Sütüm Mü Kesiliyor Yoksa???

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve hidennisko tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

7 Ekim 2008
    Konu Sahibi : hidennisko
  1. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar moralim çok bozuk:çok üzgünüm:
    sanki sütüm azaldı..bir kaç kişi ile konuştum erken kesilcek dediler moralim bozuldu..
    ege sürekli emiyor aslında..

sizin gögüslerinizin dolması için kaç saat geçmesi gerekiyor...
    ben süt gelmedigini farkettiğimde sagıyorum iki gögüsten 40 cc anca çıkıyor..

hatta bazen gece 5-6 saat emmediginde taş gibi olmuyor, eskiden oluyordu..
    ne yapmam gerekiyor, oğlum emmek istiyor ama benim sütüm az :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

internette okudum, anne sütünün yetmedigine inandırırsa kendini sütü daha çabuk kesilir miş :a015:

2. 7 Ekim 2008
  3. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnım hemen öyle düşünme ege doyuyorsa sütün yetıyordurr..süt yapıcı şeyler yee suya çok dıkkat ett sürekli iç belkı azaltmışsındır ondan olabılır bazen bende uzun süre yeemk yemeyınce sütüm azalıyorr..canımm sakın moralını bozma moralın gıderse senın dediğin gıbı ıyıce azalır sütün..bol sütlü günler olsun inşallahhş..

4. 7 Ekim 2008
  5. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnım hemen öyle düşünme ege doyuyorsa sütün yetıyordurr..süt yapıcı şeyler yee suya çok dıkkat ett sürekli iç belkı azaltmışsındır ondan olabılır bazen bende uzun süre yeemk yemeyınce sütüm azalıyorr..canımm sakın moralını bozma :teselli:moralın gıderse senın dediğin gıbı ıyıce azalır sütün..bol sütlü günler olsun inşallahhş.:teselli:.

6. 7 Ekim 2008
  7. filizcan

filizcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sakın emzirmekten vazgecme emzirdikce sütün gelecektir bol bol sıvı al sütüm olsun diye bir sürü sey yemen gerkmiyor sdce kilo almana sebeb olur sen emzirmeye devam et gelecektir moralinide bozma tecrübeyle sabittir bunu doktorlarda söylüyor devam emzirmeye korkma bol sütlü günler

8. 7 Ekim 2008
  9. serdi

serdi Guest

canım sütünmü kesiliyor bilmiyorum ama bir profosörden duydum sütü en çok arrttıran şey taze yeşil üzüm şimdi tammevsimi bol bol ye öyleden önce 1 avuç öyleden sonra bir avuç denenmiş ve çok faydası görülmüştür inşallah sanada iyi gelir sağlıkla kal.

10. 7 Ekim 2008
  11. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar gögüsleriniz bebekler emdikten kaç saat sonra tekrar doluyor..
    ve emzirme sıklıgınız ne??kaç saatte bir emziriyorsunuz??

12. 7 Ekim 2008
  13. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    hic moralini bozma yillar once emziren anneler simdi bi bebek emdikce geri gelirmis sutu ne kadar dogru bilemicem emme ole duydum her neyse
    bol bol sivi tuket su falan
    hic birakma emzirmeyi

benim cadoloz kizim ne zaman isterse ben veriyorum memeyi ole belirlli bi saati yok bugun habire istiyorkac gundur hic durmaksizin deli etti beni ya su an bile agliyor daha iki dk once verdim cadoloz bu cadoloz

14. 7 Ekim 2008
  15. Gamzeki

Gamzeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bende de aynısı oldu canım buse doymuyorduda ikisinide veriyordum anca o bile yetmiyordu çoğu zaman bende başta baya üzüldüm ama dediğiniz gibi kötü düşünmemeye çalıştım şimdi gene çok şükür artmaya başladı önceleri göğsüm hep ıslak olurdu azalınca geceden sabaha damla bile akmamaya başladı su içtim çok çorba içtim meyveleri falan çoğalttım allahım inş. artırır çocuklarımızın rıskını

16. 7 Ekim 2008
  17. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    gece emdiriyorum 1de uyuyor sabah 8de veya 6 kalkıyor yanıma alıyorum emiyor yan yana 12 kadar uyuyoruz sonra 1saat uyanık kalıyo emdirmiyorum o uyuyor 3 -4 gibi uyanıyo emiyo aslında ben istediginde emziriyorum hep ortalama saatler bunlar gögüsüm gece akıyo gündüz emziriyorum hep akmıyo saatlere göre emzirirsem sert sürekli emzirirsem sert olmuyo ama sütüm var geliyo:nazar: azaldı deme öyle düşünürsen azalıra.s

18. 7 Ekim 2008
  19. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    he bu arada cok su ic ben öyle artırdım günde 3,5 4 litre su iciyorum..