şüpheleniyorum aldatılıyorummu

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve neno tarafından 27 Ekim 2008 başlatılmıştır.

27 Ekim 2008
    Konu Sahibi : neno
  1. neno

neno Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşiniz evde olunca pc nin başından kalkmıyorsa ve tel sürekli kapalıysa şüphelenmezmisiniz ....

2. 27 Ekim 2008
  3. _Satenay_x

_Satenay_x Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Şüphelenirim.. Ama biraz daha detaylı anlatsan da yorum yapabilme şansımız olsa. Mesela telefonlar ne zaman kapalı, hangi sitelerde geziyor, aradığında ulaşamıyor musun yoksa sadece evde mi kapalı. 12 sene beni aldatan bir adamla yaşadım _ki bu çok utanç verici bir durum_ anında teşhisi koyarım.... yine de kafanı bulandırmadan önce bunları iyi analiz et... çünkü insanın kafasına bu şüphe bir kere girdi mi bir daha kolay kolay çıkmıyor...
    Adamcağız sadece kafasını dinlemek için telini kapatmış ve evde sıkıldığı için bilgisayar başından kalkmıyor da olabilir...

Son düzenleme: 27 Ekim 2008
  4. 27 Ekim 2008
  5. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    benım eşım aynıları yapsa suphelenmem..
    ama eşınız nasıl bırı geçmışı nasıl sıze alakası nasıl.....

pc bırşeyler gordunuz mu..bunları bılmek gerek

6. 27 Ekim 2008
  7. EU1

EU1 Guest

belki kafamda bi soru işareti oluşur ama sadece bu iki hareketine bakarak i yorumda bulunmam.. biraz daha veri toplarım açıkçası.. tabi ki çaktırmadannnnn

8. 27 Ekim 2008
  9. Kite_Runner

Kite_Runner Pretty Woman Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    Bunları yapmıyorken, birden bire bu şekilde davranmaya başlıyorsa illaki dikkatimi çeker. Ama ben öncelikli olarak aldatıldığımı değil, artık ilgisini çekmediğimi ya da bir problemi olduğunu düşünürüm. Hemen aldatıldığınızı düşünmenize neden olabilecek bir olay yaşadınız mı daha önce ? Eğer şüpheleriniz sizi huzursuz ediyorsa -ki ediyordur casus denilen bir programdan bahsediliyordu... O programı bilgisayara kurun. En azından birşey varsa öğrenirsiniz, yoksa da rahatlarsınız. Telefonunu kapatmasının nedeni iş sebebiyle çok rahatsız ediliyor olmasından olabilir belkide...

10. 27 Ekim 2008
  11. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    sizin yanınızdayken pc yı kapatıyormu yada sayfayı hemen değiştiriyormu,
    yada aynı ortamda bulunmanızdan rahatsızmı...
    şüphelenecek başka davranışları varmı..
    bunlar tek başına yeterli değil...

12. 27 Ekim 2008
  13. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    telefonu evde sürekli kapatıyorsa bu bende soru işereti oluşturur
    pc başında oturması bişi değil sabah işe gittimi yada pc başından kaltımı ne halt yediğini görürüm.
    eğer varsa bişi pc de bulduklrımı onun gözüne gözüne sokar sonrada........................................
    bys

14. 27 Ekim 2008
  15. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Benim eşim bu söylenenleri yapsa şüphelenmem .Ama elbette eşimin geçmişte bir vukuatı varsa veya başka şeylerden şüpheleniyorsam bu durum önem kazanabilir.Yani eşime ne kadar güvendiğim önemli , bir de bana ne kadar bağlı olduğu .

16. 27 Ekim 2008
  17. newlife

newlife Guest

eğer eşin telefonunu evde sürekli kapalı tutuyor ve pc başından kalkmıyorsa tabiki aldatılıyorsundur..biran önce bişeyler yap bence canım...burda polyanna gibi cümleler kurup kendini kandırmana vesile olmayı istemem..

18. 27 Ekim 2008
  19. neno

neno Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim . yorumlarınızdan dolayı biraz eşimi takip etmeliyim .önyargılı olmamalıyım diye düşündüm....hepinize çok teşekkür ederim.