Süt hormonları prolakin hormonları yukseliyor

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve sevds tarafından 22 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Haziran 2010
    Konu Sahibi : sevds
  1. sevds

sevds dua'm belli duyan belli... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba konuları tam okumadım ama benımde sorunum aynı galıba 4 yıl oldu sadece süt hormonları dedıklerı prolakın hormonları yukselıyo ama dussede hamıle kalamıyorum aşılamada oldum ama yıne tutmadı 3 yıl boyunca hastaneye gıttım artık caresız kaldım benıde burda aydınlatırsanız sevınırım allahtan hayırlısı...

2. 27 Haziran 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar bence sizin gebe kalamamanizda diger sebeblerde soz konusu olabilir bunlarin da detayli arastirilmasinda fayda var prolaktin yuksekligi adetlerinizde duzensizlik yumurtlamadan sonra destekte bir dusukluk yaratmiyorsa gebe kalmaniza engel olmaz sevgiler

4. 1 Temmuz 2010
  5. sevds

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    mrb hocam benım ne yapmam gerekıyo hangı hastaneyı onerırsınız ama artık esımde doktora gıtmeme izin vermıyo ne yapacagımı bılmıyorum cok da ıstıyorum ban yardımcı olursanız cok sevınırım tsklr:KK46:

6. 1 Temmuz 2010
  7. sevds

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    hocam bide ben bişey duydum denemek istiyorum sadece ilişkiye girerken rahime bir damla kadar zeytinyağı dökünce hamile kalınıyomus deneyen bi arkadasım var şu anda hamile ama bi zararı olurmu diye korkuyorum arkadaşım şu anda çok sağlıklı tşkl:çok üzgünüm:

8. 7 Temmuz 2010
  9. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar bu tür uygulamaların yalnızca psikolojik yardımı olur ki inanırsan sevgiler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.