Şüpheli kadın

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve senemyndm tarafından 18 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Eylül 2008
    Konu Sahibi : senemyndm
  1. senemyndm

senemyndm Her Hakkım Saklıdır®™ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bir haftadır epey gerginim arkadaşlar,kısaca bende anlatmak istiyorum derdimi.
    Malum çevremiz çok bozuldu artık insanlara güvenmemek lazım,organ mafyasından tut tecavüzcülere yada bebek kaçıranlara kadar çok geniş bir yelpaze var bu anlamda.
    Bizim buralarda bir haftadır bir kadın elinde büyük plastik bir sepetle dolaşıp kedisini aramakta.İşte 1 hafta önce falan kedisini bizim karşımızdaki piknik alanına salmış,sonrada vicdan azabı duymuş.hergün kedisini gelip arıyor,geldiği yerde çok uzak yani yol yarım saat falan çekiyor.
    Neyse ben mutfaktayken gördüm ilk bu kadını pisi pisi diye bizim bahçeye doğru sesleniyor ve gidiyor saatler sonra dönüyor ben balkon yıkıyorum bana kedisini tarif edip soruyor,görmedim diyorum.Bahçeye giriyor birde bizim bahçeyi arıyor belki o piknik alanında karşıya geçerde bizim bahçeye falan girer diye.Bende kadına içecek bişeyler ikram ediyorum,beraberce karşıya geçip o alanda kedisini arıyoruz beraber.
    Kadın gidiyor,benim tel numaramıda alıyor,kedisini sormak için.
    Ertesi günü gelmiş,ertesi günü yine gelmiş,ben bikaçgün evde yoktum beni aradı,evde olmadığımı söyledim.
    Eşimin işleri sebeylede geceleri yalnızım,7 aylıkda bir oğlumda var.Bir gün aradı ve evdeydim,aramaya geleceğim yine dedi.Bir arkadaşımla birlikte bizim evde oturoyoruz,kapı çaldı,oymuş,davet ettim,sepetini içeriye hole bıraktı ve içini açıp sigarasını falan almak isterken bir ilaç kutusu gördüm üstte,hemen ufak bir poşet aldı eline içinde saigarası falan vardı herhalde,içeriye girdi bizimle odaya.Kalkmak bilmedi,arkadaşıma sen nezaman kalkacaksın diye sordu üstelik,oda oturacağını söyledi ama biz tedirginiz tabi kaç gündür.Epey oturdu sonra geç olunca kalktı.
    Birde bizim komşulardan biride çamaşır ipi farketmiş sepetinin içinde,birde ben ona demişimki çay içmeye gel,işte geldiğinde evleri beraber ararız kedini bulmak için.Şaşırdım niye böle bir yalan sölemiş.Kadın 56 yaşındaymış ama çok genç gösteriyor,zayıf,rujlu ve tırnakları ojeli.
    En çok ben ona burada yumuşak davranmışım,komşularımız hiç yüz vermemiş bu kadına,ama ben biraz mülayimimdir,yumuşak yüzlüyümdür.ufakda oğlum var,çok korkuyorum.

Son düzenleme: 19 Eylül 2008
  2. 18 Eylül 2008
  3. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    canım çok iyi niyetlisin bu güzel bişy ama bu kadının yaptıgı bana sacma geldi.bir kedi için günlerce onca yolu gelecek bulamayacak ama bıkmada yine gelecek..bide evine almışsın yapma bunu birdaha ALLAH KORUSUN neler duyuyoruz.bu zamanda eve yabancı alınır mı hiç.korkmakta haklısın ama çok yüz vermişsin.birdaha eve alma sakın canım yaa.eivnde ne var ne yok görüyor bide.tipine bakıp aldanma.rujlu ojeli olması senin için iyi şeyler mi ifade etti bilmiyorum ama hiçbir hırsız veya kötü insan paspal ve bakımsız gezecek diye bir kaide yok.ALLAH BİLİR tabiki ama ben bu kadının farklı maksatları oldugunu düşünüyorum.bunlardan ilk aklıma gelen de HIRSIZLIK MALESEF.

4. 18 Eylül 2008
  5. dilegim

dilegim artık bambaşka biri Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen ne yapmıssın hiç bılmedıgın bırını evıne alırmı ınsan sakın canım gecelerı yanlız oldugunu soyleme bu kadına ALLAH korusun dedıgın gıbı bın turlu ınsan var bence bu kedı falan degıldır baska bır planı vardır bunlar yanlız olmazlarda evde yanlız kalma canım

6. 18 Eylül 2008
  7. EU1

EU1 Guest

ayol kadına neden numaranı veriosun

hadi onu verdin evine nie alıosun

belli mi olur sapık mıdır deli midir, töbe töbe..

8. 18 Eylül 2008
  9. MORBONCUK

MORBONCUK ECRİN&SELİN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşim bir daha gelirse eve alma eşim görüştürmüuor de allah korusun çay falan içerken içeceğine bişey katar ondan allah korusun böyle insanlardan etrafda çok var dikkat et

10. 18 Eylül 2008
  11. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    hiç yüz verme birdaha sizin bahçeye adımını atmasın
    bu devirde kimseye güven olmuyor madem sizi tedirgin ediyorr bu kadın uzak durun
    tv de okadar haber izliyoruz allah korusun

12. 18 Eylül 2008
  13. sumisali35.5

sumisali35.5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sakın bidaha alma evine tanımadıklarını

14. 18 Eylül 2008
  15. yanlxixzmelek

yanlxixzmelek gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aman dikkat gelişmelerden haber ver merak etim kızzz

16. 18 Eylül 2008
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Zaman öyle kötü olmuski insan kendi akrabasina bile güvenemiyor yaaa..:1closedeyes:

Belki o kadincagiz mahsumhane konusacak ik cift laf edecek bir iki insan ariyor belki hic bir kötü niyeti yok lakin gelde bu zamanda buna inan ve güvenn..:1no2:

Hey allahim hey, biz kullarin istemezdik böyle art niyetli düsünmeyi ama gel gelelim mecburuz bu devirde...:çok üzgünüm:

Bende olsam görüsmem canim, her ne kadarda belki o kadincagiza acisam, iyi niyetli bulsam evdeki evladimin emniyeti icin kesinlikle ne evime alirim nede görüsürüm...:nazar:

18. 18 Eylül 2008
  19. parxixl

parxixl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Aman arkadaşım ben yabancıya kapıyı açmaktan bile korkuyorum malum hergün neler duyuyoruz en kısa zamanda kurtul ve bence eşin evdeyse o çıksın birdahada gelemez.İyilikten maraz doğar.İlaç dedinde benim eşimde geçenlerde bebekli bir çifti arabasına almış taksi paraları yok diye ama birden çok keskin bir koku geldi burnuma dedi hemen inmelerini istemiş tabii.Yani bu devirde biraz paranoyak olmak şart canım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.