tüp bebek maliyeti

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ESXIXNGXUXL tarafından 2 Ekim 2007 başlatılmıştır.

2 Ekim 2007
    Konu Sahibi : ESXIXNGXUXL
  1. ESXIXNGXUXL

ESXIXNGXUXL Her nefes ebediyyen sükür Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum raporsuz ilaç ve tedavi maliyeti ne kadar ve ne zaman tedaviye başlanıyor öğrenebilirmiyim
  2. 2 Ekim 2007
  3. EU1

EU1 Guest

adetin ile başlıoyrlar sanırım canım ayrıca heralde ilaçlarla 6 7 milyarı buluoyr neden raporsuz ki tatlım ayrıca bazılarında uzun protokol uygulanabiliyor
  4. 2 Ekim 2007
  5. Flavius

Flavius Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    canım sadece tüp bebek 4250 ytl. buna ilaçlar dahil değil onlarda doza göre değişiyor ortalama 2000ytl falan ama 1000 ytlde oluyorr bu senin tedaviye cevabınla alakalı. aklına takılan bişey varsa sorabilirsin bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım arkadaşım. bu arada kısa protokol uzun protokol bunları düşünme buuu kadının tedaviye vereceği yanıta göre planlanır. Uzun protokol genelde kadında herhangi bir sıkıntı yoksa ilk aşamada düşünülen protokoldür.Uzun protokole adetin 21. günü başlanıyorr. Kısa prokole ise adetin 1-3. günü başlanıp kan düzeylerine bakıldıktan sonra iğnelere başlanıyoooo. ayrıca canım tüp bebekte 5 protokol var kısa protokol ve uzun protokol bunlardan sadece ikisi.Dr. seçimin çok ama çok önemli canım.
  6. 3 Ekim 2007
  7. ESXIXNGXUXL

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilginize teşekkür ederim arkadaşlar neden raporsuz çünkü sorunlu bir kurumda çalışıyorum daha önce aşılama için 3 rapor çıkardım kurum kabul etmediği için raporsuz yaptırdım. bundada sorun çıkaracaklarını düşündüğüm yaşım itibariyle bekleyecek zamanım olmadığı için bu ay yaptırmak istiyorum.
  8. 3 Ekim 2007
  9. ESXIXNGXUXL

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilgin için sağol canım sorun bende endometriozis hastasıtım geçen ay aşılama için aldığım ilaçlar 1.700 YTL yi buldu ve çok az bir kısmı kullanıldı. onlar (gonal F)kullanılıyormu acaba
  10. 3 Ekim 2007
  11. canım bende aşılama yaptırdım tüp bebek hakkında şöyle bi bilgim var yani dr gittiğim arkadaşlar söyledi 2500dolar ilaçlar hariç miş 600lük puregon kullanıyomuş şimdiye kadar ilaçlarım 3 milyar tuttu dedi eğer bu tutmazsa ikincisi için bu kadar uğraşmıyacaz çünkü embriyoları donduruyorlar dedi benim bilgim bu kadar seninle paylaşmak istedim ha tüp bebek için para ise her yerde farklı fiyatlar önemli olan merkezin iyi olması allah inş bebişine kavuşturur
  12. 6 Ağustos 2009
  13. elkadem

elkadem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben tup bebek tedavısı gordum bı hafta oldu emrıyoları yerlestırelı haftaya bellı olacak inş... benım 6.700 tuttu ılaclarla bırlıkte bılgınız olsun ıgneler bıraz pahallı ALLAH yardımcıız olsun .....
  14. 6 Ağustos 2009
  15. elkadem

elkadem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ALLAH yardımız olsun dıcektım :)
  16. 6 Ağustos 2009
  17. idil07

idil07 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canım şuan 2009 sonuna kadar maya tüp bebekte kampanya var tüp bebek 2140 lira artı ilaçlar. benim ilaçlarım 1 milyar civarı tutmuştu ama o kişiye ve soruna göre değişiyo. ben çok memnun kaldım.. tavsiye derim bi araştır istersen..
  18. 6 Ağustos 2009
  19. yagmurbebek

yagmurbebek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Esingül bende endometriosis hastasıyım. Benim 1. microm yeni sonuçlandı. Maalesef sonuç negatif. Benim tedavim de raporsuz ve uzun protokoldü. 5000 tl.ye maloldu canım. Bende de senin gibi aşılamadan kalma 4 kutu gonal-f vardı. Onlarda 1000tl tuttular. Dolayısıyla 4000 tl.ödedik merkeze. Tabi transferden sonraki progesteron iğneleri, jel falan dahil değil. Ben onları karneme yazdırttım. Şansın bol olsun canım