sütünüzün olup olmadığını nasıl anlıyorsunuz??

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve minikpatik tarafından 19 Kasım 2008 başlatılmıştır.

19 Kasım 2008
    Konu Sahibi : minikpatik
  1. minikpatik

minikpatik yerim ben seni Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ya benim oğlum beni durmadan emiyor artık göğüslerim pörsüdü acaba süt varmı yokmu anlayamıyorum sıkınca akıyo ama sünger gibiler:bbo: acaba süt yetiyomo yetmiyomu bilmiyorum

2. 19 Kasım 2008
  3. action

action Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım sıkınca akıyosa süt vardır sütün olmasının göğüslerin sertliği yada yumuşaklığıyla ilgisi yokmuş ayrıca bebeğini çişi ve kakasından da anlarsın doyup doymadığını gün içinde..

4. 19 Kasım 2008
  5. tahaecrinRY

tahaecrinRY EVLİ MUTLU 2 ÇOCUKLU :) :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet geceleri özellikle benimde yumuşak oluyolar ve sıkınca süt akıyo,bende aynı endişeye kapılıyorum ama kaka ve çiş yapımı iyi,uykumu aldığımda ozaman sert oluyolar ve göğüs pedi doluyo demekki uyumakta sütü arrtrıyo gerçi uykuyu unutalı uzun zaman oldu amaaa,yinede fırsat buldukça uyuyorum bebek uyurken..endişe edilcek bi durum değil arkdaşım,demekki tüm annelerin ortak özelliği.. boll sütlü ve boll uykulu günler bizlerin olsun inşallah....

6. 23 Kasım 2008
  7. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar sutunuzun doyurduğunu çişinden anlarsınız dolu dolu gunde 5 kere çişini beze dolduruyorsa bebiş doyuyor demektır

8. 24 Kasım 2008
  9. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    benımde bazen çok yumuşak bazen ıse cok sis oluyor.ama sıktığımda sut gelıor.çısını ve kakasını da guzel yapıyor..boyle anlıyorum ben..ac coucuk ağlar uyumaz.guzel emıp uyuyorsa doyuyordur..

10. 18 Ocak 2009
  11. sedak

sedak ORAMİRAL Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    76
    ya benım oglum 5 -6-7 gundede kaka yapıyor çişini anlamıyorum cunku her 2 saattebır degışıyorum hazır bez olunca anlamıyorum ne yapmalıyım