Süt Sağma Pompaları ?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Charm tarafından 20 Kasım 2008 başlatılmıştır.

20 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Charm
  1. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar elektırıklı sut sagma cıhazı alacagım.
    Hangı markayı onerırsınız ? ııkı göğsü ne kadar surede sagdıgını ve fiyatı belırtırmısınız ?
    o kadar para verıpte memnunıyetsızlık yasamak ıstemıyorum.. yardımlarınızı beklıyorum. :uhm:

Son düzenleme: 20 Kasım 2008
  2. 20 Kasım 2008
  3. silagul

silagul yorgun savaşçı Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    canım ben medela kullanmışdım.sarı renkliydi.hem elektrikle çalışıyor hemde pille çalışıyordu. ben memnun kaldım.tek göğsümde kanallar tıkalıydı.pompayla çektire çektire açıldı hatta.şu anki fiyatını bilmiyorum.sorun olursa özelden yaz burda görmeyebilirim canım.

4. 20 Kasım 2008
  5. oNcA

oNcA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    ben şuanda medela kullanıyorum...elektrikli çok memnunum...120ytlye aldım ben..

6. 20 Kasım 2008
  7. crescentmoon

crescentmoon ¢яєѕ¢єηт Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    santebebe diye bi elektrikli pompa aldık. ilk doğum yaptığım zaman süt fazla geldi, bebek hepsini ememiyordu. nerdeyse çatlayacak derecede oldu. oda kötü bir durummuş, süt içerde kitle falan yapabiliyormuş,onuda göğsü yarıp boşaltıyorlarmış.
    bu nedenle çok korktuk manuel pompa vardı o çekmedi.gece gece hastaneye gittik, oranın alette bozukmuş :KK43: sabah eşim ilk iş ilk bulduğu yerden bunu almış. hem elektrikli hem şarzlı. çokta güzel çekti. o zamanlar çok işime yaradı ama bir daha kullanmadım. fiyatı 90 ytl idi.

8. 20 Kasım 2008
  9. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Onca ıkı göğsü ne kadar surede sagıyorsun bırde tasınıyor mu yanında cıhaz boyut olarak nasıl ?
    medelanın model model mı alırken nasıl alıcaz neye göre acaba ? hepsı aynımı sagıyordur ? :uhm:

10. 20 Kasım 2008
  11. oNcA

oNcA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    canım ortalama 20-30dk sürüyor 2 gögsun sağılması...ben işe gelirken yanımda getirip göturuyorum...
    linki bu
    ☞ Medela Mini Elektrikli, Pilli süt pompası,Göğüs Pompası YENİ ! : BebekMarket.com - Anne ve Bebek Ürünleri Online Alışveriş Mağazası

12. 20 Kasım 2008
  13. free_love

free_love çikolatalı sos Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle MEDELA marka...eylül ayında aldığımda 125 ytl gibi bişeydi..ben çok memnun kaldım...

14. 20 Kasım 2008
  15. sherry456

sherry456 Guest

bende medelanın pilli elektrikli olan modelini kullandım bende çok memnun kaldım heryere rahatça sığıyor.ben hep çantamda taşıdım. 110 ytl fiyatı.
    toplam sağma süresi 20 - 30 dk buluyordu.

16. 20 Kasım 2008
  17. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben avent kullanıyorum. Göğsünü koyduğum bölmesinde silikon taç yapraklı bir aparat var ve bebek çekişi gibi. Ben onu kullandığımda Çınar'dan farksız bende bıraktığı his. Hatta şuanda Çınar'dan daha zararsız. Çünkü oğlumun dişi çıktı ısırıyor. Fiyatı 200 küsürdü ben aldığımda. Şuan ne durumda fiyatları bilemem. 20 dk da 2 göğüste bitiyor. Taşıması kolay. Şiddetle tavsiye ederim

18. 20 Kasım 2008
  19. melis08

melis08 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimki de medelanın elektriklisi, çok memnunum. Elektriklide tek modeli var. Bir göğüs maksimum 15 dk. sürüyor.