süt sağma makinası???

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve tupi tarafından 29 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : tupi
  1. tupi

tupi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bayanlar ekimde işbaşı yapacağım sütümü sağmak için bi makina alayım diyorum elle pek beceremiyorum da :) ne önerirsiniz elektrikli olanlar mı daha iyi manuel olanlar mı bi de set halinde satılanlar mantıklı mı sizce buzdolabı falan olmadığında çantada saklanma açısından mantıklı gibi geliyor bana şimdiden alıp sağmaya başlayayım diyorum çünkü işe başlayınca sütüm azalır diye korkuyorum aman ne bileyim işte kafam çok karışık :KK43:

2. 29 Temmuz 2010
  3. sezince

sezince Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben elektrikli almanı öneririm. manuel olanlar sütünün azalmasına sebep olabilir. medela ve chicco kullandım. chiccodan memnun kaldım. emiş gücü çok iyi. süt saklama poşetini de spectra alıyordum. muhtemelen sana da lazım olacaktır. kolay gelsin...

4. 29 Temmuz 2010
  5. merveege

merveege Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    medeladan memnunum ben de.medelanın bi de küçük kapları var,10lu çok işime yaradı onlar süt saklamada.ama ben sağıı günlük depoluyorum.dondurucuya koymuyorum.dondurucu için de poşet almalısın.

6. 29 Temmuz 2010
  7. FONDILYA

FONDILYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    medela elektrikliyi öneririm. ben de set halinde aldım. işten eve taşıması süt termosu le yapıyorum. biberonları koyuyorum termosa.. süresi geçmeden rvr getirebiliyorum.
    sevgiler..

8. 29 Temmuz 2010
  9. adfon

adfon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bendede chikkonun elektriklisi var.canımı çok acıtıyor.yanlışmı kullanıyorum acaba?

10. 29 Temmuz 2010
  11. jnaz

jnaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    576
    Ödül Puanları:
    238
    ben medala nın elektrikli olanı kullanıyorum canım pille de çalışıyor çok memnunum

12. 30 Temmuz 2010
  13. gelincik53

gelincik53 canım kocam biricik oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    medelanın elektrikli sağma makinesini kullanıorum pillede çalışıo hem.bende çalışan bi bayanım benim işime yaradı hemde canımı hiç acıtmıo.

14. 2 Ağustos 2010
  15. tupi

tupi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ay çok ağolun kızlar ya pil bu pompaları çalıştırmaya yetio demek ki nedense bana pille çok güçlü çekemezmiş gibi geliyordu benimde pille çalışandan almam şart maalesef işyerimde giripde sütümü sağabileceğim hiçbir yer yok sadece tuvaletimiz kapalı alan onun dışında olan yerlerde de perde falan yok nerde yapcam bu sağma işini bilmiyorum gerçekten

16. 8 Ağustos 2010
  17. defnedamla

defnedamla 24 Temmuz 2009 saat 08.00 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    medela elektrikli gerçekten iyi, elektrik kesildiğinde pilini kullanmıştım hiç fark yok nerdeyse. dondurucuda saklayacaksan poşetlerinide almalısın. arkadaşlar yazmış . sadece perde değil bu alet sesde çıkarıyor. biraz zor iş ama istenirse yapılıyor. ben kızım 2 aylıkken işe başladım. şu anda 13 aylık hala emiyor.

18. 9 Ağustos 2010
  19. tupi

tupi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    biraz zor olacak ama dediğin doğru önemli olan istemek :) artık sesmiş perdeymiş umrumda değil valla çok küçükmüş bebeğin sen işe başladığında canım ya nasıl yaptın nasıl alıştın