Süt Parası

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve metay tarafından 28 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : metay
  1. metay

metay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Süt parası hakkında 6 ay boyunca 177 YTL toplam 1000 YTL ödeme yapılacağı söyleniyordu. Başvuruda bulunan yada bilgi sahibi olanınız varmı arkadaşlar.

2. 28 Ağustos 2008
  3. EU1

EU1 Guest

1 kereye mahsus 50 ytl .Bahsettiğin yasalaşmadı cnm.

4. 31 Ağustos 2008
  5. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    1 eylül yada 1 ekimden itibaren bu yazdıgın miktar ödenmeye baslanacak ama biz temmuz annelerinin böyle bir şansı yok...dogumdan sonra 50 ytl aldım ben...

6. 31 Ağustos 2008
  7. invictus

invictus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar doğum parasını alanlar varmı doğumdan sonra 8 haftayı dolduranlar neler yaptınız ssk ya hangi belgelerle gittiniz..bilgisi olanlar yardımmm ederse sevinirim...

8. 7 Eylül 2008
  9. EU1

EU1 Guest

ben evraklarımı şirkete verdim onlar ssk ya yolluyorlar.ben postaneden alıcakmışım parayı ama evrklar neler bene tam bilmiyorum alan vardır ama burda bilgi verirseniz iyi olur arkadaşlar

10. 7 Eylül 2008
  11. Gamzeki

Gamzeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    doğum parasını işe başladığınızda mı alıcaksınız arkadaşlar

12. 8 Eylül 2008
  13. Gamze_

Gamze_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Ben aldım kızlar sut parası 40 dogum parası da 800 ytl aslında daha fazla 1 bucuga yakın (oyle diyo muhasebeci) alacakmısım da benim dogumda karısıklıklar oldu buda yeter canııım darısı basınıza postaneden cekiyosunuz bu arada ha bide takip edin yoksa geri gidiyomus

14. 8 Eylül 2008
  15. metay

metay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Gamzecim nasıl aldığının bilgisini verebilirmisin lütfen alınmıyor diyenler var sen öyle bir rakam söyledinki yeter tabiikide:) ne yapmak nereye başvurmak gerekiyor bilgi verirsen detaylı çok sevinirim

16. 8 Eylül 2008
  17. facundia

facundia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    SSK evrakları çalışabilir raporunuz ve o tarihteki vizite kağıdı, izne ayrıldığınız dair hastaneden aldığınız rapor(37.hafta yada hangi hafta ayrıldı iseniz) ve vizete kağıdı, doğum belgesi bunlar iş yerinden gönderiliyor. İzin bitiminde işbaşı yapıp o gün tarihli vizite kağıdı alıp onu SSK'ya veriyormuşsunuz eşime öyle demişler. Onlarda parayı posta çeki olarak hesaba yatırıyor. Ama üstte yazan evrakları da yanıma alacağım ben ne olur ne olmaz malum SSK

18. 8 Eylül 2008
  19. Gamze_

Gamze_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Metaycım facundianın soyledikleri dogru ama zaten tum bunları işyerinin yapması lazım eger o yoksa muhasebecine soyle onun gorevi biran once hallettir canım işini neler gerektiğini zaten onlar sana soyler