Surprise Hair - Saç dökülmesini durduran ve yeniden çıkaran süper ürün

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve crawly tarafından 3 Haziran 2009 başlatılmıştır.

3 Haziran 2009
    Konu Sahibi : crawly
  1. crawly

crawly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar selam, aranıza yeni katıldım katılır katılmaz da ilk konumu bir tavsiyeyle başlamak istedim.

Bu konuda bayaa tecrubeli oldugum icin paylasmadan edemedim. 25 yasindayim ve saçımı her taradığımda tarakta kalan saçlardan dolayı neredeyse psikolojim bozulmak üzereydi. çok araştırma yaptım bioxcin'i tavsiye ettiler 3 ay kullandım ve saç dökülmeme engel olamadı aksine daha çok saçlarım inanılmaz kaşınmaya başladı 2. ayda. hemen bıraktım ilacı kullanmayı. sonra bi gazetede bi ürün gördüm surprise hair diye turkbayragi türk bir kuaför bulmuş %100 bitkisel olduğu için internet sitesinden sipariş verdim. ertesi gün kapıma geldi ürün. 1. kutuyu kullandıktan sonra saç dökülmem tamamiyle durdu diyebilirim. ayrıca saçımın arka taraflarında seyrelme vardı ve oralarda da yavaş yavaş saç çıkıyor.

bankacıyım ve işim gereği sürekli fön vs. yaptırmak zorunda olduğum için saçlarım çok yıpranıyordu ama artık saçlarım gerçekten mükemmel durumdalar.

kesinlikle tavsiye ediyorum. alkisalkisalkis
    XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Haziran 2009
  2. 27 Şubat 2014
  3. aychaycha

aychaycha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar merhaba! Ankara'da yaşıyorum ve surprise hair şampuan ve saç kremi almak istiyorum. Ancak hiç bir yerde bulamıyorum. Nereden alabilirim? Internette satılıyor mu? Lütfen yardımcı olur musunuz???

4. 3 Mart 2014
  5. kardelen8920

kardelen8920 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    kullanana varmı baska arkadaslar

6. 3 Mart 2014
  7. kardelen8920