sütüm çok az

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Samyeli tarafından 5 Haziran 2008 başlatılmıştır.

5 Haziran 2008
    Konu Sahibi : Samyeli
  1. Samyeli

Samyeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bebeğim doğduğundan beri hiç dolu dolu sütüm olmadı hep çok az sağmaya kalktığımda miktarı o kadar az ki yarım çay bardağı bile olmuyor bazılarının hiç bişey yapmadan şırıl şırıl akar benimse içmediğim ot çöp kalmadı ama nafile ne yapabilirim acaba?senağlamasenağlamafisfisfis

2. 5 Haziran 2008
  3. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    bebeğini geceleri daha çok emzir heşire bana öyle demişti...
    ayrıca bol sıvı gıdalar tüket özellikle su iç...
    bitki çayları var ki denemişsinidr mutlaka...
    ne kadar sık emzirirsen çoğalır canım...
    ama stres yapma o da etkendir azlığına...

4. 5 Haziran 2008
  5. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    üzüldüm sütünün az olmasın umarım tez zamanda çoğalır.bendende bi öneri helva ye ben ekmeksiz falan yiyordum sütüm öyle çoğaldı birde bol bol su iç faydasını göreceksin

6. 5 Haziran 2008
  7. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım gece ne kadar çok emerse bebeğin sütün o kadar fazla olur birde mutlaka su içmelisin.bitki çaylarından rezene papatya çayı iyi gelir.sıcak içecekler tüket birde dediğim gibi bebeğin ne kadar çok emerse sütün o kadar fazla olur

8. 5 Haziran 2008
  9. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sütüm az diye mamaya yönelme emzirmeye devam et emzirdikçe çoğalacak.Şimdilik sağma oda azaltır bebek çeksin.Fazla süün olursa rahatsızlık vermesin diye sağarsın.Dengeli beslen tahin helvası ve dereotunun süt yaptığı kanıtlanmış.Sen 6 ay yanlızca emzireceğine inan yeter.

10. 5 Haziran 2008
  11. penguen06

penguen06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    pompa ile sagmak sütü azaltiyormus, bence bebegin her agladiginda gögsünü ver.birde kesinlikle tahin helvasi ye.bu arada mutlulugun sütü arttirdigini bizzat gördüm.gecen gün esim bi süpriz yapti.cok mutlu oldum.sevincten agladim.sütümde inanilmaz artis oldu.süt okadar bol aktiki yazik oglusum emerken acayip heycanlaniyodu.cok komikti.

12. 5 Haziran 2008
  13. asiyansari

asiyansari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    pompa ile gelen miktar yanıltıcı oluyormuş.aslında bebek emerken daha fazla süt emermiş.sık emzirmek ve sıvı alımı yararlı oluyor.ve tatlı.hakikaten süt yapıyor.hep derler ya aslında tatlının ardından içilen su süt yapıyor diye.denedim alakası yok.kilo alırım diye tatlı yemiyordum.tulumba istedi canım geçen gün.ve su içmedim arkasından.gelen süte inanamadım.

14. 5 Haziran 2008
  15. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    ayy bende bu yüzden oğlumda çok çektim ama maalesef oda emmedi..sütüm o kadar azdıki ayrıcada ucuda olmadığı için emmek istemedi..sonrada süt geri çekildi...

16. 5 Haziran 2008
  17. talu

talu bal böceği :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım az dıye dusunme benımde oyle goguslerımden tasan bı sutum yok ama kızımı doyuruyorum yeterlı kıloyu alıyor ve saglıklı cok sukur ama bende sagdıgımda cok az sut gelıyor bebegın emmesıyle pompa bır deıl,ınan bebegın doyuyordur,moralını yuksek tut bebegını doyurabıldıgıne ınan en onemlısı moral canım

18. 6 Haziran 2008
  19. Samyeli

Samyeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    destekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar iyiki varsınız sanal alemin gerçek dostları