Süper kokusu olan bir şampuan arıyorum!!

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve EU2 tarafından 4 Eylül 2008 başlatılmıştır.

4 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

arkadaşlar,son zamanlarda kullandığım şampuan(elidor) hiç istediğim gibi değil..2-3sene önce hostes halam abd'den suave diye bi şampuan getirmişti,hindistan cevizi kokusu alıp götürürdü beni,biara bu şampuan türkiyeyede de geldi ama sonra kayboldu ortadan,satmadı sanırım:s
    öyle bi şampuan olsun ki saçlarım süper koksun ve kalıcı olsun istiyorum ama blendax,elidor,pantene hepsini denedim olmadı,artık saçım saç gibi kokmasın içimi açsın yaa:KK43: belki bi öneriniz vardır diye düşündüm..şimdiden teşekkürler..

2. 4 Eylül 2008
  3. canım fruit nd kicks die bi şampuan war tawsie edebilirim mükemmel kokuo

4. 4 Eylül 2008
  5. imran

imran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım ben bir yıldır head&shoulders kullanıyorum ve çok memnunum.günler sonra bile misler gibi kokuyo tavsiye ederim.

6. 4 Eylül 2008
  7. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Canım benim şampuan değil de başka bir önerim var.:eek:
    Ben banyodan sonra avcuma 1 - 2 damla menekşe yağı damlatıyorum ve saçlarımın suyunu havluyla alıp. sadece saç uçlarıma sürüyorum. Bir dahaki yıkamaya kadar miss gibi evin her tarafına siniyor menekşe kokusuhihoyyyt
    Bu arada saçlarım yağlı ama ölçüsünü bildikten sonra kesinlikle yağlanma yapmıyor. Zaten sadece uçlarına elimle yedirerek sürüyorum. Hem saçı besliyorda.:icecream:

8. 4 Eylül 2008
  9. Miracle*

Miracle* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benım de sampuan dııl de baska bı onerım var .
    pıyasada sac parfumlerı mevcut onları deneyebılırsın =)
    yada island arkadasın dedıgı gıbı menekse yagını da deneyebılırsın ..
    ben cok sık sampuanımı degıstıren bırı olarak artık hıc bı sampuanın kokusunun kalıcı olmadıgını kabullendım sayılır =(

10. 4 Eylül 2008
  11. 17Ocak

17Ocak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim benim arkadasimin saclari cok güzel kokar sordum hangi sampuani kulaniyorsun diye elseve mis bence bi dene istersen kokusu cok güzel

12. 5 Eylül 2008
  13. Blair Witch

Blair Witch DurdurunDünyayıİnecekVar! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    hınt kadınlarının kullandıgı bır yontemmıs...
    banyodan sonra az bır suyun ıcıne bır kac damla tercıhen gul veya lavanta yagı damlatıp sprey yardımı ıle saclarına sıkıyorlarmıs guzel kokması ıcın...

14. 5 Eylül 2008
  15. Lavanta

Lavanta benaşıkoldum sendeolsana Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba benimde sana bi önerim olucak benim saçımda yağlı ve hiç kokmuyodu bende özenirdim hep bigün markete girdim clear aldım hindistan cevizlisini tesadüfen ama denemek amaçlı gerçekten memnun kaldım ilk defa saçımın koktuğu duymak güzel bi duyguydu fakat nekadar kalıcı olduğunu bilmiyorum ben iki günü geçmeden banyo yaptığım için ama ikigün sürüyo bi dene derim diğer arkadaşların dediklerine mantıklı geldi bide eskiden panten kullanırken falan sçlarım sönüktü ince telli olduğu için şimdi gayet havalı amabilmiyorum belki hint yağı kullanıyorum onun etkise olmuş olabilir

16. 5 Eylül 2008
  17. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ben otacının kullanıyorum bitki kokularına bayılırım o yüzden çok güzel geliyo bana...

18. 5 Eylül 2008
  19. MaviKelebek22

MaviKelebek22 I Need You Now..<3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende otacı kullanıorum öyle bi bitki kokuyoki arkadaşımın yanından hızla gecerken bile ohhh miss gbi yaa bende alcam diyor :))