ne sevinçle demişti o tmmı akşam oldu eve geldim tabi kapıyı çalmadım kendim açtım girdim ve benim yüzümün 5 karış olması gerekirken onun yüzü 5 karışt oturdum başladı bağırmıya sen kimsin benim pcmi karıştırıyosun senin ağzına.........gibi bir sürü hareket yağ gibi üste çıktı kelimeler boğazzımda düğümlendi gözyaşlarım yaktı geçti yüzümü damla damla ben:bu çocuk dahi olsa insanları asla kırmam kıramm yapım bu benim söleyemedim bişey çekip gidemedimde çünkü gidecek yerim yoktu aileme gitsem cahil insanlar beni anlamıcaklardı biliyorum çalışmıyorum param yok pulum yok mecbur kaldım kalmak zorunda kaldım ama hiç unutamıyorum bunu yapan ben olsaydım eğer direk kapının önüne konulmuştum .ama şunuda anladım evlendiğimizden beri her tartışmamızda eşimden istemezsen git yolun açık die kelimeler duyoyodum takii bu zamna kadar onda son buldu bu sölem yine tartıştığımızda artık ben diyorum boşanalım die çünkü beni ezmesinden onun her kelimesinin hareket iöerikli olmasından bıktım artık küçük görüyo beni hep soruyorum size insanlar tartışır ama hakeret çok zorumuza gitmezmi hep bişeyler düğümleniyo içimde konuşamıyorum bişey söleyemiyorum çok düşünüyorum ne olursa olsun birdaha böle bi hakaret duyarsam bırakıp gitmek istiyorum insanın içinden bişeyler kopup gidiyo her defasında..off kusura bakmayın uzun oldu brz ama yazmak istedim işte

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Mart 2010
  2. 23 Ocak 2010
  3. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    986
    Ödül Puanları:
    163
    bak canim ben olsam bir dakika bile durmazdim
    ama herkesin yasam standartlari farkli seni anlayabiliyorum
    suan senin yerinde olsam hemen kendime bir is bulurum ve bu adamdan kurtulurum
    adam yaptiklarindan pisman olacagi yere birde sana hakaret ediyor valla benim 40 yasindaki adam gibi adam dedigim dayim bile bunu yaptiktan sonra bütün erkeklere potansiyel sapik gözüyle bakmaya basladim

4. 23 Ocak 2010
  5. pamuksekeri

pamuksekeri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    git temizlik yap işe gir bulabilirsen iyi bir işe gir bu adamın yanında ezilme canım.Kanım dondu resmen.Yaşatmıcaksın böylelerini de işte :gitme:

6. 23 Ocak 2010
  7. Gokkusagi_1988

Gokkusagi_1988 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Cok uzuldum gercekden allah yardimcin olsun :KK43:(

8. 23 Ocak 2010
  9. SaGoSu KaJmEr

SaGoSu KaJmEr sessizliğine aşığım!!! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Çaresizlik çok zor eşinde bunu biliyor ve kullanıyor.Hiçmi saygısı kalmamış oturup bilgisayardan seninle yaşadıklartını anlatacak kadar düşüyorsa pes denir encak gidecek yerin yoksa paran yoksa ailen kabul etmiyorsa ne yapabileceksinki çok zor durumun çok gerçekten içim acıdı okurken annene anlatsan uzun uzun kadın o anlar seni gerçekten üzüldüm ne yazacağımı şaşrıdm

10. 23 Ocak 2010
  11. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    ah be canım çok üzüldüm ...........git merdiven sil gene çekme onu bu nasıl bi karakter vicdandır ya kıyamam sana sen ses çıkarmazsan başkalarının sesini dinlemek zorunda kalırsın güçlü ol hayatını heba ettirme ona ........çeken bilir demesi kolay diye düşünme bunu yapmalısın kendin için! hayırlısı olsun :KK43:

12. 23 Ocak 2010
  13. yelda85

yelda85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ..........

Son düzenleme: 26 Ocak 2010
  14. 23 Ocak 2010
  15. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    A ne var ki bilgisayarda sonuçta deyip geçilecek bir konu değil bu. Buda aldatmadır sonuçta ve her aldatma insanı yaralar.

Üstüne sizi beğenmediğini ve karşıdakinin daha güzel olduğunu yazması bir kadını derinden yaralar.

Birde bunun üstüne yaptığından pişman olmayıp abuk sabuk hakaretler etmesi eşinizin size değer vermediğini gösteriyor.

Affetmek zor. Hayat sizin hayatınız ama zorunda olduğunuz için devam etmeyin gerçekten istediğiniz için devam edin yada gerçekten istemediğiniz için devam etmeyin.

Her kadın kendi ayakları üstünde durur. Bunu anlamaları lazım.

16. 23 Ocak 2010
  17. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    çok tutmuşsun içinde psikolojin direnci mahvolmuş.

hangimiz olsa çok üzülürdük. yıkılırdık. kimimiz alır başını giderdi kimmiz iyi bir kavga gürültü koparıp yalvartırdıkalmak zorunda olurdu kimimizde hiç bişiy yokmuş gibi unutup içinden hiç çıkmasa da kalırdı.
    bunlar bizim cesaretimizle alakalı %90ı gerisi ise ailesel çevresel koşullar.
    keşke o anda kendinizi daha güzel savunsaydınız. ve açıkça gidecek kapım yok cesaretim yok diye tepeme çıkıyorsun diye açıkça söyleseydiniz. ve iş aramaya başlamalısın.
    herhangi bir dükkana tezgahtar yada sekreter olabilirsin. bu tür işler çok zor da değil. enazından sigortan maaşın olur.

18. 23 Ocak 2010
  19. jesabel

jesabel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    tez zamanda iş bulup kendi sorumluluğunu üstlenmelisin. gidecek yerin bir güvencen olmadığını bildiği için seni kolayca eziyor, daha da çok ezer. ezdirme kendini.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.