suni sancıyla doğum yapan

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve ramitep tarafından 11 Ocak 2009 başlatılmıştır.

11 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ramitep
  1. ramitep

ramitep Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim hiç açılmam yok ve normal doğum istiyorum konu açtım ama yeterince cvp alamadım daha fazla cvp yazan olur diye suni sancı başlık açtım hiç açılması olmayıpta suni sancıyla doğum yapan oldumu acil cvp olursa sevinirim

2. 14 Temmuz 2009
  3. hircin

hircin canım kızımm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Cnm bendede yok ne aÇılma ne sancı sunı sancı verıcekler doĞum yaptınmı sen

4. 14 Temmuz 2009
  5. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.824
    Ödül Puanları:
    463
    ben ilk doğumda hastaneye gittiğimde bana suni sancı verdiler. öncelikle şunu söyleyeyim sancı tamamen acı eşiğiyle alakalı bir durumdur. benim acı eşiğim çok düşük. 6 saat suni sancı çektim herşey iyi de gidiyordu ancak bir süre sonra dayanamayacağımı anlayıp sezeryan istedim.
    normal doğum sancısı en sık geldiği zamanda bile 2-3 dakikada bir gelir. size 2 dakika durup nefes alma fırsatı tanır. ancak suni sancı da kesilmeyen bir ağrı söz konusu. bu yüzden dayanamamıştım. ama dediğim gibi acı eşiğiniz yüksekte dayanabilirsinizde.
    hayırlı ve kolay doğumlar...

6. 20 Temmuz 2009
  7. azradilan

azradilan kozmetik delisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde agrı eşiğim cok düşük.banada suni sancı vermişlerdi.bende agrıdan artık bayılacak gibi oldum ama dogumun sonuna kadarda gittim allaha cok sükür dayanabildim yani.allah herkese kolaylık versin.

8. 20 Temmuz 2009
  9. nur_elnur

nur_elnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bende 6 gün geçikmem oldu baktılar tek doğuramayacağım verdiler suni sancıyı.. hiç sancısız suni sancı zor oluyor gülüm yani en azından benimki öyle zor oldu ama şunu asla unutmaki tüm acılar bitiyor.. rabbim hayırlı koay doğumlar versin

10. 20 Temmuz 2009
  11. gamze-20

gamze-20 2012 yeni bir ben Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende malesef suni sancı aldım tam 15 saat boyunca ve artık acıdan bayılacak gibi ol dum dayanamadım ve sonuc narkoz esliğinde sezeryan sezeryan iyikide var ama tavsiyem asla suni sancı alma dogum yapalı 6 ay oldu ve bazen ruyamda o anları görup yatagımdan sıcrıyordum yani ben psikoloji olarak cok etkilendim suni sancının bu kadar acı vermesinin nedenei sıurekli olması normal sancı aralıklı gelir ve cabuk gecer ama suni sancı hemşire gelip kısana kadar sürekli sancın agrın olur coook kottuu coooooooook

12. 21 Temmuz 2009
  13. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    bende suni sancıyla doğum yaptım 3 saatte kızımı kucağıma aldım ama benim 3 cm açıklığım vardı sancım yoktu allah herkese kolay doğumlar nasib etsin

14. 21 Temmuz 2009
  15. mirisa

mirisa Sensiz bir an yaşamayalım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim suyum geldi canım gece 2de hastaneye gittiğimde sabah 7ye kadar hop hoplayıp hop zıpladım doktorum sabah 1 cm açılma ile geldin şimdiye kadar 5 cm açılman lazımdı dedi 5 saat içinde yine açılmazsa sezeryan dedi ve suni sancı vericez dedi kendi sancım hiç olmadı suni sancıyı arttıra arttıra ancak açılma oldu yani ertesi gün 12 ye kadar sadece 3 cm açılmıştı yani tam 10 saat sancı çekmiştim tam sezeryana gidecekken mucize eseri açılmalar başladı ama allahımdan hep normal doğum istemiştim ve kararlıydım 1 saat sonra 7ye çıktı daha sonra 1 cm daha çıldı 9 cm oldu doğumhaneye girdim fakat çektiğim sancıyı ben bilirim eşimi tokatlayıp at beni camdan aşşa demişim düşün yani doktorum normal doğum kararı almakla zaten yarı doğumu yaptın vazgeçme dedi çünkü ben çok yalvarmışım kesin alın diye çok iyi hatırlamıyorum tabi.en sonunda 12 saatin sonunda ertesi gün 15,03de bebeğimi doğurdum bi gece yattım benimle doğuma giren diğer hamile arkadaşar sabaha kadar bağardılar sancıdan ve doğum yapmalarına rağmen hamile kıyafetleri ile dolaşıyorlardı ben ise eski zayıflığıma hemen hemen ulaşmıştım bebeklerini bile emziremediler ben ise bebeğimi kucağıma alıp güle oynaya çıktım hastaneden çok uzun yazdım çenem düştü biliyorum ama sana yardımcı olmak istedim 13 saat suni sancıyla kıvranan biri olarak ..Allah kolaylık versin canım

16. 21 Temmuz 2009
  17. mirisa

mirisa Sensiz bir an yaşamayalım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Buarada açılma olmadığını hamile iken anlayamazsın böyle bi karara nasıl vardın doğum eylemi başladıktan saatlersonra başlar açılmalar canım doktorun seni korkutmuş olabilir kendine güven sen ..tatlım

18. 21 Temmuz 2009
  19. huri37

huri37 Huzur Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar bende yarın suni sancı alacağım.özel bi hastanede ..suni sancı serumu bağlandığında odanızda mı kıvranıyorsunzu tek başınızamı oluyorsunuz.yanınıza kimseyi almıyorlarmı...