sürekli midesi bulananlar

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve nerminden tarafından 3 Nisan 2010 başlatılmıştır.

3 Nisan 2010
    Konu Sahibi : nerminden
  1. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar bende 6 haftalık hamileyim kalp atışlarını duyduk.gerçi muaynem alttan oldu çevremdekiler baya kızdı ama doktor en iyisini bilir.benimde 1 haftadır sürekli mide bulantım ve iştahsızlığım var hiç bi şey yiyemiyorum.dün bir serum takıldı şimdi azcık iyiyim ama gene bi şey yiyemiyorum.benim gibi belirtiler yaşayan var mı ve bu bulantılar ne zaman geçer .bebeğime zararı olurmu

2. 3 Nisan 2010
  3. sekercik

sekercik oğlumun kardeşi gel gel:) Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    cm ben 2009 kasım annesiyim bulantılar son derece normal alttan muayeneden korkma bebeğe bişey olmaz bazen bebek vajinal ultrasonla görülebiliyor erken safahalardayken merak etme... cnm mide bulantısını önlemek için havuç birebir diye biliyorum ben bir de tuzlu kraker yemeyi dene özellikle sabah yataktan kalkmadan yanına koy hemen uzan ve ye aniden kalkma ani hareketler de yapma geçmiş olsun bir de yağlı şeylerden uzak dur miden daha çok bulanmasın bebeğe zararı olmaz bende olmamıştı bulantı ama bazılarında oluyor sanırım ilk ay içinde veya en geç ilk 3 ayda geçer korkma hiç :)

4. 3 Nisan 2010
  5. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saol şekercik ben tatlı tuzlu hiç birşey yemek istemiyorum.kusma çok olmuyor ama sabah kalktığımda bulantı başlıyor ve akşam yatana kadar beni rahatsız ediyor.bilgilerin için saol inşallah bizde sizler gibi bebişlerimizi kucağımıza alırız

6. 4 Nisan 2010
  7. semaveela

semaveela hayallerim doğdu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bulanıyor çok çok midem bulanıyor allahım bütüngün sabır çekmekle geçiyor çok yorgunun taş taşımış gibiyim halbuki gece gündüz yataktayım herşeyden tiksiniyorum allah yardımcımız olsun daha önce gebelik yaşadım geçiyor 3-3,5 aylıkken aşa yukarı ozmanda çok rahat oluyor herşeyi canın çekiyor iş yapabiliyorsun yemek filan o günleri düşünerek sabrediyorum allah sağlıkla kucaklarımıza almayı nasib etsin bol bol kraker ye yeşil elma rahatlatıyor epey
    bu arada doktoruna güven güvenmiyorsanda yol yakınken değiştir canım

8. 6 Nisan 2010
  9. yaz gecesi

yaz gecesi 3bes Üye

Beğenildi:
    2.171
    Ödül Puanları:
    238
    sanırım ben mide bulantısını en azami yaşayanlardan biriyim.
    yemeğin kokusunu değil ismini resmini bile görmem yetiyodu. hiç geçmicek. ben hep böyle olcam sanıyoduuum ki. 4. ay bitti bulantı bitti :)
    ama bukez de mide ekşimeleri yanmaları.......
    ben bunların hepsine karşı sadece maden suyuyla azıcık rahatlıyodum...
    sağlıcakla bebişlerinizi kucağınıza alırsınız inş.. :ecrin_bebek:

10. 6 Nisan 2010
  11. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok saol canım ya 2 haftada 1.5 kilo kaybettim korkmaya başladım.inşallah hayırlı bir şekilde atlatırım