sutyen alırken utanıyorum:(

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve lolly_poop tarafından 26 Nisan 2008 başlatılmıştır.

26 Nisan 2008
    Konu Sahibi : lolly_poop
  1. lolly_poop

lolly_poop Guest

bn 14 yaşımdayım:KK43: ve kndmden nefret ediorum ya bn iç çamaşırcıya girip sutyen alcak cesareti gösteremiorum çok utanıorum yardım edin:eek::eek:

2. 26 Nisan 2008
  3. Felista

Felista Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende çamaşırı her yerden alamam ama kendine bi yer bul hep aynı yerden alış veriş yap hem satıcılar genelde bayan oluo bu kadar takma yani şakkıdı

4. 26 Nisan 2008
  5. lolly_poop

lolly_poop Guest

ya hep dükkanların kapısını açık bırakıolar yha delircem :KK70: kapasnlar bnde rahat rahat alışweriş yapim

6. 26 Nisan 2008
  7. Felista

Felista Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    pazardan al canım hani böle erkekler falan satıo ya laelaelaelaelae alırken rica et kapıyı kapat yada arkanı dön yadaaaa amaaan boşver de utanmadan rahatça al

8. 26 Nisan 2008
  9. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    nie utanıyosunki
    erkeklerde boxer alıyolar hemde çok rahat iç çamaşırı almak bence çok doğal
    Ben iççamaşıcıda çalışıyodum bi zamanlar ve adamın biri bana demezmi ben sevgilime dantelli kırmızı sexsi güzel bi tanga almak istiyorum die adama bakışımı görmeniz lazımdı ama gülmekten alamamıştım kendimi ama adamın tek dediği ne var çok doğal bi şey sizinde başınıza gelebilirdi
    yorum sizin yani

10. 26 Nisan 2008
  11. lolly_poop

lolly_poop Guest

ya sorun o deil bnim yaşım büyük olsa alırdımda :) şimdi 14 yaşındayım hni ne bilim ya keşke daha büyük olsaydm

12. 26 Nisan 2008
  13. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    ay bende hala ped alamıyorum acaip utanıyorum ama sütyenimi gayette sosyete pazarından alıyorum renk renk ve 5 ytl sıkılınca atıyorum çöpe. fazla para vermekten sıkılmıştım. bunlar normal şeyler ama yaa herkes bir bayanın sütyen taktığını biliyo o yüzden rahat ol canım:)

14. 26 Nisan 2008
  15. zerrinn

zerrinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim bu utanılcak bir konu deil ki gayet normal cok sıkılıyosan pazardan falan bayan satıcılardan al pazar malı deyip ğeçme sakın cokkaliteli marka mallar da satıyolar

16. 26 Nisan 2008
  17. elmayra:)

elmayra:) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de 18 yaşındayım üstelik üniversitede okuyorum ama ben dahi alırken utanıyorum.Çünkü çok mahrem geliyor bana.Bir defasında sütyen almak için bir yere gittim iki tane delikanlı benim yaşlarımda dikildilerde başıma.Almadım tabiki.Düşünsenize bana yardımcı olmak istiyor.Ben ona kalkıpta ben şu dantelli pembe olanı istiyorum mu diyim?O da bana pembe sizin tenize uygun olmaz diyormuş mesela :roflol:
    Sütyenlerini büyük alış veriş merkezlerinden al böyle tekbaşına alışveriş yapacağın çamaşırcılar oluyor ya oralardan al.

18. 26 Nisan 2008
  19. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    benim bi arkadaşım vardı onla alışverişe gitmiştim. kız kendine sütyen alıyodu işte adamla konuşurken ayy benim göğüslerim çok büyük iyi tutması lazım falan diye anlatıyodu gayet sakin. sonra ordan çıktık kendine külot alırken ordaki bayan satıcıya da hafifi yumuşak olsun kumaşı erkek arkadaşım sert kumaşları beğenmiyo diye gayet sakin açıklıyodu. neler var yani şekerim sen hiç takma:):)