Suna Dumankaya'dan Aspirin ile Selülit Giderme Yöntemi

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve EU2 tarafından 30 Haziran 2007 başlatılmıştır.

30 Haziran 2007
    Konu Sahibi : EU2
  1. Yine Dumankayanın formüllerinden, ben faydasını gördüm,mutlaka deneyin derim.Formül;10 limonun suyu,20 aspirin,limonun suyu kadar susam yağı.
    Bu karışımı iyice karıştırıp sorunlu bölgelere sürün, biraz emdikden sonra yarım saat sorunlu bölgeleri çalıştıracak şekilde spor yapın ya da dansedin.2 hafta içinde farkı göreceksiniz,ilk hafta bile çok farkedecek.:sm_cool:
    Siz de kurtulacaksınız,inanın:içelim:
  2. 30 Haziran 2007
  3. İyi şanslar umarım sende de etkili olur:dance:
  4. 30 Haziran 2007
  5. aLLeGRia

aLLeGRia Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım tamamen kurtuldun mu??bi de bunu selülitlerin yok olana kadar mı uygulucan yok olunca bırakçan mı??bıraktıktan sonra zamanla yeniden oluşur mu??

ay ne çok sordum kusura bakma
  6. 30 Haziran 2007
  7. Bacaklarım oldukça güzelleşti,ben selüliti 2 senedir yaşıyordum,spor yapamadığım için oluştuğunu düşünüyorum,çünkü daha önce yoktu,şu ana yaptığın karışım bitti,en fazla bir gün ara ile sorunlu bölgelere yönelik spor yapmaya devam edicem,tekrar kullanmayı şu an düşünmüyorum,bence gelmeyecekler,bir terslik olursa yazarım
  8. 30 Haziran 2007
  9. Teşekkürler yarın hemen deneyeceğim inşallah tekrar selülit oluşmuyordur ya da sadece yazın idare etsin yeter
  10. 30 Haziran 2007
  11. Kızlar bu arada bu karışımı masaj yaparak sürüyoruz bu detayı atlamışım
  12. 30 Haziran 2007
  13. İyi şanslar canım
  14. 30 Haziran 2007
  15. aLLeGRia

aLLeGRia Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    her gün mü sürücez canım bi de
  16. 30 Haziran 2007
  17. Bence haraketlere devam edince tekrar oluşmayacaktır.
  18. 30 Haziran 2007
  19. Ben hergün yapmaya çalıştım ama arada bir kaçırdığım oldu,2 günde 1 yaptığım da oldu ama selülitlerin yoğunsa hergün yapsan iyi olur bence