şükürler olsun Allah ım teyze oluyorumm:)

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve candycloud tarafından 27 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : candycloud
  1. candycloud

candycloud Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    108
    Ödül Puanları:
    113
    kızkardeşim bitanem bundan 8 yıl önce karın ağrısı şikayetiyle hastaneye götürüldü doktorlar ne olduğunu anlayamadı 1 hafta sürdü bu şiddetli sancılar başında yasin okudular öldü die sonra bir jinekolog kist var hemen ameliyat dedi ve sol yumurtalığı alındı o ne olduğunu anlayamadı ama annem yıkıldı etrafta bir sürü dedikodu tabiki nese büyüdü büyüdü sevgilisi oldu evlenmeye karar verdiler nişanlandılar fakat bu durumu öğrenince nişanlısının ailesi sorun çıkardı ayrıldılar...zaman geçti başka biriyle nişanlandı yine aynı sorunlar fakat öyle aşıktılarki yıpratmalarına izin vermediler bu ilişkiyi kimsenin 2 yıl oldu evleneli ilk günden beri bebek istiyorlardı olmuyordu Allah vermiordu doktor doktor gezdiler sebepsiz infertilite dendi kahroldu ama bugüüüüünnn az önce hamile olduğunu öğrendik hemde herşeyden vzgeçmişken tüp bebeğe karar verilmişken çok mutluyuz Allah herkese nasip etsin bizlerede amiinn:ecrin_bebek:
    :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

2. 27 Ağustos 2009
  3. ay_she

ay_she Herşey değişti...Herşey.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    198
    Ah ne güzel sağlıkla kucağınızada alırısnız inşallahh :)

Dedikodu ypanlarda çatlasın onlar veriyo snaki bebeği Allah veriyo

Allah ol dedimi olur dilerim hayırlı uğurlu olur kardeşinizin bebişi

Darısı bebek isteyen herkesin başına inşallah :)

4. 27 Ağustos 2009
  5. denizkxixzxixl

denizkxixzxixl o bir bücür cadı Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    gözünüz aydın, sağlıkla dünyaya gelir inşallah. kardeşinizin başına gelenler bana bir tanıdığımı hatırlattı.
    kızcağızın bekarken adet düzensizliği problemi vardı, uzun zaman adet olamadığı oluyordu. nişanlısının ailesi bu durumu öğrenince çocuğu olmaz diye nişanı bozdular. kız da ayrıldığı nişanlısı da başka insanlarla evlendiler. kızın kısa bir tedavinin ardından çok tatlı bir oğlu oldu. ayrıldığı nişanlısınınsa çocuğu olmuyor, 10 yıla rağmen hala da olmadı. ilahi adalete inanmak lazım.

6. 27 Ağustos 2009
  7. tosbaa8

tosbaa8 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    çook sevindim, allah sağlıkla tamamına erdirsin..
    ne kadar ynlış inanışlar var, bende evlendikten 1 sene sonra kist ameliyatı geçirdim ve sağ yumurtalığım alındı, ama tek yumurtalıkla bu iş pekala oluyor. bebek istediğim ay hamile kaldım, etrafınızda böyle kişiler varsa, anlatın boşuna üzülmesin insanlar..

8. 27 Ağustos 2009
  9. EU3

EU3 Guest

gÖZÜNÜZ aydın.Allah sağlıcakla kucagınada almayı nasip etsina.s.

10. 27 Ağustos 2009
  11. tosbaa8

tosbaa8 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    aynen filmlerdeki gibi, ilahi adaleet..

12. 27 Ağustos 2009
  13. 07papatya

07papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.132
    Ödül Puanları:
    213
    çok sevindim canım.allah tamamına erdinsin saglıkla kucagına alsın....kaydirigubbakcemile2

14. 27 Ağustos 2009
  15. candycloud

Beğenildi:
    108
    Ödül Puanları:
    113
    teşekkür ederim kızlaaarrr :)Allah herkese nasip etsin inşallah kesinlikle ilahi adalete inanmak lazım kardeşim öle etkilenmişti ki atlatana kadar neler çektik ama çok şükür rabbim sevindirdi hepimizi o kötü kalpli insanlarında Allah gönlüne göre versin kardeşim için ileri geri konuşanın kızı evlendi beebğinin olmayacağını öğrenince boşandılar ama ilk annem gitti teselliye kesinlikle Allah herkese yaşatıo bu dünyada kınadığınıda ayıpladığını da

16. 27 Ağustos 2009
  17. candycloud

Beğenildi:
    108
    Ödül Puanları:
    113
    balsurat bitanem seni topiclerden biliyorum dualarımda hep sende varsın:)

18. 27 Ağustos 2009
  19. ay_she

ay_she Herşey değişti...Herşey.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    198
    Bize şer görünen şeylerde hayırlar vardırda çok kez bilemeyiz ya öyle bişey
    Allah verdikten sonra her türlü olur ama bu insnaların cehaleti yok mu ahh ahh..

Geçenlerde bi komşumuz 2-2,5 aylık fln hamileydi bu halı yıkamış bide en alt kattan çatı kata sırtında çıkartmış
    ıslak halıları annemde kızım napıyosun bebeğpine bişey olucak bırak şunları diye söylenmiş hasta olsan kim bakıcak
    bebeğine bişey olsa nolck eşin çıkartır ya ıslak halı çıkartılırmı diye üzülmüştü annem...1 hafta sonra düştü kadının bebeği
    geçen hafta da ben kürtaj oldum bebeğimin kalbi durmuştu o kadın çıkmış anneme diyo ki sen bana kızarsan
    bak senin kızınında çocugu öldü diyo ya şu cahilliğe bakar mısınıuz annem kıyamadığı için üzldüğü için
    uyarmıştı onu ama o insan o kadar cahil bi insnamış ki bi bebeğin ölümüne bakıp oh canıma değsin cekebılıyo
    hemde biz ona iyilik etmışken.....böyleleride var yanii ay aklıma geldi sinirlendim ya :eek:klava: :mymeka:

Son düzenleme: 27 Ağustos 2009