Sürekli akan gözyaşlarım

Konusu 'Oftalmoloji - Göz Hastalıkları' forumundadır ve seldauxgxur tarafından 20 Mart 2009 başlatılmıştır.

20 Mart 2009
    Konu Sahibi : seldauxgxur
  1. seldauxgxur

seldauxgxur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Son bir senedir özellikle sabahları gözyaşlarım sürekli akıyor. Son aylarda oldukça şiddetlendi. Öyleki sabahları makyaj bile yapamıyorum.Bazen heriki gözümde bazen birinde... Buna benzer sorunlar yaşayanlar var mı aranızda.:roflol:

2. 20 Mart 2009
  3. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben de günün her saati gözyaı akıyor.insanlar ağlıyorum sanıyor.kışın soğuktan,yazın güneştenn.
    gözlerim yeşil olduğu için dr alerjik demiti gözlerin..öyleki güneş göözlüğü taktıım halde çok akıo gözlerim.nefret ediorm çünkü makyaj yapamıorm

4. 20 Mart 2009
  5. seldauxgxur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde gözlerim ela ama daha yeni bu kada çok akmaya başladı. Yıllardır nie akmıyodu ki. Kapalı bir ortamdaysam eğer genelde sabahları akıyor. Ama dışardaydam dediğin gibi durmadan herkes ağlıyo sanıyor möl möl bakıyo insanlar. Ben dr. gidicem en kısa zamanda

6. 20 Mart 2009
  7. buyukbeyazlale

buyukbeyazlale Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynı dert bended var kızlar ozellıkle sabahları cok fazla akıyor bırde yenı bır olay oldu burnumu sıldıgım zaman goz pınarlarımdan hava ufuruyor bu olay benı korkuttu valla

8. 20 Mart 2009
  9. seldauxgxur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Doktoro gitsene canım nie ihmal ediyosun?

10. 20 Mart 2009
  11. buyukbeyazlale

buyukbeyazlale Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    daha bırkacgundur var gıdecegım ınsaallah

12. 30 Mart 2009
  13. SummerLove

SummerLove Don LasTiği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde gözlerim son günlerde hep akmaya basladı ve gözlerim yeşil ama gözlerin yeşil olmasıyla alerjiğin ne alakası var onu anlamadım yardım lütfen doktoramı gitsem?? senağlama

14. 30 Mart 2009
  15. aLiNyAziMsIn

aLiNyAziMsIn Guest

renkle bi alakası yok bence.benimkide kahverengi 2-3 yıldır felaket akıyor.gece gündüz.yaz kış demeden.insanlar ağlıyorum sanıyo her defasında sizinde dediğiniz gibi.ben gitmedim doktora ama benim dedemde göz tansiyonu vardı onda akıntı oluyodu.bizlerde dedem dolayosoyla 1. derece riskteyiz.sebep olabilirmi dicem ama tansiyonumda yok gerçi..

16. 6 Nisan 2009
  17. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    renkle şöyle alakası var ten rengi göz rengi açık olanlar insanlar daha alerjik bünyeye sahipler yani 10 tane gözü akan insanın 7 tanesi renkli gözlüdür.ayrıca göz tansiyonu ile kan tansiyonu aynı şey değildir.ikisi çok çok farklı şeyler birbirleriyle alakası yok.benim dedemde de göz tansiyonu var ve bende şiddetli göz atması var burnuma vuruo damarın atması.doktora gittim.bütün ölçümler yapıldı hiçbiey çıkmadı acaba gözyaşı kanallarım tıkalımı diye baktı doktor iğne vurdu göz pınarlarıma iğne batırarak ilaç verdi gözümden ve tıkalı falan değilmiş.en sonundada alerjik dedi bu akma.2 tane damla verdi.ömrümün sonuna kdar doğru düzgün makyaj yapamıcam:KK43:(

18. 12 Nisan 2009
  19. bilge6

bilge6 aşk bana feyk atıyor :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benimde gözlerim şırıl şırılkaydirigubbakcemile3
    ama benim sol gözüm diğerine oranla çok daha fazla ve 1 yıldan daha uzun bir süredir böyle sürekli damla damla akıyyor
    ben kurum dr.umuza gösterdim
    ve benim burnumu sıkınca sol gözümden basınçla birlikte yaş boşanıyor ve gözyaşının akması kesilince ıslık sesi çıkıyor gözümden
    işteki arkadaşlarım dayanamadığı için gözterdim dr.umuza
    çünkü çok komik oluyor:roflol:
    ama makyaj yapınca akşama kadar sol gözümde birşey kalmıyor benimde
    gözyaşı kanallarım tıkalı olduğu için öyleymiş
    küçük bi operasyon gerekliymişfisfisfis
    bende şimdi yana yakıla iyi bi dr. arıyorum
    ben alıştım aslında pek zararı yok ama enfeksiyon kapma oranı yüksekmiş böyle durumlarda
    sanırım o yüzden bazengözüm kaşınıyor ve iç kısmında iltihabi gibi bi sıvı oluyor bazen mikrop kapıyor sanırım:çok üzgünüm: