Süleymaniye Doğum Evinde TüpBebek Heyet Raporu Çıkartan Varmı ?? Lütfen Bilgi Kızlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU2 tarafından 6 Haziran 2008 başlatılmıştır.

6 Haziran 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

süleymaniye doğumevinde Tüp bebek Dışheyet raporu çıkartan varmı
    benım 3.aşılamamda tutmadı bugun Regl oldum .. :a015:
    Ben aşılamalarımı özel bir merkezde oldum
    Süleymaniyede ozelde Olan aşılamalar geçiyor diye duydum ve Tüpbebek Dış heyet raporumu buradan çıkarmaya karar verdim..
    buradan tüpbebek dış heyet raporu alıp tüpbebeği memorialde yaptırmak istiyorum..
    Allah kısmet ederse..
    süleymaniyeyi bugun aradım ben özelde 3aşılama Oldum sonuncusuda tutmadı bugun regl Oldum dedim Onlarda Tamam pazartesi sabah 8:30da aç karnına Gelin dediler
    Gelirken Vukatlı nufuskayıt orneği istediler..
    Bide Aklıma takılan mesela ben rahim filmimi ocakta çekindim Onu birdaha isterlermi o filmden baya korktumda ben :KK43:

gidenler varsa bana bilgi versin kızlar
    rapor işlemleri için nler yapılıyor hemen hemen nekadar zamanda çıkar rapor?
    :çok üzgünüm:

2. 6 Haziran 2008
  3. helalhelal

helalhelal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba.ben ordan rapor aldım.1 ayı gözden çıkar arkadaşım.giderken karne filim ne vars götür yanında.

4. 7 Haziran 2008
  5. EU2

EU2 Guest

ne gibi tahlillerden gececeğiz...
    benım rahim filmim var mesela aşılamlarımda özelde oldu...tekrarrahim filmi isterlermi

6. 7 Haziran 2008
  7. Nur Kasap

Nur Kasap Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba ze_nannn,

Yaklaşık 3 yıl önce Süleymaniye Doğum Evinde heyet raporu çıkarttık ,en fazla 10 gün içinde raporumuzu almıştık ,bizden kimlik fotokopisi,evlilik cüzdanı fotokopisi istenmişti. Ben de 7-8 ay önce çektirdiğim rahim filmimle gittiğimde başka filme gerek olmadığını söyledi doktorum Süha Sönmez.

Arkadaşım BEN 17 yıllık evliyim. Evliliğimin 15.yılında Dr.umun sayesinde, çetin uğraşlardan sonra dünya güzeli bir kızım oldu.O ana kadar gitmediğimiz yer kalmadı.Yurt dışında da 3 sefer tüp bebek denedik; 3. kez hamile kalmıştım fakat 9 ay içinde dünyaya gelmeden aralıklarla ikizlerimi kaybettim.Daha sonra Türkiyeye geldik birkez de G.O.Paşa şafak hastanesinde denedik, o zaten hiç tutmadı,ümidimi kaybettiğim sırada Dr.umu bulduk ALLAH Ondan razı olsun. Önce RABBİM sonra Dr. Süha Bey.

Arkadaşım,

Tecrübeme dayanarak söylüyorum; başka yerlere gidip zamanınızı ve paranızı harcamayın. Benim Dr.uma gidin.ve bana dua edin. ADRESİ :BAHÇELİEVLER MEDİCANA TÜP BEBEK BÖLÜMÜ DİREKTÖRÜ DOÇ.DR.SÜHA SÖNMEZ.Şimdiden inanıyorum, İNŞALLAH hamile kalacaksınız. O kutsal duyguyu sizlerde yaşamalısınız .fakat dediğim gibi doğru adres, doğru doktor çok önemli. RABBİM isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin.

8. 29 Mayıs 2012
  9. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.755
    Ödül Puanları:
    238
    bu konu hakkında bılgısı olan varmı kızlar