şüpheli gebelik:(

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ftmkrks tarafından 23 Ekim 2009 başlatılmıştır.

23 Ekim 2009
    Konu Sahibi : ftmkrks
  1. ftmkrks

ftmkrks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaşlar
    ben 2.5 aylık yeni evliyim. bugün dr a gittim ve test yaptırdım. şüpheli gebelik dediler.idrar kan ve ultrasonda da aynı sonuç çıktı. yumurta çatlamış falan dedi. tehlikeli olabilirmiş gibilerinden konuştu. ne demek istedi? bi fikriniz var mı..

2. 23 Ekim 2009
  3. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kan testinin sonucu kaç canım.belki yeni hamilelik olduğundan emin olamamıştır doktorun.

4. 24 Ekim 2009
  5. pinarca

pinarca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    aynen bende katılıorum.. cunku yaklasık yarım saat önce bende doktordan geldım 2 gun önce kan tahlılı yaptırmıstım 4.84 cıktı suphelı dedı ama buyuk bı ıhtımalle hamılesın dedı.cunku kan sevıyen 5.00 olunca kesın hamılelık teshısı koyuyorlar... dun kanamam oldu adet gördum resmen azönce geldım ve ne yazıkkı 1.94 e dusmus yanı gebelık sonlanmıs :KK43:((( zaten daha öncede 3 aylık dusuk yapmıstım cok heveslenmıstım hamıleyım dıe yıne husran oldu :KK43:((

6. 15 Kasım 2009
  7. ftmkrks

ftmkrks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaşlar.. uzun zamandır işim dolasıyla siteyi ziyaret edemedim.. cok teşekkür ederim cevap yazıp yardımcı olmaya calışmışsınız.. kan testimin değerini sormuşsunuz cok ilgin ama yazmıyor sadece şüpheli pozitif yazıyor. değer kısmı boş. ama şöyle bi şey var adetim 7 gün gecikti artık yarın tekrar dr a gidicem... dualarınız bekliyorum.... herkese iyi günler..

8. 15 Kasım 2009
  9. *papatya*

*papatya* yine yeni yeniden :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    gebelik testine kandamı yoksa idrardamı bakıldı?

10. 15 Kasım 2009
  11. ftmkrks

ftmkrks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    kan tahlili idrar tahlili bakıldı birde ultrasona girdim. üçünde de dr aynı şeyi söyledi

12. 15 Kasım 2009
  13. pinarca

pinarca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    tehlıkelı olabılır derkenn e demek ıstedı acaba?? canım bu gıbı durumlarda.dr sana dedıgı seylerde anlamadıgın yada kafana takılan bısı olursa guzelce sor tehlıkelı dedınız ne konuda tehlıkelı dıe sor ogren.. ben öle yapıorum durumm hakkında bısey söledıgı zaman eger kafamda kusku kalıorsa soruorum ne demek ıstedınız ne gıbı hetlıke var ne yapmam gerek dıe.. bırde merak ettım suan kı on durum ne ??

14. 15 Kasım 2009
  15. carefully

carefully cümleyi bitiren noktadır. Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    nasıl yani bu mesajı yazalı yaklaşık 20 gün olmuş ve + ya da - olduğu belli değil mi bence değiştir doktorunu

16. 15 Kasım 2009
  17. *papatya*

*papatya* yine yeni yeniden :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    idrar tahlilinde ikinci çizgi silik çıkınca bizde şüpheli pozitif diyoruz hastaya ama kan sonucu pozitif negatif değilde belli bi değerde çıkması lazım
    20 gün geçmiş evde kendin test yaparsan varsa pozitif verecektir yada başka bir yerde kanda baktırabilirsin
    hakkında hayırlısı olsun

18. 20 Kasım 2009
  19. ftmkrks

ftmkrks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    kusura bakmayın arkadaşlar.. bir dağ köyünde görev yapıyorum internet bağlantımda sorun vardı.. giremedim.. hepinize cok teşekkür ediyorum.. 16 kasımda dr a gittim kan testi yaptırdım negatif cıktı. ama 12 gün geciktim. malesef ki ulaşım osrunu nedeniyle ancak salı günü dr a gidebileceğim.. ve acıkcası sizden güç alarak bu sefer dr dan olabildiğince bilgi almaya çalışıcam.. çünkü anladım ki çekinerek bir şey elde edemiyorum.. tekrar hepinize cok teşekkür ediyorum.. tehlike neymiş neden gecikiyorum ve kafamdaki bütün soruları sorucam.. bana cesaret verdiniz saolun....