Süpriz meleğim hoşgeldin :)

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve sedaesila tarafından 18 Aralık 2009 başlatılmıştır.

18 Aralık 2009
    Konu Sahibi : sedaesila
  1. sedaesila

sedaesila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    30 Mayıs 2009 Cumartesi
    SÜPRİZ :)
    23 mayıs cumartesi günü doktorun asenaya gittik kontrole dedi ki bebik daha yukarda daha günümüz var rahat ol havuza girebilir miyim dedim çünkü sen güneşlenmeye balılıyosun tabi ki dedi keyfine bak.ananen ve ben havuza gittik güneşlendim havuza girdim acaip eğlendik kuzucuk seninle bi oraya bi buraya oynadın aksamı babanenlerdeydik cok yorulmuştum uyudum uyandığımda annemler balkonda oturuyordu benim saçlarım daha kurumamaıstı ve hava çok serindi üşüdüm...ve başlıyor..gece saat 3 karnım nasıl ağrıyor anlatamam mavişim dediki aşkım hastaneye götüreyim seni yok dedim üşüttüm galiba gerek yok uyuyayım geçer daha sonra sabaha karşı 5 te kalktım nasıl karnım ağrıyor nasıl anlatamam mavişim uyuyumamıştım hadi dedi seda gidelim doktora yok dedim geçer.yattık beraber aman yarabbim uyuyamıyorum nasıl bir sancı bu böyle ilk önce 2 saatte bir giren ağrı 1 saate yarım saate iniyor öğlen saat 3 doktoru aradım durumu anlattım oda dedi üşütmüşsündür ama dedi bak hastaneye gidersen mutlaka haberim olsun.ve saat 5.30 olduğunda ağrılarım şiddetlenmiş ve ağrılar 5 dk bir inmişti mavişimi aradım aşkım beni hastaneye götür.ve geldin annem hastane için hazırladığımız çantaları almaya çalışırken niye alıyosun ki dedim hala bazı şeylerin farkına varmadan :) hastanedeyiz doktor muayene etti tatatataammmm doğum başlamış geliyosun :) hemen odaya aldılar beni 3503 nolu odamız c blok 5.kat hemen serum bağladılar bana bu arada asena doktor da yola cıkmıstı gelmek üzereydi sancılarım iyice ağırlaşmıştı mavişimde çaresiz bana bakıyordu normal doğumdu aslında istediğim hamileliğimin başından beri hem dedi 17 saat sancıyı çekmişim attırıvereyim şöyle ortaya :) ama yapamadım korktum asena doktor hemen ameliyathaneyi hazırlattı bu arada saat 8 e geliyordu ve benim sancılarım inanılmazdı odadan aldılar beni ameliyat odasına götürdüler dedim nolur artık beni bayıltın dayanamıyorum ayaklarımı ve kollarımı yatağa bağladılar başımdaki doktor 30sn içinde bayılacaksın başlıyoruz 30..29..28..2 ve gerisi uyandığımda minicik meleğim kollarımdaydı :..) şuurum tam açık değildi hep mavişimi sormuşum hep ne kadar çok sevdiğimi sayıklamışım...ve iyi ki sezeryan olmuşum canım bir kemiğe takılmış kafan doğduğunda izi vardı allah korusun kafanı parçalayabilirmiş :KK43: 24 mayıs akşam 8 de dünyaya geldin babanla annenin kuzusu buse esila o kadar tatlısın ki..2 gün hastenede kaldık ananenle sonra taburcu olduk işte hikayen bu kızım tam bir süpriz oldun aynı varlığını ilk öğrendiğimiz günki gibi..seni çok seviyoruz ve ben babanı çok ama çok seviyorum...

jelibon25 bunu beğendi.
  2. 18 Aralık 2009
  3. EsraCadi

EsraCadi inci'm kızım biriciğim(ssçs) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    306
    Allah bagıslasın canım benımde 1 kızım var 2 aylık..Allahım olmayanlarada nasip etsin aratmasın çok güzel bir duygu

4. 18 Aralık 2009
  5. sedaesila

sedaesila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok saol senin de bebişin hayırlı olsun...gerçekten tarifi yok inanılmaz bir duygu allah aratmasın kimseye :Saruboceq:

6. 18 Aralık 2009
  7. melenela

melenela Leylek Yola Çıktı:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Allah ayırmasın analı babalı büyüsün inş...:nazar::Saruboceq:

8. 18 Aralık 2009
  9. Revolucion

Revolucion artık iki aşkım var :P Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Allah bağışlasın onlar dünyanın en tatlı şeyleri.....

10. 18 Aralık 2009
  11. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    tebrik ederim canım
    analı babalı büyüüsün bebişin

12. 18 Aralık 2009
  13. BenPembePeri

BenPembePeri Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne güzel anlatmışsınız,bakın yüzmenin faydaları:))))) tebrik ederim

14. 18 Aralık 2009
  15. eftandise

eftandise MiNikAdaMıNaNNesİ Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Allah analı babalı büyütsün bahtı güzel olsun yavrucağın :nazar:

16. 18 Aralık 2009
  17. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Tebrikler.Rabbim Analı babalı büyütsün inş. Doğum sonrası dikişlerde çok acınız oldumu?Ayağa kalkmanız ne kadar sürdü?

18. 18 Aralık 2009
  19. pikolata78

pikolata78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    827
    Ödül Puanları:
    113
    Alah bağışlasın sedacım :)