Süt alerjisi sivilce yapiyor ve Sudocrem bir mucize

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve royalwings tarafından 17 Mart 2010 başlatılmıştır.

17 Mart 2010
    Konu Sahibi : royalwings
  1. royalwings

royalwings Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Günaydin Kizlar
    yillardir sivilcelerimle bogustum,sayisiz cilt doktoruna gittim,hepsi ayni ilaci verdi,cildim yaprak gibi kurudu pul pul döküldü,ama bir türlü düzelmedi,tesadüfen kendim farkettim süt icince kocaman ciban gibi sivilceler cikiyordu ve sisiyordu,bir o kadar da aciyordu.
    simdi her gün 2 tablet laktaz iciyorum(sabah ve aksam yemekle birlikte) artik sütü icip ve süt ürünlerini rahatca yiyebiliriyorum yogurt,margarin,peynir.Süt alerjisi dünyada bir cok kiside varmis int.te süt alerjisini belirtilerini okuyunca hayrete düstüm niye daha önce farkedemedim diye.lütfen sizde dikkat edin.
    Sudocrem gercekzen sivilceler icin bir mucize,tam 4 gündür kullaniyorum ve kendim bile inanamadim,simdiye kadar hic böyle etkili bir krem kullanmamistim,Eminim TÜRKIYE DE vardir,Bulamayanlara ben buradan gönderebilirim,sivilceyle ugrasamamnin ne demek oldugunu cok iyi biliyorum.hepinize sivilcesiz mutlu günler diliyorum.:lepi::lepi:

2. 17 Mart 2010
  3. sude0616

sude0616 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    113
    canim bende pisik kremi mucizesi topigimde bahsettim ben 1 ayi gecti kullaniyorum suan 1 tane sivilce yok cok mmemnunum sudocream den

4. 22 Mart 2010
  5. royalwings

royalwings Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Nergiscim
    ben zaten senden okudumda aldim,bana cok büyük bir iyilik ettin,Allah gönlüne göre versin insallah.benim süt alerjimde varmis,simdi artik sivilce diye bir derdim kalmadi.
    hihoyyyt

6. 23 Mart 2010
  7. HawinK.

HawinK. Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Kremi aldık diyelim kızlar nasıl kullancaz peki bendede sürekli çıkar bikaç tane neler kullandım neler yaa çok hassas cildim var malesef:KK43: eczanedemi satılıyor bu krem?? ve nasıl kullanıcaz?

8. 25 Mart 2010
  9. royalwings

royalwings Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Canim gece yatmadan önce cildini safgülsuyu ile temizle sonrada bu kreme sür gece boyunca yüzünde kalsin.gercekten mucize. etkisi bir kac gün icinde hemen farkediliyor,Eczanede satiliyor.mutlaka Türkiye de vardir,eger bulamazsan bana yaz,ben sana burdan yardimci olurum.turkbayragi

10. 25 Mart 2010
  11. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    süt alerjisi nasıl birşey aktarabilir misin nasıl anladın süt alerjin olduğunu?

12. 25 Mart 2010
  13. sude0616

sude0616 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    113
    kizlar ben 2 aydir sudocream kullaniyorum turkiyede mothercare magazalarinda var manyak bisey sivilcelerim tamamen gecti onceleri surup siliyodum ama gordumki silmeyince gece boyu kalinca sabah harika bi cildiniz oluyo kizarikliklari tamamen geciriyo bende siddetle tavsiye ediyorum icinde cinko var ve cinko yaralar ustunde iglesme etkisi gosteriyo cinkonun faydalari derseniz internette heryerde okursunuz zaten.

14. 25 Mart 2010
  15. royalwings

royalwings Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili Asmin
    süt alerjisi sivilceleri azdiran,cildi daha da kötülestiren bir alerji.süt ve süt ürünlerini(peynir,margarin,yogurt) tüketince yüzümde hemen iki güne kalmadan kocaman sivilceler cikiyordu,agriyor sisiyor.ben tesadüfen farkettim,ve int süt alerjisini arastirdim gercekten süt alerjisi ciltteki yaralari daha da kötü yapiyor,insan vücüdunda sütteki laktoz sekerini yakan laktaz enzimi dogustan sonra yas ilerdikce azaliyormus ve sütün icindeki laktoz sekeri yakilamayinca vücutta kalip zarar veriyormus,bu bazen ishal karin agrisi,kasintiolarak kendini gösteriyor ve ciltteki yaralari azdiriyormus,bu yüzden her yemekte ben laktaz tableti iciyorum,simdi istedigim kadar süt icip süt ürünleri yiyiorum bir tane bile sivilce cikmiyor.
    üstelik bu SUDOkrem gece boyunca cildimde kalinca inanin ertesi sabah bebek gibi uyaniyorum.ben simdi cok huzurluyum fondeten sürmeden disariya cikabiliyorum.
    eczanelerde satiliyor.dilerim en kisa zamanda sen de faydasini görürsün.

berenn1 bunu beğendi.
  16. 25 Mart 2010
  17. P.N.R..

P.N.R.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım bana da yardımcı olurmusun. Bu sudo krem pişik kremi olarak geçen krem değil mi? Birde sizin cildiniz nasıldı da sivilceleri geçirdi. Sivilcenin üstüne mi sürülüyor. Benim yanağımda var ve ilaç sürüyorum ama yavaş geçiyolar. Eğer bu tarz sivilcelerede iyi geliçekse hemen kullanırım.

18. 25 Mart 2010
  19. sude0616

sude0616 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    113
    benim cildim karma ama cene bolgesinde cok cikiyodu sivilceler icten ucu olmayan iltahapli turunden 5 yil once reaccutane bile kullandim 3 yil kadr gecti ama son 2 yildir hepsi hortladi tekrarb iturlu geciremedim denemedigim bisey kalmadi 2 ay once tavsiye uzerine bu urunle tanistim ve ayni zamanlarda cilde cok iyi geldigi icin yesilcaya basladim.hergun yumurta yerdim bunun karacigeri yorup sivilce yaptigni ogrendim 3-4 gunde bire indirdim bende sut cok kullanirdim onuda baya azalttim.cildime baya temizleme jeli vs denedim ama sonunda garnier %2 salisilik iceren jeli buldum 2 ay oldu kullaniyorum yuzumu bu jelle yikayip kendime ait olan havlumla yavasca siliyorum onceleri sudocremi sivilcelerimin ustune surup 20 dakika bekleyip siliyodum ama sonra etkisini gordukce gece surup sabaha kadar bekletmeye basladim bu sirada ellerimi yuzume surmemeyi prensip haline getirdim ne olursa olsun hic sikmadim dokunmadim ve suan 1 tane bile yok adete yakin kucuk cikiyo oyle iltahapli degil simdi o donemden kalma 3 -4 leke icin kullaniyorum