Sütyen kullanılmazsa göğüsler sarkar mı?

Konusu 'Genel Göğüs Sağlığı ve Bakımı hk.' forumundadır ve çileek tarafından 30 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : çileek
  1. çileek

çileek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 25 yaşındayım sütyen kullanmya baştan beri alışamadım, 75 beden gögüserim var ve sarkık değil şu anda, kışın hiç yazında bazen sütyen giyiyorum ayda bir falan yani onda ve gelence hemen çıkarıyorum beni sıkıyormuş gibi hissediyorum, acaba kullanmazsam sarkarmı sarkar diye bir şey duydum, bu konuda bilgisi olan varsa ban yardımcı olabilirmi???

2. 4 Haziran 2007
  3. F_HATUN

F_HATUN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence sarkar gibi geliyor ama enazindan hafif atlet seklindeki sütyenleri kullan cok rahatsiz ediyorsa,bende bi dönem özellikle spor yaparken takmadim ve oda dönem zayiflamamla birlikte sarkmisti biraz.

4. 4 Haziran 2007
  5. huysuz-citir

huysuz-citir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba cileek eger sirt ve kol kaslarini devamli egsersiz yaparak kaslarini kuvetlendirirsen sarkma olmaz diye okumustum yani bildimiz hareket iki elini gögüs önünde birlestirip kuvettli bir sekilde karsilikli bastirmak gögüz kaslarini kuvetlendiriyormus kolay gelsin.

6. 15 Eylül 2007
  7. EU3

EU3 Guest

sarkabilir..yerçekim kanunu geregince.sutyen tepki görevinde

8. 15 Eylül 2007
  9. sweet curse

sweet curse annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    88
    bende sarkar diye duymuştum. beni de sıkıyo ama napayım takmak zorundayım.benimde göğüslerim küçük 75 beden. eve gelince hemen çıkartırım sütyenimi. gerçekten de biraz sarkmaya başladı.

10. 15 Eylül 2007
  11. allison

allison Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok daralıyorsan üst kısmı dar atletler var body şeklinde çok kullanışlı onlardan deneyebilirsin.göğüs kısmı iki kat olduğu için uç falan da belli etmiyo.

12. 16 Eylül 2007
  13. EU3

EU3 Guest

hımmm ucu belli etmiyorsa çok iyi.hoşya gerci sag gögüs ucu yok denecek kadar az ama:)))))

14. 16 Eylül 2007
  15. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben de sütyen takmayı hiç ama hiç sevmem sadece dışarı çıkarken takıyorum evde takarsam çok rahatsız oluyorum yaa sarkar mı şimdi benimkiler senağlama

16. 16 Eylül 2007
  17. EU3

EU3 Guest

bildigim kadarıyla küçük gögüsler sarkma daha zor,büyük gögüslerde daha kolay oluyormuş.galiba boyutl ilgili birazda

18. 16 Eylül 2007
  19. FXIXGUS

FXIXGUS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    F=mg
    m=kütle
    g=yerçekimi gücü 9.81
    artık herkes nekadarlık birkuvvete maruz kaldığını hesaplasın. artı hoplama zıplamayı da katın. kesinlikle sarkar.