sütyen niçin kaşındırır???

Konusu 'Genel Göğüs Sağlığı ve Bakımı hk.' forumundadır ve UykusuzPrenses tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

19 Ekim 2010
    Konu Sahibi : UykusuzPrenses
  1. UykusuzPrenses

UykusuzPrenses Modern Jessica Rabbit =) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    :1shok: Çok sinir bir durumla boğuşuyorum son bir yıldır.. Daha önce de kısa bir süre başıma gelmişti ama geçtiğimiz yaz ve şu sıralar göğüslerim inanılmaz kaşınıyor ve çok çok minik su kabarcıkları oluşuyor kaşınan yerlerde :S :S Acaba diyorum sütyen altında kalan cilt havasız kaldığı için mi bu sorunu yaşıyorum. Oysa kaliteli, pamuklu ürünler kullanmaya özen gösteriyorum. Yazın sıcaklarda bolca terlerken daha kötüydü ama şimdilerde de hafif hafif devam ediyor. Çok sinir bozucu birşey!! Acaba bu türden bir sorun yaşayan var mı aranızda? Niçin oluyor bir fikriniz var mı???

2. 19 Ekim 2010
  3. 68ozthen

68ozthen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    arada bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum... yatarken sütyenini çıklarmayı dene bu sayede cildin hava almış olur canım yerimseniben

4. 19 Ekim 2010
  5. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    yatarken sütyeninizi çıkartın zaten kızlar daha sağlıklı. ayrıca kaliteli ürünler almaya özen gösterin. bende bir ara yaşadım ondan sonra kom marka kullanmaya başladım ve yaşamadım. sık sıkda değiştirin. üzeridne kalan ter bakteriye dönüşüyo ertesi gün rahatsız edebiliyor helede cildiniz hassassa. iç çamaşırında paraya kıymamız gerekiyor.

6. 21 Ekim 2010
  7. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    238
    Ödül Puanları:
    113
    meme derisi ince olduğu için yıkarken tam durulamadıysan deterjan tahriş etmiş olabilir..

8. 22 Ekim 2010
  9. UykusuzPrenses

UykusuzPrenses Modern Jessica Rabbit =) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    Haklısınız kızlar. Ben oldum olası çıkarırım yatarken sütyeni zaten evde de yalnızken kullanmam. Son altı aydır kom kullanıyorum ben de ama her kıyafetime göre her gün farklı farklı kullandığım için çok sık yıkadığımı söyleyemem sütyenlerimi. Belki burada yanlış yapıyorum. Bir giydiğimi belki 1 hafta sonra tekrar giyiyorum. Belki 3-4 giyişten sonra yıkıyorumdur, hiç farkında değilim. Cildim de aşırı hassas, nadir görülen dermografizm rahatsızlığım var. Sanırım ikisi birarada birşeyler oluyor, beni de deli ediyor. Yarın ilk iş tüm sütyenler makineye :S çok kızdım kendime şu an.

10. 17 Ocak 2011
  11. brunettee

brunettee Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    205
    Ödül Puanları:
    153
    Ben fırsat bulduğum heran çıkarıyorum,gece yatarkende evdede takmıyorum ama keşke takmadanda dk ve diri dursalar...nöbetlerde mecbur takılı kalıyor ve kaşınma oluyor.