Suni sancımı sezaryan mı ???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve "naz"li kxixz tarafından 29 Haziran 2010 başlatılmıştır.

29 Haziran 2010
    Konu Sahibi : "naz"li kxixz
  1. "naz"li kxixz

"naz"li kxixz Part tıme ev hanımı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ıyi akşamlar su anda 39+2 haftalık hamileyim bugun doktor konrtolune gittik alttan muayene etti ve 2 cm açılman var ilk doğum için mükemmel dedi ilk baştan beri zaten doğum tarihi olarak 03 07 2010 denmişti 4 5 gü daha bekle günde 1 -1.5 saat kendini fazla yormadan yürüyüş yap eger sancıların başlamazsa pazartesi sabah doğuma girmek için gel dedi ama daha detaylı birşey söylemesi burdan araştırdıgım kadarıyla ilk olarak suni sancı ile deneyecek sanırım olmazsa sezeryan olur galiba ama benım merak ettiğim suni sancıyı zamanı dolsa bile açılması olmayanlaramı veriyorlar yoksa açılma olup olmaması fark ediyormu bilgisi deneyimi olan fikir verebilirmi şimdiden teşekkürler....

Son düzenleme: 29 Haziran 2010
  2. 29 Haziran 2010
  3. Fundaelvan

Fundaelvan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben suni sancıyla doğurdum doğuma gittiğimde 2 cm açılmam vardı.günüm dolmamıştı 37 haftalıktım daha ama suyumun fazla olması nedeniyle erken aldı doktor.sana tavsiyem kesinlikle epidural yaptır sancıları hissetmemek için...

4. 30 Haziran 2010
  5. ozlem28

ozlem28 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    108
    bende aynı senin durumundayım. açılmam var 39 hftada bebek 3,500 kilo. 03,07,2010 doktorun doğum için verdiği tarihti. dr. muayeneden sonra uzun sürmez çabuk gelir demişti fakat 10 gün geçti hala tık yok. cmtsi 40 haftam doluyor.olmazsa eğer pztsi kontrole gitcem. suni sancı yada sezeryan diyebilir. bende kara kara düşünüyorum ne yapsam diye. bebek hızla kilo aldığı içinfazla bekletmek istemiyor doktor. vücut yapım doğuma çok elverişliymiş birde şimdiden açılmam var bu durumda norma ldoğum yapmak istiyorum. sezeryan istemiyorum ama sancı gelmeden direk suni sancıdanda çok korkuyorum.:KK43: