sünnet

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve andina222 tarafından 17 Nisan 2009 başlatılmıştır.

17 Nisan 2009
    Konu Sahibi : andina222
  1. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    oğlunu sünnet ettiren var mı? ben bugün doktorumuzla konuştum mayıs sonu gibi yani 6.ay bittiğinde yaptıracağım , sünnet ettiren kasım anneleri deneyimlerini burdan paylaşırlarsa sevinirim yerimseniben
    birde ücretler hakkında bilgi verebilir misiniz ?

2. 17 Nisan 2009
  3. estel

estel Guest

canım bende geçen hafta yaptırıcaktım hatta randevu bile aldık ama annem mayıs sonu olsun altını açık bırakabilesin dedi..banada mantıklı geldi..,

fiyatlarda o kadaar değişiyoki..

benim oğlumun dr u madical park ta... 500 lira dediler..

erdem hastanesinde 150 diyolar ama ordada bayan var..bayanın yapmasıda nedense garip geldi içime sinmedi..

bu arada 150 baya uygun diğer hastanelere göre..

çok basit 15 dk süren bi operasyon ama niye böyleki acaba..

4. 17 Nisan 2009
  5. EU3

EU3 Guest

bende yazın ben tatile çıkınca yaptıracam, kadıköy medipolde sormuştuk emekli sandığı çalışanı olarak 700 yada 750 dediler tam hatırlamıyorum, doktorumuzla veye cerrahla konuşmadık ama muhasebedeki görevli genel anestezi ile yapılıyor dedi sanırım o yüzden fiyatı artıyor, yarın doktor kontrolümüz var unutmazsam sorarım, genel anestezi içime sinmiyor aslında ama bir taraftanda hiç bişey hissetmeyecek diyorum bilmiyorum valla

bu arada erdem hastanesinde herşey baya ucuz, bir arkadaş doğum yapmıştıda benimkinin 3 te birini ödemişti

6. 17 Nisan 2009
  7. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
  8. 17 Nisan 2009
  9. aslihanxx

aslihanxx Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben oğlumu 7 ya da 8 yaşında sünnet ettirmek istiyorum. çünkü sünnet erkek için önemli bir olay hatırlasın istiyorum. tabi sağlık problemi olursa o başka
    bu benim görüşüm sünnet yaptıracak annelerede şimdiden hayırlı olsun damatlıklarınıda görün inş.

10. 17 Nisan 2009
  11. andina222

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kalimero senin açtığın topiğe de yazdım burda da yazim bari , bizim doktor hizmette yaptır dedi , zaten doğumda orda oldu , oranın başhekimi çok iyiymiş git ona yapsın dedi ama hiçbişey açıklamadı , ay ben kıyamam da yavruma nasıl olcak bilmiyorum senağlama
    ama büyrse hiç yaptıramam ben o yüzden en iyisi şimdi yaptırmak , hatta aramızda kalsın , daha doğmadan önce kocişe oğlan 18'ine gelsin o zaman yaptırırız diyodum kaydirigubbakcemile3

12. 19 Nisan 2009
  13. miss12

miss12 aşkların♥en♥güzeli♥KAYRA Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba,
    ben aralık annelerinde takılıyorum doğumumuzu öyle bekliyoduk ama kasıma kaydı. size bakınırken yardımcı olmk istedim.ben oğlumu 40 günlükken sünnet ettirdim. medicalpark bahçelievler dr fatih akova 600 ytl. medicalpark fatihte yine aynı doktor 500e yapıo sanırım. gayette memnun kaldık Maşallah :nazar: oğlum sünnet olugunu hissetmedi desem yeridir. sadece işlemden sonra ilk 1-2 çiş yaparken birz bağırdı bagırdı sustu yanma oldu sanırım ama bidaha tık yok. ilaç bile vermemize gerek kalmdı. görüntü biras ürkütücü ama 1 hafta bile olmadaniyileşti. koca bi kremi boca ediyosun süünnet yerine gazlı bezi kapatıyosun okadar. yaptırmayı düşünenler yürümeye başlamadan bebişleiniz aradan çıkarn derim hareketlenmesinlerki dahada bezler sürtünmesin die. umarım yardımcı olabilmişimdir. sevgiler a.s.

14. 19 Nisan 2009
  15. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ben de haziran ayında tatile çıkınca yaptıracağım oğlumun yanında olmak istiyorum burada devlet hastanesinde ücretsiz yapıyorlarmış,doktorun özel muayenehanesine götürürsem 150 tl imiş. henüz karar vermedim ama haziranda olacağı kesin ama keşke ilk doğduğunda yaptırsaymışım diyorum çünkü şimdi çok korkuyorum hem hareketli, hem de canının yandığını artık daha çok hissediyor

16. 19 Nisan 2009
  17. EU3

EU3 Guest

beyazmelekcim bende doğar doğmaz yaptırmadığıma pişmanım, ve bende haziranda okullar kapanınca yaptıracam yanında olmak amacıyla,

bu arada doktorumuza sordum dün medipolde çocuk cerrahisinde ali bey var kesinlikle tavsiye ederim dedi ve 2 yaşından önce mutlaka yaptırın dedi

18. 19 Nisan 2009
  19. andina222

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    deniz ben de çok pişmanım keşke doğunca yaptırsaydım bari şimdi yaptıralım da ilerde daha çok acı çekmesin kuzucuklar