Tüm ciltler için;cildi beyazlatan ve lekeleri geçiren doğal formül

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve pira_ tarafından 12 Şubat 2009 başlatılmıştır.

12 Şubat 2009
    Konu Sahibi : pira_
  1. Cilt lekelerinden kurtulmak isteyen hanımlar, pek çok yöntem deniyor. Kimisinden sonuç alırken, kimisi hiç bir işe yaramıyor. Şimdi sizlere önereceğimiz doğal yöntemle cilt lekelerinize veda edeceksiniz.

GEREKLİ MALZEMELER :
    * 1 çay bardağı pirinç,
    * 2 çay bardağı su,

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Pirinci, suyun içinde 3–4 saat bekletin. Sümüş olduğunuz pirinçten elde ettiğiniz, su ile, günde 1 defa, cildinizi silin. 10 gün uygulayacağınız bu kür sonucunda, cildinizin berraklaştığını, renginin açıldığını göreceksiniz.
    Not: Yukarıda verilen miktarlarda hazırlanan pirinç suyu, 2 gün kullanılabilir.

bu konu daha önceden varmıydı bilmiyorum eger varsa????
  2. 12 Şubat 2009
  3. doremi

doremi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sen bunu denedinmi peki canım?

sivilce izlerinede iyi gelir mi acaba ?
  4. 12 Şubat 2009
  5. cilt lekesi derken sivilce lekesinide kastediyorlar...ben denemedim biraz önce bir sitede gördüm...paylaşmak istedim...
  6. 12 Şubat 2009
  7. epaq

epaq Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    konu daha önceden yoktu sanırım canım,teşekkürler paylaştığın içina.s.

ben işe yarayacağını düşünüyorum.

çünkü patates rendeleyip yüzüne sürenler memnun olduklarını,ve senin dediğin etkileri gördüklerini söylüyor.bende bir kez deneyip memnun kalmıştım.düzenli yapılırsa daha etkili bir sonuca ulaşılır tabi.

burda da etken madde nişasta.o patatesin nişastası bu pirincin.bence işe yarar:nazar:.
  8. 12 Şubat 2009
  9. gurbaa prenses

gurbaa prenses KKnın Haylaz Kızı ๏̯͡๏ Pro Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    uzakdoguda kadınlar için beyazlık asalet, soyluluk demektir
    ve pirinc suyu ile beyazlaşırlar
    genel kültür olsun diye şeyedidiyim dedim :nazar:
  10. 12 Şubat 2009
  11. ben düzenli kullanmak istiyorum...eger başarabilirsem ..sizlere sonuçları bildiririm...umarım işe yarar...ama söylediginiz gibi patatesteki ve pirinçteki nişasta olayı banada mantıklı geldi:)
  12. 12 Şubat 2009
  13. pLnLp

pLnLp hıh.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    beyazlatıyooo diyosunz ya belki bikini bölgesindeki esmerlik için bi konu vardı belki bu beyazlatır :D:D
  14. 12 Şubat 2009
  15. NightWish

NightWish TEAM CULLEN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşım denemişti bir işe yaramadı..
    kılları çoğaltıyor diye okumuştum biryerde onuda araştırın bence...
  16. 12 Şubat 2009
  17. antimuan

antimuan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ay kızlar selamlar..birderdim varki sormayın leke dediniz,beyazlık dediniz yaramı deştiniz bende sivilce derdinden muzdaribim.. 1 yıl öncesine kadar ne denedimse olmadı,ne kremler ne ilaçlar ne bitkiler ne otlar hiç biri kar etmedi. en sonunda antibiyotik kullanmaya razı oldum tam 6 ay kullandım.tabiki jel,merhem takviyesi ile birlikte..derken kuruluktu,soyulmaydı,kabuktu derken bir baktım ki sivilceler yok olmuş..oh be dedim kurtuldum.:p
    bikaç aycildim pırıl pırıl dolaştım lekelerde ufak ufak köreliyordu...taaaki 1 ay öncesine kadar yine allık bölgesinde iki ay parçası gibi sivilce bi baktım parlayıvermiş,,onun hemen akabinde bi baktım bitanede öteki yanağımda :1shok:
    şu an hiçbişiy yapmıyorum,kendimi olurolur arada çıkması iyidir diye teselli ediyom ama içten içe çok korkuyorum acaba genemi geri sarcaz diye :S
    ne dersiniz bi fikri olan varmı..
    hepinizi öptüm sevgiler iyki varsınız :))
  18. 12 Şubat 2009
  19. epaq

epaq Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At