sürpriz yapar mı?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sevgideniz tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

28 Ekim 2010
    Konu Sahibi : sevgideniz
  1. sevgideniz

sevgideniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Eşiniz özel günler hariç size elinde herhangibir hediyeyle gelirmi giysi parfüm vs.Ya da nebileyim çocuğunuza oyuncak kıyafet alırmı siz söylemeden eve aksesuar herhangi bişey alırmı?
    Benimki vallahi yapmıyor 4 sendir bir defa bile bi hediye alıp gelmedi özel günler hariç bekliyorum ki arada alsın getirsin jest yapsın bana almıyosa çocuğuna bişey alsın yada eve ama daha göremedik.Ya sizinkiler nasıl size sürpriz yaparmı?kendiliğinden hediye alır getirirmi?
    Ençok istediğim şeylerden biri de çocuk için dergi alması ve okuması bilgilenmesi ben alamadığımdan değil ama istiyorumki biraz ince fikirli olsun.

2. 28 Ekim 2010
  3. AdayAnneyim

AdayAnneyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    63
    Biraz da kar$ilikli olmali gibi sanki... Belki kendi ailesinde görmemi$tir bôyle $eyleri bu yüzden sizin ona ögretmeniz lazim.

Siz ona sürpriz yapin bir paket hazirlayin üzerine ufak bir not yazin. Bu ne için felan gibi söylediginde... içimden geldi öylesine.. Özel bir gün olmasi gerekmiyor ki felan dersiniz.

Zamanla onun da size yapacagindan eminim.

4. 28 Ekim 2010
  5. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Eşim de ,ben de birbirimize sürpriz yaparız.Özel günlerde şaşmaz,ama onun dışında da bunu tekrar ederiz.Bence kişinin içinden gelen bir şey bu.Eşinize bu isteğinizi belirttiniz mi?Şöyle de yapabilirsiniz:Siz eşinize ufak tefek sürprizler yaparak onu da alıştırabilirsiniz.Etkili olur,diye düşünüyorum.aklinialirimsmile

6. 28 Ekim 2010
  7. labellevie

labellevie İlkbahar çiçekleri Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    Bu biraz kişilik meselesi, kimi erkekler süpriz yapmak, hediye almak, özel günleri kutlamak nedir bilmiyor.
    Hatta artık öyle inanıyorum ki bütün hayatımız boyunca romanlarda, türk filimlerinde, dizilerde bizi romantik erkekler var diye kandırdılar, yok öyle bir şey.

8. 28 Ekim 2010
  9. hales

hales Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bu konular hassas konular.aileden görmeyle alakası yok bence.insanın icinden gelmeli.benim eşim evine,bana ve cocuguna habersiz süpriz olarak sürekli bişeyler alır.bana hic sormaz eve bişey alacagında alır gelir.seviyor böle şeyler yapmayı.eli cok boldur.halbuki kendi ailesi acayip cimridirler.yani aileyle ilgisi yok.indirimde bişey görsün mesela;;kücük ev eşyası,mutfak aleti,oyuncak,kıyafet hemen alır gelir.aslında bu huyundan biraz şikayetciyim ama beni hic dinlemiyr.insanın eşinin böyle olması hoş bişey.ama bunun icin bizlerin biraz eşlerimizi teşvik etmemiz gerekir.karşıdaki yapmıyrsa sen yap,,seninde bunu bekledigini hissettir,ima et.a.s. :nazar:

10. 28 Ekim 2010
  11. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    saolsun eşşim süpriz yapmaya bayılır.özel günleri asla es geçmez.kızımada banada,evimizede ufak tefek bi şeyler alır.gerçi kızım olduğundan beri beni ikinci plana attı ama:))

en son kızımıza oyuncak almışştı banada parfüm seti:))

12. 28 Ekim 2010
  13. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    yapar canım benimŞeniz en son elinde bir çerçeveyle geldi ikimizin resmini koymuş içine çok şıktı ........eşim bana ve evine çok düşkündür :nazar: evdeki her eşyayla tek tek ilgilenir durup dururken şuraya şunu alsakmı? der arkadaşlar çok şaşırır erkekler pek oralı olmaz diye benimkide böyle sempatiksalakcinni sık sıkta çiçek alır aşkım benim ummadığım anda süpriz adamıdır kendisi a.s.
    insanın hoşuna gitmiyormu tabiki gidiyor..........Şeniz

14. 28 Ekim 2010
  15. melike_ecesuu

melike_ecesuu Evli, Mutlu,Çocuklu <3 Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    198
    benim eşimde özel günler haricinde fazla süpriz yapmayanlardan ......:1ninca:
    ama gecen gün bana korkmazdan caycı kahve makinesi ve tost makinesi almış getirmiş süprizim var dedi eve gelmeden sasırdım bayram deil seyran deil diye tabi sonrada aacayip mutlu oldummm kesesine bereket kocişkocumunnnolumunekankayizsmile Şeniz :lepi:

Son düzenleme: 28 Ekim 2010
  16. 28 Ekim 2010
  17. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    özel gün falan beklemez kıyafet konusunda bile benden daha zevklidir mesela vitrinde bir kombin görsün banada yakışacağını düşünürse alır hemen bedenimede cuk oturur:KK70:
    hiçbirşey yapamasa bir kutu bonibon alır gelir
    ama bende ona öle yaparım illa özel gün olsunda hediye alim demem gördüğüm begendiğim şeyleri alırım bunlar karşılıklı biraz

18. 28 Ekim 2010
  19. eslaaa

eslaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    eşimin benden ayrı zamanı gecmez pek. sabah işine ben bırakırım akşam da ben alırım işten eve döneriz. o sebeple tum alışverişlerimizi birlikte yaparız veya ben yalnız cıkarım çarsıya o işteyken. ben yalnız cıktıgımda eşime hediyeler almaktan hoşlanırım. eşim genelde benim istediğim herseyi alır ama ayrıca hediye alacak zamanı olmaz.
    haftasonları ben uyurken çarsıya cıkıp bana çiçek aldıgı ve kahvaltı hazırladığı olmuştur ama genelde sürprizleri haftasonu kahvaltısı hazırlamak üzerine yapar ve ben bu durumdan çok memnun olurum:)