Süt saklama poşetleri

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve selege tarafından 15 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : selege
  1. selege

selege İlayda Deniz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar yakında işe başlayacam ve süt saklama poşetleri almak istiyorum,kullanan anneler poşetleri nerden temin ettiniz,internetten mi aldınız? Kulllanılan bir poşet tekrar kullanılabiliyormu? Ve birde poşetteyken nasıl ısıtıp bebegime verecem yardımcı olursanız sevinirim.

2. 15 Mayıs 2010
  3. sezince

sezince Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben spectra kullanıyorum... hem fiyatı uygun, hem de içindeki poşet sayısı daha fazla. medikalleren ya da sanal alışverişle temin ediyorum. kullanılan poşetler tekrar kullanılmaz; çünkü hijyenik olmaz. ben süt poşetini kullanmadan epey bir süre önce buzdolabına koyup yavaş yavaş erimesini sağlıyorum, sonra biberona koyup sıcak suda ılımasını sağlıyorum. ama unutmamalısın ki, buzdolabına koyduktan sonra 24 saat muhafaza edilebiliyor.

4. 15 Mayıs 2010
  5. missmiss

missmiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben lansinoh kullandm ve eczaneden aldım hep.fiyatı fazla ama daha kaliteli.üzerinde yazıo ztn nasıl kullancağın.ama önceden alıp sağmaya başla çünkü çalışmaya başlayınca dinlenmen zorlaştıkça bide bebek az emdikçe azalıo sütün sağman zorlaşıo.hemen al bence.

6. 17 Mayıs 2010
  7. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Bende lansinoh kullandım. Bebek mağazalarında var genelde.
    Poşetler bir kereliktir ve hem pratik hem hijyeniktir.
    Sütü poşetle brlikte sıcak suya koyduğunuzda ısınır.