sütüm kesildi yardım.....

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve karanfil06 tarafından 12 Mart 2009 başlatılmıştır.

12 Mart 2009
    Konu Sahibi : karanfil06
  1. karanfil06

karanfil06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bebeğim 2,5 aylıkken sütüm tamamen kesildi bebeğim şimdi 4 aylık ben sütle beslemek istiyorum arkadaşlar anne sütü cok daha iyi herkez bilir tekrar sütümün gelmesi mümkün mü? eger mümkünse ne yapmalıyım lütfen yardım......

2. 12 Mart 2009
  3. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım bol bol su iç.emzirmeye devam et sütün çok azda olsa emzirmenin faydalı olduğunu söylüyorlar.ayrıca stress yapma kendine rahat ol.benimde azalmıştı dr.bana ısırgan otu önermişti.eczaneden almıştım sabah akşam bir kaşık bal ile yutuyordum.Allah bol bol süt versin inşallah.

tatlım tekrar okudum mesajını tamamen kesildi yazmışsın ben eksik okumuşum kusura bakma..canım sen bir dr.görün bence.yardımcı olamadım...:çok üzgünüm:

4. 12 Mart 2009
  5. jasmin26

jasmin26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben doktorların süt gelmesi için laktasyon ilacı verebildiklerini duymuştum.Tabi bebekte emme refleksi varsa eğer..Bi tanıdığımız bu şekilde evlatlık aldığı bir bebeği emzirebilmişti.Doktora danışabilirsiniz.Allah yardımcınız olsun..

6. 12 Mart 2009
  7. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Benim sütüm bu kadar uzun süreli değilde bebeğim yeni doğduğunda bir hafta kesilmişti. Ben Humana Still Tee içiyorum hala daha, ceviz ve harnup pekmezi yiyorum. Bol bol ılık su içiyorum. Deretotu ve ayva yiyorum. Bence bir doktoruna danış. En önemlisi sakin ol

8. 12 Mart 2009
  9. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Doğum yapıtığım andan itibaren sütüm çok fazlaydı buna rağmen doğumdan 15 gün sonra gibi ben Humana Still Tee aldım ve içtim süt o kadar fazla olduki ben hastanelik oldum tavsiye ederim.Ayrıca dereotunun süt yaptığı ispatlanmış tahin helvasıda tavsiye edrim.

10. 13 Mart 2009
  11. karanfil06

karanfil06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepinize tşk ederim saolun tavsiyeleriniz için söylediklerinizi deneyecegim inş tekrar sütüm gelir...

12. 14 Mart 2009
  13. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    dolabımda bol miktarda iyi koşullarda saklanmış anne sütü var aylardır paylaşmak için birilerini arıyorum premature doğan bbebeğimin sütünü verebilirim ankaradayım lütfen bana ulaşın anne sütünün önemi bebeğimin hayata dönüşüyle ortada sevgiler bebeşi çptüm

14. 14 Mart 2009
  15. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    okuyunca duygulandım..sizi gerçekten tebrik ediyorum ne kadar duyarlısınız...
    işte KK farkı bu arkadaslar..böyle çıkarsız ve güzel dostluklar var işte burada...kimse birbirini tanımıyor ama her türlü yardıma hazır.
    İYİ Kİ VARSIN KADINLAR KULÜBÜ...:hooray::enbuyukkk:

16. 14 Mart 2009
  17. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    yumy cnım ayrıca ALLAH bagıslasın evladını...sende bu güzel yürek oldukça herşey daha da iyi olacak...öpüyorum.

18. 14 Mart 2009
  19. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    hepinizi ve bebekleri öpüyorum çünkü ben bütün bebklerin annesi gibi hissediyorum kendimi onlar birer melek