synacten testi

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve pptya87 tarafından 10 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : pptya87
  1. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    merhaba aytun hanım testin adını yanlış yazmış olabilir ama tte ve 17 oh progesteronum çok yüksek olduğu için doktorum beni synacten testi için cerrahpaşa tıp fakültesine sevk etti orda bana adetimin 3.veye 8.günü gelip ilac ile 3 defa yarım saat arayla kan alacaklarını söylediler nasıl bir test bu ve amacı nedir?
    bu testin sonucunda nasıl bir tedavi beni bekliyor böbreküstü bezi kaynaklı kıllanmam yok mr çekildi herşey normal çıktı bu test ile neden kıllanma olduğu ortaya çıkarmı?
    3 yıldır bebeğimin olmasını istiyorum fakat olmuyor inş bu son aşamadır.
    şimdiden teşekkürler.

2. 10 Temmuz 2010
  3. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    bu arada hocam şunları yazmayı unutmuşum bu hormonlarım yüksek ama 28 günde bir adet görüyorum yumurtlama oluyor herşeyim çok düzenli çalışıyor ama sanırım tte yüzünden gebe kalamıyorum.

4. 13 Temmuz 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam geçmiş olsun. evet androjen üretimi yapan oragnalarınıza kortizol uyarısı vererek cevabına bakacaklar kaynağı bulmaları durumunda tedaviniz kolay olur endişlenmeyin. endokrinolog ve kadın doğumu tarafından ortak takip önerilebilir. bu hormonlarınızın normale dönmesiyle gebe kalmanız da kolaylaşabilir. sevglier.

6. 13 Temmuz 2010
  7. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    hocam yorumladığınız için çok teşekkür ederim gerçekten verdiğiniz cevap beni çok mutlu etti allah razı olsun sevgilerle.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.