Sürekli kalbimi kırıyor... Sürekli... Yoksa normalde ben mi çok hassaslaştım?? :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Babyfayce tarafından 10 Kasım 2009 başlatılmıştır.

10 Kasım 2009
    Konu Sahibi : Babyfayce
  1. Babyfayce

Babyfayce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :gitme: Merhaba arkadaşlar. Canım o kadar sıkıldı ki dakikalar önce. Lise sonum ben. Öss falan... Bilirsiniz. Kısaca su an ki sinirlenmemin sebeplerini açıklıyım. Sabah 5 te uyandım, 6 gibi servisim geldi, okul falan derken 13.00 gibi de eve geldim. O yorgunlukla uyumadan ders calıstım, yazılılar falan var çünkü. 3 gibi uyku bastırdı, 4 e kadar uyuyacağımı söyledim sevgilime, ses yok ondan. Mesaj attım ve uyudum. Sonra telefn sesine uyandım biraz evvel. Oydu... Güzel güzel konustuk önce, napıyorsun flan işte bilirsiniz, sonra dedi ki nete girelim mi? (Tam 2 haftadır yüzünü bile görmedim ders calısmaktan vakit yokki, o da bunu cok ii anlıyor.) Girelim dedim. Tam o sırada kapıyı açtım, içeriden babamın sesi geliyor. Babam var dedim, giremem o kızar. (O sırada düşünüyordum, uykunun verdiği o mayışıklıktan uyanma çabası ile tabi) sesli olarak aslında otursam sanki kızmaz ama kızadabilir, gelsem mi ki? yok yok gelmesem gibi bir şey dedim. Ama tamamen düşünüyordum. Onun dediği sey de şu oldu; '' sen yine saçmalamaya başladın hadi bay bay!!'' hemen kapattı. Yüzüme hemde... :gitme: :gitme: :gitme: :gitme: Aramız kötüydü zaten.....

Neden mi? Geçen gün de gece yarısı 45 dk telefonda birileriyle konuşup benimle 3 dk konuştuktan sonra başım ağrıyo diyip kapattı. Bana annesigille konuştuğunu söyledi ama inanmadım.. Millettle 45 dk konuşup 3 dk bana tahammül edemedi.... :KK43: Ertesi sabahta saat 10 gibi ben aradım, özlemiştim, belki haksızlık yaptım diye günaydın diyeyim dedim. Telefonu açtı, alo diye, günaydın aşkısı napıyorssun dedim. O da uyuyorum dedi, duyamadım gürültüden, efendim dedim, sonra uyuyorum diye bağırdı. :gitme: ben sokakta ağlaya ağlaya kaldım dershane önünde.... :gitme: Yetti artık .... yetti :KK43: :gitme: ıçimde kalacaktı bunları söylemeseydim yeter artık offffffffffff çok seviyorum ama beni umursamamaya başladı. ve soğutuyor kendindenn.. ben anlamıyorum onu......... :gitme: :gitme:

Arkadaşlar yardım edin lütfen ne yapmam lazım? ? ? ? ? Yapıcı veya yıkıcı bütün önerileriniz benim için cok değerlidir arkadaşlar, Bu öss dönemi o kadar hassasım ki ne olursunuz, siz de bana o sevgilim gbi davranmayın.... :gitme:

2. 10 Kasım 2009
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bu adam kaç yaşında?

45 dk boyunca annesi ile mi konuşuyormuş ... duy da inanma:roflol:

yol ver gitsin

hem öss yükü hem bunun afra tafrasını nasıl çekeceksin

önce geleceğin... bak üniverste falan demiyorum geleceğin diyorum

abuk sabuk iş olsun diye bir okula gideceğine olmak istediğin meslek için çaba göster

sevgili dediğin can yoldaşıdır..can yoldaşıda sana köstek olmaz destek olur

bu erkek arkadaşın iyi bir köstek maşallah delikafadulden

4. 10 Kasım 2009
  5. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    artize kimin başrol olduğunu göster gitsin..

6. 10 Kasım 2009
  7. cilek123

cilek123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım cok laçka olmuş bence ilişkiniz.. onun sana böyle davranmasına izin verme koy agırlıgını..

8. 10 Kasım 2009
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.188
    Ödül Puanları:
    463
    ya niye bu yaşta bi erkek için kendini bu kadar üzüyorsun anlamıyorum, bence ilişkini askıya al biraz en azından öss geçene kadar
    yani en dayanamadığım insan tipi, bişeyi duymayıp efendim deyince çemkiren tiptir. Daha küçücüksün emin ol sana saygı gösteren başka bi erkek çıkacaktır karşına

10. 10 Kasım 2009
  11. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    derhal ayrıl o salaktan
    kıymet bilmez böyle tipler daha fazla hayatında yer kaplamasın
    össye odaklan dersini çalış böyle şeyler için daha çookkkk erken..
    değer mi gözyaşlarını heba etmeye öyle bi odun için??

12. 10 Kasım 2009
  13. melenela

melenela Leylek Yola Çıktı:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
  14. 10 Kasım 2009
  15. zehra61

zehra61 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    onu düşünerek boşa vakit geçirme önünde hayatının dönüm noktası olan bir sınavın var derslerine ve kendine vakit ayır zararın neresinden dönersen kardır

16. 11 Kasım 2009
  17. Babyfayce

Babyfayce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Haklısınz arkadaşlar. Dün bu yazdıklarımdan sonra aradı. Baştan beridir bu kadar sert değildim ama bu sefer serttçe karşı çıkıp arama beni, bende seni aramayacağım, dedim. hoşçakal dedi. Bugünde facebook sifremi değiştirip dondurdum. Artık hiç bir şekilde iletişim kuramayacak. gündüzleri telefonumu da kapatıyorum. Akşam açtığımda da ararsa cevap vermeyeceğim. Her şeyi mahvetti, saygı önemliydi onun için ama ne saygısı ne sevgisi kaldı. Her şey bitti sanırım. Ama içimde derin bir yara açılıyor sanki... Bilmiyorum, çok içim acıyor kızlar çok :'( Ben hiç mutlu olamayacağım sanırım.... :gitme:

18. 11 Kasım 2009
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

önce acır

ama geçer:lepi: hangi yara kabuk bağlamaz yerimseniben

sakın pes etme

yumuşama

mutlu olmak olmamak sana bağlı... bu adamla devam etse idin ileride daha çok üzülecektin

sen en iyisni yaptın

mutluluk onunla gelmedi sana beraberinde mutluluğuda götürsünkaydirigubbakcemile5

bak bundan sonra ne güzel günlerin olacak ... :eek: