suyun erken gelmesi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve menekse42 tarafından 12 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : menekse42
  1. menekse42

menekse42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    32+4 haftalık hamileyım. dun işyerindeyken iç çamaşırım ve pantolunum bayağı ıslanmış önce ter sanmıştım ama evde ikinciyi değişitirnce oda aynı ıslandı. hemen doktorumu aradım sakın olmamı ve hastaneye gıtmemi soyledi hastaneye gittik doktorum nst girdirdi bebeğimin kalp atışlarını alamadılar sancı varmı dıye baktılar oda yok sonra doktorum baktı kalp atışlarına ıyıydı alttan kontrol etti ultrasona baktı herhangi bişey bulamadı oda belki küçük bir açıklık olup tekrar kapanmış oalbılır dedi ama içim hiç rahat değil şu an iş yerindeyım ımüdür yetkılı olduğum için izın ve rapor alamıyorum benım yaşadığım durumu yaşayan varmı çok korkuyorum bişey olacak diye o su nıye geldi ya erken doğum olursa çunku burası konyanın bir ilçesi ve bu haftalardaki doğumları konyaya sevk ediyorlar sevk sırasında bebeğime bişey olursa diye çok uzuluyorum kızlar dua edinde hayırlısı ile bişey olmadan 2,3 haftayıda geçireyım

2. 12 Ağustos 2009
  3. Alsebe

Alsebe Rutbesiz :-) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Canim benim oglumdada oyle olmustu...Az az gelmisti suyumda anlammistim bende..hastaneye gittim sudan test aldilar cocugun suyundanmi diye oda negatif cikmisti her nasilsa...! Eve yolladilar hatta beni geri...Zaten sonrasinda sancilarim basladi benim ve dogum yaptim..Hafife alma yinede kendine dikkat et...Ilk once iyi anlamaya calis ter falanda olmasin bu sicaklarda....

4. 12 Ağustos 2009
  5. cmr

cmr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    işte benim en çok korktuğum konu, suyum gelirde anlamazsam!!! ama sen doktora gitmişsin normal demiş, bence üzme kendini, suyun bile gelmiş olsa dediğin gibi ilçeden merkeze gidene kadar doğurmazsın heralde, ilk doğum çok uzun sürüyomuş zaten. sen kalbini ferah tut

6. 13 Ağustos 2009
  7. menekse42

menekse42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    alsebe ter değildi eminim ama dunden beri hiç bişey olmadı umarım boyle gider bu olaydan sonra çok korkmaya başladım hayırlısı ile bi alsaydık bebişlerimizi kucağımıza

8. 13 Ağustos 2009
  9. fb_qirL

fb_qirL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    gecmıs olsun canım inş sandıgın gıbı suyun degıldır valla bu sıcaklarda az terlesem suyum mu geldı dıye kendımı alamıyorum doktorun bebegın ıyı dedıyse ve suyuda normal dedıyse korkma.

10. 13 Ağustos 2009
  11. pretty_angel

pretty_angel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben senin yerinde olsam başka bir doktora daha görünürdüm.

12. 13 Ağustos 2009
  13. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    canim cok gecmis olsun
    ayni korkuyu 23.haftada bende yasadim...sabah uyandigimda yatagim islakti biraz hemen hastaneye gittik birsürü testler yaptilar gelen su amniyo sivisindandi...beni hastaneye yatirdilar..kontroller iki gün boyunca devam etti cok sükür su bidaha gelmedi taburcu oldum...banada keseden bazen idrar gibi su kacabilecegini söylediler.... benden gelen su belki ceyrek su bardagi kadar falandi yatak carsafim renkli olmasaydi imkani yok anlamzdim suyum geldigini..bol su takviyesiyle suyum eski haline kavustu biradaha ayni sorunla karsilasmadim...
    dogum icin erkenmis sizdede bolca dinlenmeye özen gösterin yeniden test yaptirin..cok su icin ki giden su tamamlansin