şükürler olsun yeniden hamileyim :))

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve tazgu tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : tazgu
  1. tazgu

tazgu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam,

Aralıkta boş gebeliğim olmuştu, ocaktada kimyasal gebelik. Çok umutsuzluğa kapılmıştım. Ama şimdi 5+6 haftalık hamileyim. ilk. 21 nisan da b-hcg 30 çıkmıştı. 27sinde 247 vee 29unda 658 çıktı. doktor sağlıklı olduğunu söyledi. ama kalp atışları için 2 hafta sonra gideceğim. İnşallah bu sefer bebeğim gerçekten vardır ve sağlıklıdır.

2. 4 Mayıs 2009
  3. lotus79

lotus79 kuzucuklarıma kavustum:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım hayırlı ugurlu olsun,ınsallah bu sefer hayırlı saglıklı bır evladın olur.......ıcını ferah tut,durumun tadını cıkar aklına kotu seyler getırme......sevgılerımlea.s.:CüvCüv::ecrin_bebek::KK46:

4. 4 Mayıs 2009
  5. rayyan

rayyan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tazgu Allah saglıklı sihatli evlat nasip eder inşallah dr'un degerler iyi diyosa içini ferah tut herşey yolunda demek kalp atışınıda duyucaksın inşallahAllah'a emanet ol

6. 4 Mayıs 2009
  7. tazgu

tazgu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar inşallah. hep iyi düşünmeye çalışıyorum. hergün dua ediyorum. çok sğolun :)

8. 4 Mayıs 2009
  9. Nergis33

Nergis33 Allahım koru bizi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tazgu senin adına çok sevindim.Moralini yüksek tut.ıyi şeyler düşün canım gözün aydın.Darısı olmayanlara inşallah:)

10. 4 Mayıs 2009
  11. EU3

EU3 Guest

TEBRıKLR.rabbim sağlıcakal kucağına almayı nasip etsin inşallahh

12. 4 Mayıs 2009
  13. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım değerlerin çok güzel inşallah bebeğinin kalp atışınıda duyarsınız Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

14. 4 Mayıs 2009
  15. ahsenecem

ahsenecem BENDE ANNE OLSAM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım hayırlı olsun inşallah bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına almak da nasip olur.sana bişey sorcaktım.boş gebelik ve kimyasal gebeliği yaşayan biri olarak nasıl olduklarını bana kısaca anlatırmısın.yanlış anlama bende normalden fazla süren bir adet dönemi geçirdiğim için bazı şüphelerim var yaşayan bi insandan öğrenmek istedim.

16. 6 Mayıs 2009
  17. tazgu

tazgu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tabiki yanlış anlamam boş gebeliğin bir belirtisi yok herşey normal hamilelik gibi ilerliyor. Sadece ultrasonla görülebiliyor. Fakat kan değerleri farklı olur mu bilmiyorum. O zaman yapılmamıştı. Kimyasal gebelikte tesadüfen gitmiştim kistlerim vardı. tedavi olacaktım fakat her ihtimale karşı b-hcg ye bakalım dedi dr. 19 çıktı 1 gün sonra adet oldum. olmam gerekenden 1 gün sonra oldum. tekrar b-hcg ye baktığımızda 16 çıktı. dr. kimyasal gebelik dedi. adetim normal sürdü. fakat koyu renkli kan pıhtıları geldi. ama kürtajdan sonraki ilk adetimdi. kürtaj sonrası kanamam çok az olmuştu ondan da kaynaklanabilir. Adetin çok uzun sürdüyse dr. bi görün derim. dr. dediğine göre kimyasal gebelik farkına varılabilinilecek bir şey değilmiş. adetin başka bir şeyden uzamış olabilir.

Sevgiler

18. 6 Mayıs 2009
  19. busem68

busem68 çok şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım hayırlı uğurlu olsun bende boş gebelik geçirdim 22 nisanda Allahım bana ve bütün isteyenlere nasip etsin inşallah sağlıklı sıhhatli rahat bi gebelik geçirirsin Allah ım bu güzel duyguyuda bana yaşatsın sen boş gebelikten sonra korunmamaışmıydın dr bana 6 ay bekle gebelik için dedi?