Sühendan Benderli hakkında bilgi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve babyroze tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : babyroze
  1. babyroze

babyroze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar bu doktor hakkında bilgisi olan varmı acaba . .acil doktor bulmam lazım kendime BURSA zübeyde hn dogumevine baglı . .bana yardımcı olunnnn :KK43:((senağlama

2. 4 Mayıs 2009
  3. nurce

nurce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim bir arkadaşım sühendan hanıma gitmişti , ve ilk doğumunu onda yapmıştı.ve çok şikayetçiydi. kontollerde şikayeti yoktu.vücud yapıı normal doğuma elverişli değiken arkadaşıma normal doğum için zorladı.suni sancı içinde tam bir günü geçti ve bebeği çatılara sıkışınca vakumla çekti.bunuda bebeğin ailesine söylemedi.taki doktor başak bir arkadaşı kendini tanıtıp, hasta hakkında bilgi isteyinceye kadar.yani ben pek iyi şeyler duymadım.belki arkadaşım bir istisnadır.bilemiyoum ama. iyice araştır bence.

4. 20 Aralık 2010
  5. netya82

netya82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşım ben iki doğum yaptım.ilki sağlıklı bir erkek ikincisi maalesef doğum esnasında kaybettiğim kızım.ben iki hamileliğimdede Sühandan hanıma gittim.hem doğumlarımdan hemde sonrasındaki ilgiden çok memnunum.bence gerçekden iyi bir doktor.ama kişisini göre belkide değişir.

Son düzenleme: 20 Aralık 2010
  6. 20 Aralık 2010
  7. umutdeniz

umutdeniz Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim duyduğum bir bilgiye göre kadın mahkemelik olmuş yanlış yaptığı doğum yüzündennn:KK53: