sürekli kavga ediyoruz..beni dinlemiyor :((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve qizemm.. tarafından 17 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : qizemm..
  1. qizemm..

qizemm.. Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar benim sorunum şu sevgilimle sürekli kavga ediyoruz...yani belli bi nedenide yok küçük şeler büyüyo sorun oluo benim sölediklerimi yapmıyo 1,5 yıldr bırlkteyız ama hala iletişimde sorun yaşıyoruz..birbirimizi seviyoruz ama bu tartışmlar yoruyo aslında armızda sorun olmasın diye istemediğim şeleri yapmasına bile izin verıyorumm..anlamıoda benı off..!siz sevgilinizi nasıl istediğinizi yaptırıyosunuz lütfen yarım edin çözmedim bn bu erkklerii:umursamaz::a015:

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Mayıs 2011
  2. 17 Mayıs 2010
  3. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu kadar tartışmak hem size hem ilişkinize çok zarar verir.

Zamanla birbirinize olan saygınızda da eksilmelek yaşarsınız.

Seviyorsunuz diye her istediğini yapmanız şart değil.

4. 17 Mayıs 2010
  5. Bemint

Bemint Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    71
    Sen haksızsan alttan alarak konuşmaya çalış tabi ama haklıysan neden onun dediğini yapacaksın ki ...
    Maksat herkesin her dediğinin olması değil ortak bi zeminde uzlaşmak , sen kendinden bu kadar ödün verme bence .ıstemediğin birşeyi sevgilin vb kim olursa olsun yapma , gerektiğinde dik durabilmeli insan yoksa tabi yıpranırsın , herşey adil olmalı bence aşk zaten insanın mantığını kör ediyo bari adil olsun

ıletişim kurabilmek de bi sanat sanırım malesef...

Son düzenleme: 17 Mayıs 2010
  6. 17 Mayıs 2010
  7. concordia

concordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Madem farkındasın küçük şeylerden dolayı kavga ettiğinizi, bunun tek çözümü var oturup konuşacaksınız ve küçük şeylerle ilişkinizi yıpratmamaya karar vereceksiniz.

Anladığım kadarıyla sen biraz ödün veren tarafsın,bence sırf kavga çıkmasın diye kendinden ödün vermektense, karşına al konuş o da öğrensin fedakarlık etmeyi.

Ayrıca da bu erkeklere hiç yaranılmaz söyliyim. hiç kendinden verme. o da acı çeksin yeri gelince, ilişki tek kişi yaşanmaz ki !

8. 17 Mayıs 2010
  9. december90

december90 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88

nasıl yaniiii

valla canım bu erkek milletinin her derdini yapmıcaksın her derdine kavga olmasın die ewet diyip alttan almıcaksın

ilk başlarda belki kendini göstermedin ona ilk zamanlarda konuşucaksınki ileride sorun olmasın

bn sana en başından demiştin diyebilmelisin

10. 17 Mayıs 2010
  11. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Kavga ettiğiniz konular ne bilmiyorum ama çoğu erkekde bencillik ve baskın ego vardır. ıllaha dedikleri gibi olacaktır herşey. Burda senin yapman gereken orta yol, ama yok ısrarla seni anlamıyor ve çok yoruyorsa zaten kaçınılmaz son oluyor.Benimde böyle çok oldu, ne dersem söyleyim ya yanlış anlaşılıyordum yada benim fikrime karşı çıkıyordu. O kişiyi değiştiremeyeceğime göre, kendiside değişmek için çaba göstemeyince yollarımız ayrıldı canım..

12. 17 Mayıs 2010
  13. qizemm..

qizemm.. Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet ben hep alltan alan tarftım ama artık onu yapmıyorum...yanı neden bılmıyorum ama hep dikine gitmye basladım...oda bu durumu alışık olmdı için proplm oluo....cvp larnız için teşkkür edrmopuyorumnanaktan

14. 17 Mayıs 2010
  15. hera.zeus

hera.zeus Geçmiş,geçmiştir..!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla canım benim sevgilimle de 2 sene oldu sürekli kavga bizde de böyle nerde nasıl kavga cıktığını anlamıyoruz bile birden olay büyüo bende okadar cok ödün verdimki kendimden artık baktım ilişkimiz yüzgöz olmuş herşey onun dedği gibi onun istediği gibi ve benden eser yok.. acayip psikolojin bozulmuştu ve cok yıpranmıştım.. psikolojik tedavi görmeye başladım ve sonra kendime gücenim geldi oturup okadar cok konustuk ki yada konustum o dinledi ama hiçbişey değişmedi.. şimdi basıyorum tavırı dediğim olana kadar trip.. ya olacak ya olcak diyorum.. sıkıyosa yapmasın biliyorum bu şekilde bu ilişki asla devam etmiycek ben sürekli trip yaparak bu adama katlanamam ama şiimdilik bide bunu deniyorum bakalım..

16. 17 Mayıs 2010
  17. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    eğer sadece sevgilinse senin söylediklerini yapmak zorunda değil ki
    eğer ilişkinizi etkileyecek yıpratacak şeylerse oturup birlikte karar verirsiniz şunu yapmayalım üzülüyoruz diye orta yolu bulmaya calısırsınız ama atıyorum arkadaslarıyla görüşecek sen görüşme diosan yani bu tarz seylerse söyledigini yapmak zorunda deil

18. 17 Mayıs 2010
  19. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Önce ona senin istemediğin şeyleri yaptığında, senin ne duygulara kapıldığını anlatman lazım. Bu anlatma olayıda öle alıp karşına konuşmakla olmuyo maalesef:eek: O senin istemediğin bişey mi yaptı? Sus o an. Aradan bi kaç gün geçsin, sende onun istemediği bişeyi yap. Sana bağırıp çağırırsa he he de geç kenara, bi süre sonra gene yap. Baktın hala bağırıp çağırıyo işte o zaman al karşına bir bir anlat ne düşünüp hissettiğini. O zaman seni gerçekten anlayabilir bence

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.