süper kıyafetler aldım

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve fthcr tarafından 7 Ekim 2007 başlatılmıştır.

7 Ekim 2007
    Konu Sahibi : fthcr
  1. fthcr

fthcr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dün eşimle çarşıya çıktık onu giy bunu çıkar hiç bişey olmadı tabii sonra bi hamile mağazasına girdik karnımın belli olmamasına rağmen üzerime göre çok rahat ayarlanabilir kıyafetler aldım bence sizde bi göz gezdirin bende martın 1 inden sonuna kadar doğurmam lazım inşallah bayramdan sonrada cinsiyetimizi öğrenip cicilerimizi almaya başlıyacağız Rabbim hepimize kolay ağrısız doğumlar versin

2. 7 Ekim 2007
  3. almila

almila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    amin canım allah bebek isteyen herkezede hayırlısıyla sağlıklı bebekler vermek nasip etsin

4. 7 Ekim 2007
  5. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    amin canım güle güle güy kyafetlerini bende gecen gun cıktım alısverıse pantolonlar badıler fılan büssürü şey aldım yazık kocişime batırcaktım adamı valla:):):)

6. 19 Ekim 2007
  7. Bencicis

Bencicis EMİR'İM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Evet cok güzel şeyler var ama malesef cok pahlılarda.Ucuz olanlarıda ninem işi tarzında.Mecbur alacaklar diye nasıl pahalıya satacaklarını bilemiyolar.

8. 26 Ekim 2007
  9. CAKIR39

CAKIR39 Guest

İstanbul Profilo Alisveris Merkezi karşısı Alman C & A Alisveris Merkezinde güzel hamile şeyleri var!

10. 25 Temmuz 2011
  11. grhshr

grhshr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    güle güle kullan canm benımde arıyorum ama daha henuz ustume gore olanı bulamadım onun yerıne bı suru badypantolon felan aldm artık daha 19 haftalık karnım aralıkta dogum um war o zamanda bı hırka alıcam tayt gıyıcem uzun bırde ustume tunık gıbı bıısy bulurum artık en kotu ıhtımalle napım kılolu olmak zor

12. 26 Temmuz 2011
  13. alvgkhn

alvgkhn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    merhaba arkadaşlar e-bebekte indirim vardı bence bi o siteye de bakın ben aldım bir kaç tane ve inanılmaz güzel dizayn etmişler tavsiye ederim.

14. 26 Temmuz 2011
  15. grhshr

grhshr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    mrh arkadasım allah razı olsn e bebek ama sen alısverıs yaptınmı yenı aldınmı elındemı urunkler nasıl pamuklumu ben bıraz kumas kalıtesını onem werıorum tabı sızlerde oleysınızdır ama kullanıslıysa dogum cantamı hazırlayabılrım ordam ındırımde warken

16. 27 Temmuz 2011
  17. alvgkhn

alvgkhn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    aldım ben bir kaç tane kumaşları çok güzel yani en azından benim için öyle karın kısmını lastikle yapmışlar karın büyüdükçe genişlesin diye ve hamileler tarafından test edilmiş organik ürünler site güvenilir ama istersen araştır biraz.

18. 27 Temmuz 2011
  19. grhshr

grhshr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    tsk edrım denıcem