Süper annelersiniz

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU1 tarafından 14 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Ekim 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Bundan 10gün önce internette bir konu ararken kadınlar kulübünü tanıdım HAYRET ettim bu kadar süper ilgili anne ve anne adayları karşıma çıktı.DAHA gebe kalmadan önce,planlar yapan araştıran gebe olduğu halde gelecekle ilgili bir sürü araştırma yapıp harekete geçen insanlar gördüm.İNANIYORUMki sizler çocuklarınızın her yaşında aynı araştırmacı ruhuyla süper evlatlar yetiştireceğinize eminim.Okurken çok etkilendim 10 yıldır aklımda çocuk geçmediği halde müthiş çocuk yapma isteği doğdu içime,kızlarımda bu moda girdiler SİZLERDEN yardım olarak cinsiyet belirleme konusuyla ilgili fikirlerinizi,yardımlarınızı bekliyorum SAT 10ekim DTARİHİM 12 07 1968 YUM GÜMÜM 11 GÜN adresim.HERKESE sevgilerimi selamlarımı yolluyorum

2. 15 Ekim 2007
  3. EU1

EU1 Guest

4. 16 Ekim 2007
  5. soytarxix

soytarxix Deniz Anası :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    burası kocaman bir aile gerçekten herkes çok samimi çok içten çok duysal çok anne ve çok anne adayları...bütün enler burda toplanmış gerçekten süper bi site
    sende aramıza hoş geldin canım güzel paylaşımlar diliyorum sana...

6. 17 Ekim 2007
  7. waterhardeningsteel

waterhardeningsteel Helin Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106

8. 17 Ekim 2007
  9. EU1

EU1 Guest

Serappçığım sana ne kadar teşekür etsem az, sağol çok teşekür ederim kırmadığın için bu ay mutlaka deniyorum yum günümü bekleyip inşallah çıkar allahtan sana ve ailene sağlık mutluluklar diliyorum Tecrubelerimi mutlaka burada yazarım her konuda

10. 19 Ekim 2007
  11. nilser

nilser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hoşgeldin cnm ben ilişkiden sonra hemen sağıma dönüp yattım yarım saat falan oğlum olacak ve bebişim sağda oluşmuştu kesesi falan ben sağ yumurtalıkta erkek solda kızın döllendiğini duymuştum hayırlı evlatlar inşallah:KK46:

12. 19 Ekim 2007
  13. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Sitemize hoşgeldiniza.s.
    Fakat msn adresi vermek yasaktır.Lütfen daha dikkatli olalım.yerimseniben

14. 19 Ekim 2007
  15. EU1

EU1 Guest

nuraycığm merhaba canım,tam umudumu kaybetmişken sana ulaşamıyacağım diye son kez bi göz atayım diye açtım ve ne göreyim çok teşekür ederim allah tuttuğunu altın etsin işallah hayatta hep gülersin ve hiç kimse hiçbir şey seni üzemez gördüğüm kadarıyla çok güçlü akkılı mert bir kızsın sana mutluluklar her şeyden evvel sağlık diliyorum sağ ol:))))))))

16. 19 Ekim 2007
  17. EU1

EU1 Guest

ilgine çok teşekur ederim nilserciğm sağ ol mutlaka dediklerini deniyecem buradan yazarım selamlar

18. 19 Ekim 2007
  19. EU1

EU1 Guest

uyarı için sağ ol mutlaka dikkat ederim hoşçakal

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.