susmak mı?......

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Ally tarafından 10 Kasım 2008 başlatılmıştır.

10 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Ally
  1. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar biri size laf sokmaya çalışsa, siz onu umursamadığınız halde sizi üzmek amacıyla iğneleyici laflar söylese ne yaparsınız? Susmak en iyi cevaptır mı dersiniz yoksa o lafın altında kalmaz mısınız? Bu durumu yaşıyorum ve kafam çok karışık yardımlarınızı bekliyorum a.s.

2. 10 Kasım 2008
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bence duruma ve insana bagli!!

Bazi yerde ve insanda konusanda hicbirseye faydasi olmaz, cünkü anlayacak kapasitede degildir...Af edersin yüzüne tükürsen yagmur yagiyor sanan tipler vardir, agzina geleni söylesen neye yarar....burda susmak en iyi cevaptir kanimca...:kahve:

Fakat bazi yerdede susmak cok yanlis, mesela haksizliga ugradigin zaman, kendini savunmak icin bu tür seylerde susmamak ve sonuna kadar hakkini aramak ve konusmak gerek diye düsünüyorum..:nazar:

4. 10 Kasım 2008
  5. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    öyle haddini bilmez densiz tiplere haddini bildireceksin...şahsen ben susamıyorum,susamam!
    ama kişiyi ti ye alır,makara ya sarar,dolar allah dolarım,hem gülerim hem kırıtırım(bayansa) hemde bir yandan sözlerimle ısırırım :)

6. 10 Kasım 2008
  7. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim. Bu kişi bir zamanlar benim çok yakın arkadaşımdı malesef ben artık ona güvenmiyordum birçok nedenden dolayı bunu ona söyledim görüşmek istemediğimi söyledim ama o anlamadı bana öyle msj lar çekiyo ki arkadaşlarımda bende gülüyoruz artık sanki sevgilisine yollar gibi bu arada arkadaşım bayan... :nazar: En sonda msnine bişey yazmış bana gönderme yapmış belli bende hiçbişey demeden sildim. Uğraşacak halim yok ama böyle tuhaf insanlar çok sinirimi bozuyor kötükedihüso

8. 10 Kasım 2008
  9. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Gerçekten söylemediğim kelime kalmadı, olmadı umursamazlığımla anlatmaya çalıştım oda anlamasına yetmedi.. O yüzden bende susmayı seçtim.

10. 11 Kasım 2008
  11. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ben.....susarım...susarım...sonra umursamam..sonra duymazdan gelırım....sonra ya sabır derım...
    ama ınsanında bır dayanma gucu var...sus sus nereye kadar...ya patlarım..
    olabıldıgınce uzaklasırım..ılıskımı keserım...
    ama bır cıftte kendılerıne...bır lafım olur...
    anlarsa eger...ne demısler..anlayana sıvrısınek saz anlamayana davul zurna az........

12. 11 Kasım 2008
  13. Elis

Elis Guest

susmak en iyi cevaptir bana gore............zaten benim sozlerimden anlayacak kadar akilli olsaydi adam gibi suratima soylerdi ne soyliycekse,,,,onun icin bu tur dengesizler icin kelimelerimi ziyan edemen............onu kendi seviyesizligi ile basbasa birakirim......:dilcikar:

14. 11 Kasım 2008
  15. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    tabiki insan kendi hakkını aramalı....
    sustukça ezilenlerden olma....
    kolay kolay cevap vermem...
    ama içimde birikririncede patlarım o zamanda kimse beni susturamaz....

16. 11 Kasım 2008
  17. gulibik

gulibik !!! Çapulcu !!! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    sinir olurum öyle kişilere ve asla dilimi tutamam..cevabını veririm ama öyle sinir olmuş gibi değil takmıyormuş gibi,alaylı bir şekilde şakkıdı

18. 11 Kasım 2008
  19. anne-10

anne-10 eşim ve oğullarıma aşığım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende böyle insanlar karşısında suskun kalamam ve haddinide bildiririm.bu insan niye böyle davranıyoki sana.seni kıskanıyo olabilir mi acaba.............