Sur plus dudak dolgunlaştırıcı serum...

Konusu 'Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)' forumundadır ve altamiano tarafından 17 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2011
    Konu Sahibi : altamiano
  1. altamiano

altamiano Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhaba kızlar bugün makyaj malzemeleri vs. satan bir sitede bu ürüne rastladım dudakları 30 gün içinde cerrahi operasyona gerek kalmadan %40 ' a varan oranda dolgunlaştırdığı yazıyordu biraz araştırdım baktım başka sitelerde de satışı var ben de alayım dedim ama kullananlar hakkında yorumlara rastlayamadım aranızda kullananlar veya duyanlar var mı bu ürünü? bu arada ben sipariş verdim 2 gün sonra geliyor önce şu anki dudaklarımın resmini çekip kullanmaya başladıktan sonra buraya koyacağım :KK54:hafta hafta değişikliği buradan takip edelim diyorum umarım işe yarar da hepimiz faydalanırız...
  2. 17 Ağustos 2011
  3. tugce32

tugce32 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ürünün içeriği ne acaba? zararlı bişeyler yoktur umarım. gelişmeleride bekliyoruz.
  4. 18 Ağustos 2011
  5. altamiano

altamiano Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    40% daha dolu dudaklar için kolajen desteği

Yeni dudak serumu sayesinde daha dolgun dudaklar. Sur Plus 40% Lip Grow Serum, LGS sistem ile çalışır. Bu sistem dudaklarınızın şeklini ve hatlarını düzeltir. Göz ile görünür bir şekilde dudaklarınız 30 gün içinde 40% e kadar büyür.
    Cerrahi işleme gerek kalmadan dudak hacmini arttırarak daha şekilli ve dolgun görünmesini sağlar. Dudak bakımınız yaparak çatlamalara karşı korur.

• Eşsiz LGS systemTM içerir
    • Yoğun ve yapı düzeltici etkisine sahip
    • Göz ile görünür şekilde dudaklar ortalama 40% büyür

Kullanım şekli:
    Temiz, kuru dudaklara yatmadan önce az bir miktar uygulayınız.

içerik aynen böyle yazıo artık ben gelişmeleri yazarım ürün bi gelsin hemen kullanıp yazıcam
  6. 19 Ağustos 2011
  7. altamiano

altamiano Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    kızla serumum bugün geldi ambalajından falan sanki faydalı bişeymiş bu defa işe yarayan bi ürün bulmuşum gibi hissettim ama bakalım sonucu 30 gün sonra göreceğim gece yatmaan önce temiz kuru dudaklara uygulanıyormuş valla sabırsızlanıyorum birazdan dudaklarımın fotoğrafını çekeceğim bugün ayın 19' u 19 eylül de her iki fotoğrafı koyacağım bakalım dedikleri gibi % 40 büyüme olacak mı :89:
  8. 24 Ağustos 2011
  9. _hazal

_hazal Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nasıl gidiyor herhangi bir değişiklik varmı gerçi daha birkaç gün olmuş yazalı ama belki vardır merak ettim....
  10. 24 Ağustos 2011
  11. altamiano

altamiano Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben de kimse sormayacak zannettim:) kullanalı 6 gün oldu 30 günün sonunda gözle görünür değişiklik oluyormuş ama sanki dudaklarım şekillenmeye başlıyor ama büyüme şeklinde değil sanki dudak kontörlerim sertleşti kalınlaştı gibi hissediyorum zaten fotoğrafını çektim kullanmadan önce 15. gün ve 30. gün koyucam fotoğrafları umarım faydası olur ya
  12. 9 Eylül 2011
  13. Ela74

Ela74 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar ben de almak istiyorum bundan ama diğerleri gibi olmasın gene. Kullananlar varsa sonuçlarını yazabilirler mi? Teşekkürler.
  14. 11 Eylül 2011
  15. altamiano

altamiano Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben kullanıyorume ama bir sonuç yok henüz o yuzden bişey yazamıyorum sadece dudak kontürlerim biraz sertleşti belirginleşti ama büyüme yok henüz
  16. 11 Eylül 2011
  17. manik

manik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ürünün fiyatınıda yazarmısın
  18. 11 Eylül 2011
  19. altamiano

altamiano Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben indirimden almıştım vimjodan hatırlamıyorum fiyatı başka ürünlerde almıştım zaman zaman yine indirime giriyor 35-40 civarıydı sanırım