Şükürler olsun Nihayet Ben de Hamileyiiiiiiiiiimmmm!!!

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve arda_ tarafından 23 Kasım 2008 başlatılmıştır.

23 Kasım 2008
    Konu Sahibi : arda_
  1. arda_

arda_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Yüce Rabbim çok büyük 11 ayın sonunda benim de yüzümü güldürdü.Şükürler Olsun sana Allahım.:Saruboceq:
    Hamileyyiiiimmmm:teytey::sm_cool::dance:
    belki hatırlıcaksınız bana da endometriozist yani bi tür kısırlık teşhisi konmuştu ismi lazım değil bir doktor tarafından.umutlarımın tükenişini yine burda sizlerle paylaşmıştım.o büyük yüreğinizle bana destek olmuştunuz güç vermiştiniz.eşimden ayrılıp atandığım yerde bir başıma hayat mücadelesi verirken yumurtlama günü hesaplama ya da yumurtlama gününde bi araya gelme gibi bi kolaylığım da olmadı.çünkü biz sadece ayda bir veya iki kez bir araya gelebildik.geçtiğimiz yaz sonunda doktorumun dediğinne göre olmazsa tedaviye başlıcaktık.ama ben tekrar doktora gitmedim.artık ümitlerimin tükendiği kolumun kırıldığı bir anda Rabbim karşıma Kayramı çıkardı.dert ortağım oldu.beraber dualarımızda gözyaşlarımızı yüreğimize akıttık.uzaktan sıcak bir el yüreğime taaa derinliklerine kadar dokundu.birbirimize ettiğimizdualara sizlerde ortak oldunuz.muhteşem bir duygu yoğunluğu içinde çok dua ettim çok dua aldım.ve Rabbim nihayet dualarımızı kabul etti ve bebişimi içime kondurdu.Allahım hala inanamıyorum sen çok büyüksün.adetime henüz 3 gün var ben hamileyim kan değeri sonucum 135 çıktı.sonucu öğrenir öğrenmez ilk yaptığım şey sizler için dua etmek oldu.Allahım inşallah burda benim gibi bebek hasretiyle yanan siz güzel yürekleri de hiç ummadığınız bir anda sevindiricek.Ben artık ne yalan söyliyim ümidimi kesmiştim. tek yaptığım siteye yeni hamileleri ya da muhtemel adet tarihleri yazmaktı.ve şimdi büyük bir zevkle kendimi eklicem.sonra da inşalla Kayramı.biz hep karşılıklı dua ettik o bana ben ona.arka arkaya hamiş olalım, göbişlerimizi tokuşturalım dedik.
    Allahım en güzeli de öğretmenler günü öncesinde en güzel hediyemi almış oldum.çok mutluyum dostlar Allahım bu duyguyu tatmak isteyen herkese tattırsın inşallah.ve ben burdan emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum.Başta Allahım bana da nasip ettiğin için şükürler olsun.sonra da büyük gayretlerinden ötürü Kocama:eek:elimden tutup sımsıkı sarılan KayramaŞeniz ve burda bana desteğini esirgemeyen dostalarıma teşekkürler:1hug:
    iyiki varsınnızzza.s.

2. 23 Kasım 2008
  3. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm çok sevindim gözün aydın Allah hayırlısıyla bebişine kavuşmayı nasip etsin inş. bende bu 8. ayım ve yine dün adet oldum bende adetime 3 gün kala evde test yapmıştım çıkmamıştı cuma günüde dr a gittim zaten ordada olmadığını öğrenmiştim ultrosonla bakıldı bi sorunum yokk adetlerim çok düzenli gidiyor hormon testi ve prolaktin testi yapıldı herşey normol prolaktin 19.38 çıktı bi tane ilaç içiyorum ama dr yinede herşey normal dedi şuanda içim dahada rahat..bu ay ovülasyon testide aldım bakalım artık ben ve eşim elimizden geleni yapıyoruz Allah nasip ederse inş.bende burda güzel hbrler vermek istiyorum !!!!!!

4. 23 Kasım 2008
  5. kayra42

kayra42 hayatımın aşkı 3 erkek:)) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim,güzel dostum,biricik arkadaşım...seni tanıyalı henüz üç ay oldu çok direttim üzerinde çok sevdim seni.nasıl başladı nasıl ilerledi bilmiyorum ama sana sımsıkı sarılmalıydım.umutsuzluğu alıp yüreğinden umut ekmeliydim.seni ayağa kaldırmalıydım sitede bende seni buldum.çok şükür iyiki bulmuşum.ilerledi dostluğumuz.mesafenin bilinmezliğin aramıza girmesine izin vermedik.yaramızı sevgiyle şefkatle sardık.sevdim seni ben oldun.sen ağlayınca ağladım.telefonlarda elimden geldiğince destek olmaya çalıştım.ve sen girdin dualarıma.artık adın duam gibi dilimdeydi.ben sana ta ilk tanıştığımızda çok sürmeyecek hamile kalman gör bak dedim elhamdilüllah rabbim ağlayan gözlerini güldürdü ve elhamdilüllah rabbim sana ettiğim dualarımı duydu.annem eşim öğrencilerim herkes sana dua etti.ismini bağırdım göğsümü gere gere.sanal ortamda dostluk olmaz diyenlere tokat gibi.ne zaman tanıştınız diyenlere hep aynı cevabı verdim....BİR ÖMÜR OLDU....çok şükür bitanem çok şükür...allahım bebişimizi ve seni korusun....dualarım şimdi ikinizle...seni seviyorum..iyiki sevmişim...

6. 23 Kasım 2008
  7. sudeyoncaa

sudeyoncaa pozitif ol.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Ayyyyyyyyyyyyyyy arda inanmıyorum sen hamilesinnn :KK43:(((((( inanki okuyunca gözlerim doldu.. Hamiş adayları bölümünü açan ve orda sürekli takip eden ve bekleyen biriydin yazıları okuyordum liste yapıyordukk bende zaman zaman listeye katılıyordum yaa inanamıyorum tebrikler başardın Allahım nasip etti :)) Allah tamamına erdirsin sağlıklı sıhhatli kucagına almayı nasip etsin canım aminn

8. 23 Kasım 2008
  9. arda_

arda_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Çok insan tanıdım birçok arkadaşlıklar edindim dostum dediklerimden ne yaralar aldım.senle başlayan arkadaşlığımıza hiç bir ad konduramıyorum hiçbirini sana yakıştıramıyorum daha özelsin benim için.şu sözleri yazarken bile yüreğim acıyo bende ki yerin çok farklı.yanımda olduğunu hep hissettim.senin varlığındı bana güç veren bundan sonra da beni yalnız, beni sensiz bırakma.sana ve yüreğine ihtiyacım var..

10. 23 Kasım 2008
  11. arda_

arda_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benim seni siede takip edenlerden biriyim bende.sakın ümidini yitirme.Rabbim gerçekten en güzel zamanda sevindiriyo.ben umudumu yitirmiştim ama şimdi hamileyim.Allahım çok büyük inşalla senin de haberini burdan alıcam.

12. 23 Kasım 2008
  13. arda_

arda_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sağol arkadaşım bunu tek başıma başarmadım desteğiniz hep yanımdaydı.çok şükür .bigün burdan kendi hamileliğimi ilan edeceğimi hep hayal ettim ama nihayet gerçek oldu.Allahım listemde umutla bekleyen bütün arkadaşlarıma bu duyguyu nasip etsin.

14. 23 Kasım 2008
  15. EU3

EU3 Guest

Canım TebRiKlLerrrr .Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh.Darısı başımızaa :jeyyar:

16. 23 Kasım 2008
  17. arda_

arda_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saol canım Rabbim sana da en güzel zamanda nasip etsin inşallah.

18. 23 Kasım 2008
  19. haticesu

haticesu hoşgeldin prensesim Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    arda çok sevindim 2 yılldır evlat hasretiyle yananlardanım 2 ay oldu adet olmadım hala doktora gittim kantesti yaptım ama yok rabbim bizide sınava tabi tutuyor elbet birgün bizde bu sayfalarda hamileyiz diyeceğiz rabbim senin yavrunuda kucağına almayı nasip etsin hayırlı olsun bebişin iyi bak ona öpüyorum seni ardacığım