surekli uyumak istiyorum yaaaa

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve yellowangelrufi tarafından 20 Mart 2009 başlatılmıştır.

20 Mart 2009
    Konu Sahibi : yellowangelrufi
  1. 5 haftalik hamileyim mide bulantim yok cok sukur hafif bas donmesi var ama uykuya doyamiyorum surekli uyku hali var bende cikip dolasiyorum yine dagilmiyo uykum ne yapcam bilmiyorum uyumamak icin elimden geleni yapiyorum arkadaslar sizdede varmi boyle seyler

2. 20 Mart 2009
  3. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    oncelikle tebrik ederim cnm uyku olmasi cok normal hormonlardan kaynaklaniyor elinden geldigince uyu derim bende hamileyken cok uyurdum hic taviz vermedim uykumdan sonra cok ihtiyacin olacak canim simdiden tadini cikar bu arada benim mide bulantim 7 haftadan sonra baslamisti

4. 20 Mart 2009
  5. sagol canim dogru soyluyosun gercekten sonra uyku falan haram olcak heralde demi uyumak zararli degil demi uyumak istiyorum ama zarar diyolar o yuzden uyumuyorum ins mide bulantim olmaz ben mide bulantisi cekersem hic cekilmem valla cok perisan olurum neyse canim kib byyy

6. 20 Mart 2009
  7. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım fırsatın vark en bol bol uyu benimde bu aralar yaptıgım tek sey bu oldu bende basımı yastıktan kaldıramıyorum -tatlicadiarzu- ama dogumdan sonraki uykusuz olacak geceleri düsünce hiç ama hiçuykusuzluga fırsat vermiyorumsositososito

8. 20 Mart 2009
  9. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    ayy çok erken dahaa 5 haftalıkken neredeyse hiç bir belirti olmaz..sen erken hissetmişsin yada psikolojik olarak öyle hissediyorsun..ben 2,5 aylık olana kadar hiiç bir belirti hissetmemiştim valla.zaten hamişliğimi 7 haftalık ken öğrenmiştim..tebrik ederim allah tamamına erdirsin....

10. 20 Mart 2009
  11. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    tebrik ederim cnm
    aynen benimde öyleydi kafam yastıktan kalkmıyordu
    yat yata bilidğin kara gebelğin son dönemlerinde uyuda zorluk çekiliyor çünkü

12. 21 Mart 2009
  13. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım genelde ilk başlarda oluyor bol bol uyu bence ben 22. haftamdayım şimdi yarasa gibioldum bir türlü uyuyamıyorum gözlerim akıyor ama yok

14. 21 Mart 2009
  15. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    cnm uyumak niye zarar olsunki ben bu insanlari bir turlu anlayamiyorum sen kimseyi dinleme istedigin zaman uyu bak bana simdi benim sipa uyusunda bizde uyuyalim diye dua ediyoruz artik isimiz allahlik oldu yani anlayacagin gozlerim uykusuzluktan kan canagina dondu artik esimle vardiyeli kalkmaya basladik tadini cikar valla ben cok cikarmistim herkes hamileliginin 25 haftasindan sonra bile uyuyamazken ben misil misil uyurdum hicbir zarari yok yani merak etme

16. 21 Mart 2009
  17. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    gözun aydın canım tebrık ederım allah tamamına erdırsın ınsallah:nazar:

18. 21 Mart 2009
  19. elimde degil zaten uyumamak uyuyorum surekli ilerde dediginiz gibi uyuyamam belki bebisim uyutmaz demi hayirli saglikli olsunda ilerde uyumamaya raziyim darisi tum isteyenlere ins kib canim